رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من نمیتونم هیچ افزونه ای (کامپوننت ها)به سایتم اضافه کنم.این اررو میده که:اخطار! انتقال فایل انجام نشد

حتی از طریق کنترل پنل هاست هم نمیتونم.در واقع اونجا آپلود نمیشه و حتی بطور دستی هم نمیتونم دایرکتوری بسازم که فایل ها رو داخلش آپ کنم.خطا میده و نوشته که امکان پذیر نیست.چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما پرمیشن پوشه tmp رو به 777 تغییر بدین مشکلتون حل میشه

اگر نشد بگید تا دوباره راهنمایی کنیم

درضمن پوشه کامپونت موقع نصب کامپونت و پوشه ماژول موقع نصب ماژول رو به 777 تغییر بدین

البته بعد از اتمام کارتون دوباره به پرمیشن قبل برگردونین چون از نظر امنیتی مشکل داره

موفق باشین

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

در مورد عدم جابجایی فایل انجمن رو جستجو کردید؟ (قبلا بحث شده)

ftp فعاله؟

البته اینطور که از پیامتون بر میاد و آقا رضا هم فرمودند قبل از هر تنظیمی مشکل متوجه هاستتون هست و باید با ادمینش تماس بگیرید. این کار رو کردید!؟

پیروز باشید

لینک به ارسال

اره جستجو کردم اما مشکل من فرق میکنه..کامل توضیح دادم.دسترسی ها رو هم تغییر دادم.اما باز فایده نداره.با ادمین هم تماس گرفتم و گفتن دسترسی رو تغییر بده و دادم اما باز فایده نداره.

لینک به ارسال

وقتی شما به صورت دستی هم نمیتونی فایلهات رو آپ کنی یعنی پرمیشن باید تغییر کنه

از چه کنترل پنلی استفاده میکنی ؟؟؟ بگو تا دوستان بتونن بیشتر راهنمایی کنن

لینک به ارسال

من تو کار هم از هاست رایگان استفاده میکنم هم غیر رایگان.اما این مشکل فقط واسه این سایت بوجود آمده و قبلا اینجوری نبود و خودبخود اینجوری شده..من هیچوقت چنین مشکلی برام پیش نیومده.واسه خودم عجیبه..

لینک به ارسال

مطمئنا شما در رابطه با هاست رایگان هیچ برنامه ریزی شخصی نمی توانید انجام دهید. هر تغییر در مختصات و یا تنظیمات هاست نیز نه به شما اطلاع داده می شود و نه قادر به عوض کردن آن هستید.

لینک به ارسال

اینهمه راه حل ارائه شد و مشکل من برطرف نشد.اومدم از اول کامپوننت ها و ماژولها نصب کردم.قبلیها رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.مشکل برطرف شد.4.gif

از همه دوستان سپاسگذارم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...