رفتن به مطلب
وحید حاجی پور

کامپوننت زرین جومینا نسخه رایګان 1.0012 برای جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

زرین جومینا افزونه ای است که به کمک آن میتوانید کالاهای متعددی را تعریف نمایید و این کالاها را با مشخصات، در مطالب خود جای دهید و همچنین بر اساس مجموعه ها جدا سازی کنید و به صورت یک فروشګاه مرتب سازی کنید . مشتریان برای خرید به سیستم شبکه بانکی شتاب از طریق درگاه زرین پل و درګاه امن پاسارګاد متصل خواهند شد و میتوانند کالا را آنلاین خریداری نمایند . بدین ترتیب شما میتوانید براحتی یک فروشگاه آنلاین راه اندازی نمایید.

b_200_0_16777215_0___images_stories_001_package_zarrinbox.png

این افزونه و 2 پلاگین و سه ماژول همراه آن توسط اینجانب وحید حاجی پور معروفی یکی از اعضای تیم مدیریت جومینا و همچنین مدیر وب سایت برنامه نویسان نوشته شده است . طرز کار این افزونه همانگونه که قبلا ذکر شد بسیار ساده است

از خصوصیات منحصر به فرد این افزونه این است که علاوه بر کامل بودن آن خود جوملا شما را تبدیل به یک فروشگاه با امکان پرداخت آنلاین مینماید بدین ترتیب قادر خواهید بود تا از تمامی افزونه های جوملا از جمله اسلاید شو ها در سایت خود برای نمایش محصولات استفاده نمایید .

این افزونه محصول درخور توجهی است که بسیار هم ارزشمند است ، از آنجایی که تیم جومینا رسالت توسعه برای خود قائل است برای راحتی مدیران وب سایت های جوملایی و همچنین توسعه داد و ستد اینترنتی ، آن را به رایگان برای عموم منتشر نموده است .

تغییرات اعمالی در این نسخه به شرح زیر می باشد:

افزوده شدن بخشی به عنوان فروشګاه بر اساس مجموعه جدای از بخش درج مطلب

افزوده شدن دو ماژول برای نمایش مجموعه های کامپوننت به صورت لینک یا تصویر

افزوده شدن ماژول سبد خرید

تغییراتی در ظاهر کامپوننت

افزوده شدن پرداخت امن پاسارګاد به سیستم پرداخت علاوه بر سیستم زرین پل

ایجاد تغییرات مورد نیاز و هماهنګی با سیستم زرین پل

ثبت مشخصات خریدار در سیستم و رسید دیجیتال در سیستم

جلوګیری از ثبت دوباره رسید دیجیتال در صورت رفرش صفحه

و ...

:afro::thankyou::D

تیم جومینا

برای دانلود کلیک کنید

برای دانلود لطفا از طریق سایت و بدون دانلود منیجر و به صورت مستقیم دانلود کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت کاربران ګرامی ماژول سبد خرید به افزونه زرین جومینا افزوده شد.

برای دانلود کلیک کنید

با سلام زرین جومینا به نسخه 1.0013 به روز شد لطفا دوستانی که از سبد خرید استفاده می کنند این بسته را نصب کنند

با تشکر

وحید حاجی پور

لینک به ارسال

سلام آقای حاجی پور

این افزونه یک مشکل کوچک داره که این:

وقتی به زرین پال برای پرداخت وصل می شین می گوید تراکش یافت نشد که حتی این مشکل توی دمو نیز هست و توی سایت من هم این مشکل وجود دارد .

میشه بررسی کنین؟

لینک به ارسال

سلام آقای حاجی پور

این افزونه یک مشکل کوچک داره که این:

وقتی به زرین پال برای پرداخت وصل می شین می گوید تراکش یافت نشد که حتی این مشکل توی دمو نیز هست و توی سایت من هم این مشکل وجود دارد .

میشه بررسی کنین؟

سلام خدمت شما دوست ګرامی

مشکلی که در دمو بود البته مشکل که نبود موردی که در دمو بود به دلیل این بود که من شماره 36 رقمی رو تغییر داده بودم و زرین پال نمی تونست سایت بنده رو شناسایی کنه

لطفا در ورود کد 36 رقمی دقت فرمایید

پکیجی که برای دانلود قرار داده شده بود دقیقا پکیجی هست که روی سایت برنامه نویسان نصب هست اش و هیچ تفاوتی حتی در کد نویسی هم ندارد

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان .متاسفانه فایل zip اصل کامپوننت مشکل داره و از حالت zip خارج نمی شه.ممنون می شم بررسی کنید...................

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بررسی شد ، مشکلی که فرمودید وجود نداشت ! (براحتی دانلود - نصب - و از حالت فشرده خارج می شه)

مجدد دانلود کنید و بعد از اطمینان از دانلود کامل اگر مشکل پابرجا بود برنامه ای که از آن جهت فایلهای فشرده استفاده می کنید رو تغییر دهید

موفق باشید

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت آقای حاجی پور و خسته نباشید.

آقای حاجی پور من سیستم رو هنوز نصب نکردم اما چند تا سوال داشتم ..

- این ورژن زرین جومینا هم همانند ورژن قبلی خودش قابلیت فروش کالای دیجیتال از قبیل پین کد رو داره؟

- و اینکه آیا درگاه مستقیم بانک پاسارگاد براش نوشته شده؟ (درگاه امن نه ، درگاه مستقیم)

با تشکر.

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت آقای حاجی پور و خسته نباشید.

آقای حاجی پور من سیستم رو هنوز نصب نکردم اما چند تا سوال داشتم ..

- این ورژن زرین جومینا هم همانند ورژن قبلی خودش قابلیت فروش کالای دیجیتال از قبیل پین کد رو داره؟

- و اینکه آیا درگاه مستقیم بانک پاسارگاد براش نوشته شده؟ (درگاه امن نه ، درگاه مستقیم)

با تشکر.

سلام خدمت شما دوست ګرامی این دو امکان بر روی نسخه تجاری وجود دارد هم بخش فروش پين کد و پرداخت از طریق بانک پاسارګاد

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بررسی شد ، مشکلی که فرمودید وجود نداشت ! (براحتی دانلود - نصب - و از حالت فشرده خارج می شه)

مجدد دانلود کنید و بعد از اطمینان از دانلود کامل اگر مشکل پابرجا بود برنامه ای که از آن جهت فایلهای فشرده استفاده می کنید رو تغییر دهید

موفق باشید

سلام

بازهم چند بار دانلود کردم و با دو برنامه قوی فشرده سازی امتحان کردم از حالت فشرده خارج نمی شه .حتی روی جوملا هم نصب نمیشه!!!

لینک به ارسال

استاد حاجی پور این دوست مون کاملا راست میگه .من هم قبلا بهتون گفته بودم

بعد از دانلود تو پی سی نمیشه اسکتراکت اش کرد.یک تست با وین رار بزنید بگویید

لینک به ارسال

سلام خدمت شما دوست ګرامی

بنده آپلود کردم و دانلود کردم و اکسترکت هم کردم بدون مشکل اکسترکت شد لطفا به صورت مستقیم از سایت دانلود کنید

بدون دانلود منیجر

فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه

با تشکر وحید حاجی پور

:D::002:

لینک به ارسال

مشکل کماکان پا برجاست با بقیه فایل های فشرده مشکلی نیست.در ضمن از بذل توجه و زحمات شما آقا وحید حسابی سپاس گذارم....خطای زیر وجود داره

! mod_site_melatbankjoomina_2.5.0__20120328_0036.zip: Unexpected end of archive

لینک به ارسال

سلام

من زمانی که کامپوننته را نصب میکنم اسمش به صورت رقم میاد و بعد اون ماژول رو نصب میکنم وقتی ماژول باز میکنم نمایش ماژول به صورتی است که ماژول جوملا 1.5 را در2.5 نصب کردم و هیچ گزینه تنظیمات نمایش داده نمیشود.

لینک به ارسال

سلام

من زمانی که کامپوننته را نصب میکنم اسمش به صورت رقم میاد و بعد اون ماژول رو نصب میکنم وقتی ماژول باز میکنم نمایش ماژول به صورتی است که ماژول جوملا 1.5 را در2.5 نصب کردم و هیچ گزینه تنظیمات نمایش داده نمیشود.

سلام دوست عزیز ماژول ها پارامتری ندارند به همین دلیل هست اش که چیزی نمایش نمی ده اګر ماژولی مشکلی داره لطفا اسم دقیق اش رو بفرمایید تا رفع بشه ولی همانطور که ګفتم زمانی که ماژلی پارامتر نداشته باشه بخش تنظیمات خالی لود می شه

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من یه مشکلی دارم

وقتی کد زرین رو توی مطلب میزارم اینطوری میشه :

{zarinjoomina-3}

در صورتی که باید محصول رو نشون بده !

ممنون:002:

تو ماژول هم وقتی روی افزودن به سبد خرید کلیک میکنم خطای زیر رو میده :

500 - نمایش پیدا نشد [نام، نوع، پیشوند]: article، html، zarinjoominaView

لینک به ارسال

سلام

من یه مشکلی دارم

وقتی کد زرین رو توی مطلب میزارم اینطوری میشه :

{zarinjoomina-3}

در صورتی که باید محصول رو نشون بده !

ممنون:002:

تو ماژول هم وقتی روی افزودن به سبد خرید کلیک میکنم خطای زیر رو میده :

500 - نمایش پیدا نشد [نام، نوع، پیشوند]: article، html، zarinjoominaView

سلام خدمت دوست ګرامی راجع سوال اول

شما یکی از پلاګین ها رو نصب نکردید و این مشکل به وجود می یاد

پلاګین درج در مطلب رو نصب نکردید

در رابطه با سوال دوم هم دمو بدید بررسی می کنم

با تشکر وحید حاجی پور معروفی

لینک به ارسال

با سلام

یک سوال این کامپوننت چطوری فعال میشه؟راهنمای استفاده دارد؟

ماژول باید فعال کنیم؟

لینک به ارسال

سلام خدمت شما

وقتی این افزونه رو دریافت می کنید همراه اون دو تا پلاګین وجود داره

یکی از پلاګین ها برای در ج در مطلب و یکی هم برای این است که کلیدی در ویرایشګر مطالب شما اضافه بشه و شما بتونید ایدی محصول خودتون را وارد کنید تا محصول شما نمایش داده بشه .

ماژول ها هم که کنارشون هست اش یکی برای سبد خرید و دو تای دیګه هم برای نمایش مجموعه ها به صورت لینک و تصویر هست اش البته اون دو پأاګین برای کار کردن کامپوننت لازم و ضروری هست اش .

زمانی که شما یک محصول رو ثبت می کنید اګر دقت کنید یک ایدی داره که باید اون رو در ویرایشګر مطالب به صورت

{zarinjoomina-ایدی مورد نظر }

وارد کنید

لینک به ارسال

آقای حاجی پور من هرچی گشتم نسخه تجاریش رو پیدا نکردم اگه ممکنه لینکش رو بدید یا توی همین تایپیک امکانات اضافه و قیمتش رو بزارید یا پ.خ کنید برام .. ممنون.

لینک به ارسال

سلام

ضمن تشکر از شما

لطفا بفرمایید در فرایند خرید،

ثبت مشخصات خریدار در سیستم و رسید دیجیتال در سیستم در کدام قسمت انجام می شود؟

من تا مرحله پرداخت رفتم ولی مشخصاتی از من درخواست نکرد.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

ضمن تشکر از شما

لطفا بفرمایید در فرایند خرید،

ثبت مشخصات خریدار در سیستم و رسید دیجیتال در سیستم در کدام قسمت انجام می شود؟

من تا مرحله پرداخت رفتم ولی مشخصاتی از من درخواست نکرد.

با تشکر

دوست عزیز شما باید پرداخت رو انجام بدید و بعد از برګشت از بانک اطلاعات از شما ګرفته خواهد شد و در سیستم ثبت می شه

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

من این کامپوننت رو نصب کردماما چندتا مشکل باهاش دارم

اول اینکه می خواام ماژول سبد خرید فقط توی صفحه مربوط به مجموعه محصولاتم نشون بده و فقط قسمت نمایش ماژول رو همون صفحه انتخاب می کنم اما نشون نمیده حتما باید تمام صفحات رو انتخاب کنم تا ماژول سبد خرید رو نشون بده

مشکل دیگه اینکه وقتی یه مححصول رو به سبد خرید اضافه می کنم بعد که حذف میکنم دیگه محصولاتم رو نشون نمیده و یه صفحه خالی نشون میده

مشکل سوم هم اینکه من می خوام به صورت منو در قسمت منوهای بالای سایتم نشون داده بشه اما وقتی می خوام منو ایجاد کنم تو قسمت مربوطه اسمش نیست که انتخاب کنم باید چیکارکنم

لطفا راهنمایی کنید خیلی جستجو کردم

گفته بودید تو نسخه جدیدی که گذاشتید اتصال مستقیم به درگاه بانک پاسارگاد وجود داره اما نیست چطور باید تنظیم کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...