رفتن به مطلب
ehsan1

مشکل در بخش مدیریت کاربران و عدم نمایش کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقتی از سایت کاربری عضو میشه تو سایت عضویتش تکمیل میشه و پیغام عضویت هم براش ارسال میشه اما در مدیریت از بخش کاربران کاربری دیده نمیشه فقط administrator نمایش داده میشه.

از مدیریت هم کاربر اضافه میکنم پیغام ذخیره رو نمایش میده ولی کاربری به لیست اظافه نمیشه در حالی که اگر بخوام همون نام رو دوباره ثیت کنم پیغام میده این کاربر قبلا ثبت شده است....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز احتمالا شما در قسمت قیلطر ، یک فیلتری را انتخاب کرده اید. اگر روی "انتخاب گروه" بگذارید.

به عکس زیر توجه کنید:

download.php?imgf=13398573501.png

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

دیگه اینقدرشو که بلدم عزیزم...نه اصلا یوزی تو مدیریت نمایش نمیده.....:(

لینک به ارسال

عجیبه!

شما با اون یوزری که می سازید توی سایت لاگین کنید ببینید لاگین میشه یا نه!!

در صورت امکان اطلاعات ادمین جوملا + لینک این تاپیک را برایم پخ کنید تا برسی کنم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

بر اساس برسی هایی که من انجام دادم ، مشکل از هاست نیست. همچنین مشکل از فایل های جوملا هم نیست. همچنین تداخل افزونه هم نبود.

من به این نتیجه رسیدم که مشکل از یکی از جداول دیتابیس هست. ولی مشکل از جدول jos_user هم نیست. باید جداول شما یکی یکی برسی بشه که به دلیل اینکه زیاد کار می برد و من وقت این کار را ندارم ، انجامش ندادم.

اگر دوستانی در این زمینه تجربه دارند و می دانند احتمال مشکل از کدام جدول است ، لطفا کمک کنند تا هرچه سریع تر مشکل دوستمون رفع شود.

یاعلی.

لینک به ارسال

ممنون از وقتی که گذاشتید CB نصب کرده بودم احتملا بخاطر همین مشکل ساز شده خیلی سرچ کردم به نتیجه نرسدیم

ممنون از وقتی که گذاشتید دوست عزیز

لینک به ارسال

سلام

کشتم خودمو حل نشد....یعنی قابل حله اما دانششو ندارم فکر کنم باید یک سری تیبل که مربوط به CB هست پاک بشه از دیتابیس....

کسی از دوستان اگر به دیتابیس مسلط هتسش ممنون میشم راهنمایی کنه...کارم گیره...

لینک به ارسال

با سلام

شما قبلا افزونه را حذف کردید و حالا میخواهید جداول باقی مانده را حذف کنید یا اینکه افزونه را حذف نکردید و الان تصمیم به حذفش گرفتید ؟

در صورت امکان اطلاعات ورود به مدیریت جوملا + کنترل پنل هاست + لینک این تاپیک را برام پ.خ کنید تا براتون انجام بدم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

ممنون میشم من CB رو نصب کردم اما مشکل داشت یوزر اضافه نمیشد و ارور میداد بعد پاکش کردم

کلا دیگه تو مدیریت کاربران هم نمیشه یوزر هارو دید در صورتی که تو دیتابیس یوزر ها ذخیره مشند و ایمیل عضویت هم براشون ارسال میشه ...

چشم اطلاعات رو براتون ارسال میکنم

لینک به ارسال

سلام این مشکل واسه منم پیش امده بود.بله مشکل همانطور که دوستان گفتن از جداول است .وبه احتمال زیاد مربوط به جداول گروه بندی یوزر هاست.

برای حل مشکل از جداول بک اپ بگیرید.حالا جداول مربوط به کاربر هارو حذف کنید.سپس خودتون به طور دستی ایجاد کنید یا اینکه از جداول یه جوملای دیگه .بکاپ بکاپ بگیرید(جداول کاربری) و ودر جداول جوملای خودتون ایمپورت کنید.مشکل حل میشه

ببخشید جداول کاربر منظورم user_group هستش

لینک به ارسال

سلام

ممنون این حرکتم فردا انجام میدم ببنیم چی میشه

ممنون ازتون

لینک به ارسال

سلام این مشکل واسه منم پیش امده بود.بله مشکل همانطور که دوستان گفتن از جداول است .وبه احتمال زیاد مربوط به جداول گروه بندی یوزر هاست.

برای حل مشکل از جداول بک اپ بگیرید.حالا جداول مربوط به کاربر هارو حذف کنید.سپس خودتون به طور دستی ایجاد کنید یا اینکه از جداول یه جوملای دیگه .بکاپ بکاپ بگیرید(جداول کاربری) و ودر جداول جوملای خودتون ایمپورت کنید.مشکل حل میشه

ببخشید جداول کاربر منظورم user_group هستش

سلام

من تو دیتا بیس user_group پیدا نکردم اما jos_gruop هستش که کاربرارو نشون میده user_group کجاست دقیقا تو جداول جوملا همچین جدولی نبود....:(

لینک به ارسال

خب این جدول مربوط به جوملا 2.5 میشه

CB را به چه صورتی حذف کردید؟ کامل حذف شد؟

سلام

بله CB رو حذف کردم از administrator بعد رفتم در phpmyadmin و در دیتا بیس جوملا هر جدولی که مربوط به CB بود پاک کردم (جدوال CB با jos_comprofiler شروع میشد )

ولی باز هم مشکل ادامه داره....

لینک به ارسال

قبل از حذف CB این مشکل بود؟ کاربری که ثبت نام میشه اجازه فعالیت داره؟ تاییدیه براش ارسال میشه؟

اگر نه الان توی تنظیمات کلی نیاز به فعال سازی حساب کاربری جدید را غیرفعال کنید ببینید کاربر می تونه فعالیت کنه؟!

جدول کاربر را repair کنید ببینید حل میشه!

CB را یکبار دیگه نصب کنید و فقط از مدیریت جوملا حذفش کنید که اگر چیزی را فراموش کرده اید پاک بشه

جوملا را یکبار روی فایل هاتون اکستراکت کنید

نتیجه را اعلام بفرمائید

لینک به ارسال

سلام

همه این کارها انجام شده تو پوست های قبلی همه این فرمایشات و راهنمایی که لطف کردید مطرح و انجام شد.

قبل نصب CB مشکلی نبود...

CB رو نصب کردم نه یوزر در دیتابیس ذخیره میشد اما نمایش داده نمیشد نه در کاربران CB نه در مدیریت کاربران اصلی جوملا...

مجور شدم پاک کنم اول فقط از مدیریت...

بعد مشکل حل نشد اما کاربران ثبت نام و اجازه فعالیت داشته و دارند حتی بعد از ثبت اطلاعات و ایمیل برایشان ارسال میشود.

در مرحله بعد دوباره CB را نصب کرده تا شاید مشکل حل شود اما متسفانه حل نشد.

در مرحله بعدی دوبازه CB را از مدیریت حذف کردم همچنین از دیتا بیس کلیه جدوال مربوط به CB را حذف کردم.

باز هم مشکل حل نشد به ناچار مجدید فایل های جوملا را اکسترکت کردم باز هم مشکل ادامه دارد.

کاربران ثبت میشوند و اجازه فعالیت دارند اما از مدیریت نمیشود کاربری را مشاهد و ویرایش کرد.

کل دیتابیس را هم repair کردم

لینک به ارسال

با سلام

اگر تمام مراحل رو درست طی کردید و هیچ اثری هم از افزونه و جزئیاتش مثل پلاگین ها و ... در مدیریت و هاست و دیتابیس باقی نمانده و پاکسازی کش و ذخیره سازی و ... رو هم انجام دادید و همچنان مشکل باقیست :

از ادمین سرورتون بخواهید تا بک آپی که مربوط به قبل از بروز این مشکل هست رو براتون ریستور کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، اون راهی هم که بهتون پیشنهاد دادم انجام دادید ؟

نصب جوملای جدید و انتقال تدریجی جداول دیتابیس

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر تمام مراحل رو درست طی کردید و هیچ اثری هم از افزونه و جزئیاتش مثل پلاگین ها و ... در مدیریت و هاست و دیتابیس باقی نمانده و پاکسازی کش و ذخیره سازی و ... رو هم انجام دادید و همچنان مشکل باقیست :

از ادمین سرورتون بخواهید تا بک آپی که مربوط به قبل از بروز این مشکل هست رو براتون ریستور کنه

موفق باشید

سلام

متسفانه کلی تغییرات دادم بعد از این مشکل چون فکر کردم درست میشه یا اینکه یه روشی میشه پیدا کرد...برای همین نمیشه بکاپ رو ریستور کرد.

با سلام

دوست عزیز ، اون راهی هم که بهتون پیشنهاد دادم انجام دادید ؟

نصب جوملای جدید و انتقال تدریجی جداول دیتابیس

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

ممنون از راهنمایی بعد گالری عکس و عکس ها و فایل های که در محتوا به کار رفته شده چی میشه؟

باید اونهارو ذخیر کنم و دوباره آپلود کنم که خیلی زمان گیره و شاید هم شدنی نباشه چون گالری عکس و عکس های زیاد در متحواش هست

لینک به ارسال

سلام

جوملای جدید روش نصب کردم حل نشد از جدول jos_user یک جوملای دیگه بکاپ گرفتم و jos_user جوملای که مشکل داشت رو پاک و jos_user جوملا سالم رو روش imoport کردم

باز حل نشد....

باورتون نمیشه 1 ماه ه روز درگیرم باهاش هر جدولی هم که مربوط به CB بود رو دستی پاک کردم...(jos_comprofiler....)

با نام دیگه ای هم جداول CB شروع میشه تو database ؟ شاید جدولی رو پاک نکرده باشم....

راهنمایی کنید :(

لینک به ارسال

با سلام

این تاپیک رو هم ببینید . ان شاءا... مشکلتون حل میشه

http://forum.joomina.ir/thread-13322.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...