رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

چند وقت پیش متوجه شد که به طرز عجیبی تعداد کاربران سایتم در حال افزایش است و قتی بررسی کردم متوجه شدم که مورد حمله اسپم قرار گرفتم بنابراین مجبور شدم از این کامپوننت استفاده کنم که از حملات از نوع اسپم جلوگیری می کند که واقعا خیلی بدردم خورد چون تونستم جلوی تمامی حملات از نوع اسپم را بگیرم

بنابراین تصمیم گرفتم اون را فارسی کنم و در اختیار دوستان قرار بدم تا از اون استفاده کنند

فقط باید پلاگین مربوطه را نیز فعال کنید

دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برادر عزیز منظورتون از اسپم ی هست همون پینگ آیپی رو می گین حملات ddoc روی سایت ها

یا چیز دیگه هست اگه توضیح بدین ممنون می شم خود این پلاگین چه بدرد امنیت می خوره

ممنون شهریار توکلی

لینک به ارسال

این کامپوننت زمانی بدرد می خوره که مورد حملاتی از نوع اسپم قرار می گیرید

مانند زمانی که برای یک مطلب تعداد خیلی زیادی نظرات داده می شود که اصلا ربطی به موضوع ندارد و فقط باعث هدر رفتن ترافیک سایت می شود و یا تعداد خیلی زیادی کاربر به طور غیرواقعی و با ایمیل های غیر واقعی ثبت نام می کنند و آنقدر این کار انجام می شود که سایت از کار می افتد

این کامپوننت از چنین حملاتی جلوگیری می کند و از داون(down) شدن سایت جلوگیری میکند

لینک به ارسال

مانند زمانی که برای یک مطلب تعداد خیلی زیادی نظرات داده می شود که اصلا ربطی به موضوع ندارد و فقط باعث هدر رفتن ترافیک سایت می شود و یا تعداد خیلی زیادی کاربر به طور غیرواقعی و با ایمیل های غیر واقعی ثبت نام می کنند و آنقدر این کار انجام می شود که سایت از کار می افتد

این کامپوننت از چنین حملاتی جلوگیری می کند و از داون(down) شدن سایت جلوگیری میکند

دوست عزیز

روش عملکرد این کامپوننت چطوره؟ آیا اسپرمر رو بلاک میکنه یا... ؟ از چه طریقی اسپرمر رو می شناسه، آی پی؟

لینک به ارسال

دوست عزیز

روش عملکرد این کامپوننت چطوره؟ آیا اسپرمر رو بلاک میکنه یا... ؟ از چه طریقی اسپرمر رو می شناسه، آی پی؟

روش کار بدین صورت است که آی پی و ایمیل اسپمر را بلاک می کند

البته اگر اسپمر از نرم افزارهای اسپم استفاده کند مدام آی پی عوض می کند اما بازهم کامپوننت آی پی را شناسایی کرده و ایمیل را به همراه آی پی بلاک می کند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...