رفتن به مطلب
leksoz

نظر دهی در موقعیت خاص

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

دوستان عزیز سوالی داشتم در مورد قرار دادن نظر دهی

در حال حاظر بعد از نصب نظر دهی مثلا جی کامنت باید دونه دونه تمام مطالب رو باز و یکی یکی نظر دهی ها رو فعال کنم!

ایا راهی هست که کلا همگی یکجا دارای نظر دهی بشن؟

یا فوقش موقعیتی جدید در قالب بسازم و در اون قسمت نظر دهی فعال باشه که کلا همه بازدید کننده ها در همان سوالات و نظرات رو بنویسن...

من یه مشکلی دارم در مورد فعال کردن نظر دهی در مطالب اینه که ماژول هایی دارم که مطالب رو به شکل های مختلف مثلا در تب نمایش میدند

خوب وقتی نظر دهی برای اون مطلب فعال میشه طبیعتا داخل تب رو هم بهم میریزه و همین طور کل قالب رو خراب میکنه!

پیغام فوری یا چت باکس هم به دلیل اندازه بزرگشون نمیتونم استفاده کنم!(قابل تغییر سایز نیستن)

کسی نظر خاصی داره که از چی استفاده کنم برای نظرات کارران در یک موقعیت مشخص؟

ممنون:002:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تنظیمات - سربرگ عمومی - موضوعات

در این قسمت مجموعه های موردنظرتون رو انتخاب کنید تا نمایش نظردهی در تمام مطالب اون مجموعه ها فعال بشه

برای تب ساز هم این تاپیک رو نگاه کن ببین به کارت میاد یا نه

http://forum.joomina.ir/thread-13460.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

خیر اقا مصطفی من اولین مشکلم اینه که تعداد پستهای زیادی دارم و نمیتونم دونه دونه فعال کنمشون...پس به این فکر رسیدم که یک چت باکس یا به قولی جعبه گفتگو استفاده کنم...

در مورد مشکل تب ها هم منظور من اینه که مطالبم وقتی دارای مثلا(نظر دهی/نظر سنجی رتبه/کلمات کلیدی ) میشه کل قالب بهم میریزه به دلیل اینکه تب ساز من اومده کل اطلاعات داخل یک ارسال رو به نمایش گزاشته!یعنی داخل پستی کلمات کلیدی میزارم داخل تب ساز من هم در اون موقعیت مطلب رو با کلمات کلیدی نشون میده...

یا افزونه گالری سایت من هم چنین کاری رو انجام میده الان سایت رو مشاهده کنید گالری سایت اومده 4 مطلب ارسالی من رو همراه تاریخ/درج رتبه/کلمات کلیدی/ادامه مطلب/تصویر نشون داده وقتی نظر دهی واسه هر مطلب فعال میشه کلا میخواد اونو رو هم نشون بده میزنه کل مطالبو میندازه روی هم و قالب رو خراب میکنه...:002:

لینک به ارسال

با سلام

میلاد جان ، راهی رو که بهت گفتم تست شده است

شما یه امتحانی انجام بده ، ضرر نمیکنی

وقتی جی کامنت نصب میشه بطور پیشفرض تنظیمش همینطوریه که شما میبینید . یعنی در هیچ مطلبی فرم نظردهی نمایش داده نمیشه

شما در تنظیمات جی کامنت مجموعه های موردنظرت رو انتخاب کن حتما جواب میگیری . در اینصورت دیگر نیازی هم به ماژولهای متفرقه نخواهی داشت . مگر در صورت تمایل

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

واقعا ممنونم بله درست شد...

نمیدونستم مجموعه ها رو انتخاب کنم ....حتی داخل تب ها و قسمتهای دیگر سایت نمایش داده نمیشه!چون ارسال 1 عرض کردم با نمایش دادنش خوب قالبو میریخت بهم...

الان تنها در مطالب میاد خیلی ممنون:002:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...