رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان!!

من جوملا1.5.26 رو نصب کردم و حالا می خوام یه انجمن مثل مای بی بی هم داشته باشم!! اما نمی دونم فایل مای بی بی رو کجا آپلود کنم یعنی حالا که جوملا رو توی pubic_html نصب کردم مای بیبی رو باید کجا آپلود و نصب کنم در ضمن می خوام آدرس انجمنم به صورت www.forum.faaz.ir باشه!! اول باید ساب دامین بسازم؟ هاستم هم سی پنل هست!!

من مبتدی ام لطفا خوب توضیح بدین

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و وقت بخیر

شما ابتدا باید یک دیتابیس بسازید.

اگه دوست داشتید آدرس سایتتون بصورت www.forum.example.com شود باید یک سابدومین بسازید.

بعد گزینه file manager رو انتخاب کنید.در پنجره ای که باز شده زیر گزینه Document Root for یک تب کشویی دارد. روی ان کلیک کرده و سابدومین جدیدتون رو انتخاب کنید.

وارد آن که شدید اسکریپت را آپلود کنید. بعد باید فایل زیپ شده ای رو که آپلود کردید Extract کنید.

کاملا مطمئن شید که تمام فایل ها درو هاست ریخته شده باشد. یعنی درون فایل دیگه ای نباشد.

بعد به آدرس www.forum.example.com/install برید و فروم رو نصب کنید.

سوالی بود در همین جا مطرح کنید

امیدوارم مفید واقع شده باشه

حق نگهدارتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...