رفتن به مطلب
mirzakhani

اشکال در نصب کامپوننت گالری

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من کامپوننت فوکا گالری رو از سایت اصلیش گرفتم و نصب کردم و یکم باهاش کار کردم و پاکش کردم ولی الان که دوباره می خوام نصبش کنم پیغام زیر رو میده (البته کامپوننت نصب می شه اما توی منوی کامپوننت ها نمیاد تا پیکربندی انجام بدم!!!) یه مشکل دیگه هم پیش اومده و اون اینکه هر کدوم از کامپوننت های فوکا رو که نصب می کنم همون مشکل قبلیو داره

پیغام خطا:

آیتم منو دیگری با این نام مستعار وجود دارد

ایراد در ساخت منوی مدیریت

حالا باید چکار کنم؟ فکر کنم کامل پاک نشده

ضمنا اگر بخوام جداول دیتابیسشو حذف کنم باید کجا برم و چطوری حذف کنم (به زبان ساده لطفا)

تعمیر کلی سایت هم زدم، کش هم خالی کردم!!!!

لطفا راهنمایی کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

کامپوننت رو ابتدا از طریق مدیریت سایت حذف کنید

مدیریت ماژول ها و همینطور پلاگینها رو در مدیریت سایت بررسی کنید و اگر افزونه ، ماژول یا پلاگینی هم داشت اونها رو هم حذف کنید

بعد از حذف کامل از طریق مدیریت ، به هاست مراجعه کنید و هاست رو هم بررسی کنید (در پوشه های مدیریت و کامپوننت و ماژول و پلاگین و زبان...) که در اینها هم پوشه یا فایلی از افزونه مورد نظر باقی نمانده باشه...

در هاست اتون به phpmyadmin مراجعه کنید و بعد وارد دیتابیسی بشید که مربوط به جوملایی هست که این افزونه رو درش نصب کردید و بعد به دنبال جداولش بگردید و اگر جداولش باقی بود بصورت دستی حذف (drop) کنید

بعد از انجام مراحل بالا اقدام به نصب افزونه کنید

نکته: اگر افزونه شما از حجم بالایی برخوردار بود... در مدیریت سایت از طریق " نصب از پوشه " اقدام به نصب اش کنید (قبلا در انجمن توضیح داده شده)

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

در تکمیل صحبتهای جناب فرحزادیان عرض کنم که :

در مدیریت منو ها بررسی کنید که منویی براساس نوع افزونه ایجاد نشده باشه . اگر هست حذفش کنید

در دیتابیس در داخل جداول extensions و menu بررسی کنید که اجزایی برای افزونه باقی نمونده باشه

همینطور اگه جداولی هم به نام افزونه ایجاد شده ، جداول را حذف کنید

قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با تشکر از همگی

همه کارایی رو که گفتید مو به مو انجام دادم اما بازم نشد!!!

دیگه دارم قاطی می کنم:s :huh: :x (14)::x (51):

چیز دیگه ای به ذهنتون می رسه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...