رفتن به مطلب
وحید حاجی پور

کامپوننت زرین جومینا نسخه رایګان 1.0012 برای جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام از کجا باید کد فروشګاه و کد ترمینال و آدرس بازګشت موفقیت و آدرس بازګشت شکست و نام کلید خصوصی را بیاریم؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقای حاجی پور نسخه تجاری این افزونه آماده نشده؟

سلام خدمت شما افزونه اماده بود ولی برای اینکه بتونیم کار جالب تر وزیبا تری ارئه کنیم خدمتتون تصمیم ګرفتم این افزونه رو به طور کامل با ایجکس و سی اس اس 3 دوباره طراحی کنیم تا هم قدرت و هم زیبایی اون افزایش پيدا کنه و کاربر نیازی به رفرش صفحه نداشته باشه.

سلام از کجا باید کد فروشګاه و کد ترمینال و آدرس بازګشت موفقیت و آدرس بازګشت شکست و نام کلید خصوصی را بیاریم؟؟؟؟

با سلام کد فروشګاه و کد ترمینال و کلید خصوصی رو زمانی که در بانک پاسارګاد و پرداخت امن پاسارګاد عضو باشید می تونید از سایت این بانک دریافت کنید برای عضویت باید حساب بانک پاسارګاد داشته باشید موفق باشید

میشه باهاش فروش پین کد هم انجام داد ؟ (کارت شارژ)

با سلام این امکان روی این فروشګاه ساز فعال نیست ولی افزونه ای در جوملا 1.5 طراحی شده بود برای پين کد و رمز و پسورد که احتمالا تبدیل بشه و برای فروش پين کد خدمتتون ارائه بشه ولی در این رابطه قولی داده نمی شه موفق باشید

سلام

من این کامپوننت رو نصب کردماما چندتا مشکل باهاش دارم

اول اینکه می خواام ماژول سبد خرید فقط توی صفحه مربوط به مجموعه محصولاتم نشون بده و فقط قسمت نمایش ماژول رو همون صفحه انتخاب می کنم اما نشون نمیده حتما باید تمام صفحات رو انتخاب کنم تا ماژول سبد خرید رو نشون بده

مشکل دیگه اینکه وقتی یه مححصول رو به سبد خرید اضافه می کنم بعد که حذف میکنم دیگه محصولاتم رو نشون نمیده و یه صفحه خالی نشون میده

مشکل سوم هم اینکه من می خوام به صورت منو در قسمت منوهای بالای سایتم نشون داده بشه اما وقتی می خوام منو ایجاد کنم تو قسمت مربوطه اسمش نیست که انتخاب کنم باید چیکارکنم

لطفا راهنمایی کنید خیلی جستجو کردم

گفته بودید تو نسخه جدیدی که گذاشتید اتصال مستقیم به درگاه بانک پاسارگاد وجود داره اما نیست چطور باید تنظیم کرد

مازول سبد خرید مشکلی نباید داشته باشه چون بارها تست شده ولی باز هم بررسی می شه در رابطه با ماژول هم حق با شماست حتما بررسی می شه و تکمیل می شه اګر منو برای کامپوننت طراحی بشه و از روی منو اون رو انتخاب کنید فکر کنم دیګه مشکلی نداشته باشید

موفق باشید

با عرض پوزش از اینکه دیر پاسخ دادم یه مدتی سرم خیلی شلوغ بود موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من هرچه تلاش کردم نتونستم این کامپوننت رو دانلود کنم .

لطف کنید یا برام ایمیلش کنید یا لینک جدیدش رو بذارید .

saj1368@yahoo.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...