رفتن به مطلب
حسینی پارسا

حذف یا اصلاح موقعیت ها در قالب تابناک

پست های پیشنهاد شده

سلام

قالب تابناک که زحمت آقای تهرانی هست انصافا قالب فوق العاده ای میان قالب های خبری جوملا محسوب می شه.

اما بطور معمول وقتی در یک موقعیت قالب ماژولی منتشر نمی شه موقعیت باید دیده نشه و فضای اشغالی اون توسط موقعیت هم عرض پوشش داده بشه، اما در قالب تابناک اینطور نیست (حداقل در موقعیت های چپ و راست).

خواستم موقعیت های ads1 و left رو از ایندکس حذف کنم که قالب کلا بهم ریخت!

برای اصلاح یا حذف چکار باید کرد.

این مشکل در نسخه ی 2 و 4 که تست کردم وجود داره.

ممنون از آقای تهرانی عزیز

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز این قالب اگر موقعیت چپ یا راست آن حذف بشه که دیگر قالب تابناک نیست.

برای موارد خبری دیزاین شده اگر قصد دیگری دارید قالب های بیشماری هستند که هدف شما را برآورده میکنند.

چه قالب مد نظر شماست؟

لینک به ارسال

عزیز این قالب اگر موقعیت چپ یا راست آن حذف بشه که دیگر قالب تابناک نیست.

برای موارد خبری دیزاین شده اگر قصد دیگری دارید قالب های بیشماری هستند که هدف شما را برآورده میکنند.

چه قالب مد نظر شماست؟

دوست عزیز

عرض کردم حذف یا اصلاح

البته حذف موقعیت چپ و ads1 تاثیری در ماهیت خبری این قالب نداره! بلکه موقعیت راست و middle هست که به این قالب ماهیت خبری داده...

در هر حال بنده صرفا تاکید بر حذف ندارم اگر اصلاح هم بشه بسیار بهتر از حذف خواهد بود به این معنا که با عدم انتشار ماژول در موقعیت های ads1 و چپ ، این دو موقعیت جای خودشون رو به موقعیت middle و موقعیت middle نیز بخشی از جای خود رو به content بدهد.

بنده تاکید به استفاده از همین قالب رو دارم.

ممنون از توجه شما

لینک به ارسال

من کد را بررسی نکردم

اما خواسته شما هنگامی امکان پذیر است که مقادیر css همجوار با موقعیت های مورد نظر شما بصورت 100% مقداردهی شده باشند و بعد با غیر فعال کردن پنجره های مجاور بصورت عادی و اتوماتیک بزرگ خواهد شد.

لطفا فایل css را بررسی و مقادیر فیکس شده را بصورت صد درصد مقداردهی کنید.

لینک به ارسال

سلام

جناب پارسا خیلی ها این مشکل را دارند ، اینجا را ببینید :

http://topjoomla.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=17

آیا موقعیت middle حذف شده است یا خیر ؟

ببینید وقتی برای یک قالب دمو میزارن برایاینکه شما مطمئن بشید کارکرد قالب درسته و دنبال اشکال کار در جای دیگری بگردید .

اما اشکال و راه حل آن :

زمانی که اطلاعات نمونه جوملا را نصب میکنید جوملا برخی گروه ها یک موقعیت را در فعال میکنند که اصلا در صفحه هم نشان داده نمیشود .

تمام موقعیت های را بررسی کنید و آنهایی که میخواهید حذف شود را و تنها روی صفحه اصلی نشان داده شود تصحیح کنید .

اما اگر منظور شما ستون چپ left,ads و ستون right است ، این امکان در این قالب وجود ندارد دلیل آن هم این است که این قالب از قالب تابناک الگو برداری شده است شما یک صفحه در قالب تابناک میبینید که این 2 ستون برداشته شده باشد ؟

اگر یک قالب مطابق سلیقه شما و یا هماهنگ با چیزی که شما در نظر ندارید نباشد اشکال قالب نیست ، قالب ها عمومی منتشر میشود و سعی میگردد طیف وسیع نیلز ها را پاسخ دهد به همین دلیل ما هم بر این اساس قالب را طراحی میکنیم مگر این که قالب به صورت شخصی و سفارشی باشد

لینک به ارسال

سلام

جناب پارسا خیلی ها این مشکل را دارند ، اینجا را ببینید :

http://topjoomla.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=17

آیا موقعیت middle حذف شده است یا خیر ؟

ببینید وقتی برای یک قالب دمو میزارن برایاینکه شما مطمئن بشید کارکرد قالب درسته و دنبال اشکال کار در جای دیگری بگردید .

اما اشکال و راه حل آن :

زمانی که اطلاعات نمونه جوملا را نصب میکنید جوملا برخی گروه ها یک موقعیت را در فعال میکنند که اصلا در صفحه هم نشان داده نمیشود .

تمام موقعیت های را بررسی کنید و آنهایی که میخواهید حذف شود را و تنها روی صفحه اصلی نشان داده شود تصحیح کنید .

اما اگر منظور شما ستون چپ left' date='ads و ستون right است ، این امکان در این قالب وجود ندارد دلیل آن هم این است که این قالب از قالب تابناک الگو برداری شده است شما یک صفحه در قالب تابناک میبینید که این 2 ستون برداشته شده باشد ؟

اگر یک قالب مطابق سلیقه شما و یا هماهنگ با چیزی که شما در نظر ندارید نباشد اشکال قالب نیست ، قالب ها عمومی منتشر میشود و سعی میگردد طیف وسیع نیلز ها را پاسخ دهد به همین دلیل ما هم بر این اساس قالب را طراحی میکنیم مگر این که قالب به صورت شخصی و سفارشی باشد

[/quote']

آقای تهرانی عزیز

ممنون از توجهتون

اما منظور من همان موقعیت left, ads1 است نه موقعیت middle ، موقعیت middle بخوبی کار می کند اما مشکل من عدم حذف موقعیت های ads1 , left هست که وقتی در اون ها ماژولی رو منتشر نمی کنی جای خود رو به موقعیت middle نمی دهد و همچنان فضای خود را حتی بدون محتوا حفظ می کند.

البته من با تغییر مقدار عرض موقعیت left به 0% موقتا مشکل رو برطرف کردم اما با توجه به اینکه آشنایی تخصصی به css و php ندارم نتونستم کاری کنم که موقعیت های ads1 و left طوری تنظیم شوند که در صورت عدم انتشار ماژول بکلی نمایش داده نشوند و فضای اشغالی خودشون رو به middle بدند.

برا توضیح بیشتر:

لینک زیر قالب را در حالتی نشان می دهد که middle پنهان شده و left و ads1 حذف شده اند.

www.noni.ir/portal

لینک زیر قالب را در حالتی نشان می دهد که left و ads1 حذف شده اند.

http://noni.ir/portal/m1.html

ممنون

لینک به ارسال

بله من نمیگم نمیشه ! اما این ها قالب های اختصاصی است و قالب تابناک عمومی است و کلا به دلیل الگو برداری از سایت تابناک بدین نحو طراحی شده

لینک به ارسال

بله من نمیگم نمیشه ! اما این ها قالب های اختصاصی است و قالب تابناک عمومی است و کلا به دلیل الگو برداری از سایت تابناک بدین نحو طراحی شده

ممنون

متوجه ی منظور شما شده بودم، صرفا به دنبال راه کار بودم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...