رفتن به مطلب
saeedtkh

ساخت بسته نصبی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت جومینایی های عزیز

من میخوام به من راهنمایی کنید که چجوری باید یک پکیج برای یک مصرف خاص بسازم؟

به صورت دستی میخوام این کارو انجام بدم نه با کامپوننت خاصی...

مثل بسته ی نصبی مدیریت مدرسه...

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

در ادامه ی صحبت آقای مرادی عزیز شما همونطور که گفتید اگر نمی از کامپوننت خاصی استفاده کنید ، می توانید کار های زیرا بکنید:

1.از تمامی فایل های سایتتان یک بک آپ بگیرید و دانلودش کنید. (می توانید در کنترل پنل هاست همه ی فایل های سایتتان را با فرمت tar.gz آرشیو کنید و دانلود کنید.)

2.سپس از دیتابیستان با فرمت sql یک بک آپ بگیرید.

3.یک پک جوملا را بردارید و پوشه ی installation را ازش جدا کنید و در روت فایل هایی که از جوملا بک آپ گرفتید بگذارید.

4.اون بک آپی که از دیتابیس گرفتید را به sample_data.sql تغییر نام دهید.

5.به آدرس زیر بروید و فایل sample_data.sql پیش فرض را حذف کنید و به جایش بک آپی که از دیتابیس گرفتید و به sample_data.sql تغییر نام داده اید را جایگزین کنید.

بسته شما آماده ی نصب است.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

در ادامه ی صحبت آقای مرادی عزیز شما همونطور که گفتید اگر نمی از کامپوننت خاصی استفاده کنید ، می توانید کار های زیرا بکنید:

1.از تمامی فایل های سایتتان یک بک آپ بگیرید و دانلودش کنید. (می توانید در کنترل پنل هاست همه ی فایل های سایتتان را با فرمت tar.gz آرشیو کنید و دانلود کنید.)

2.سپس از دیتابیستان با فرمت sql یک بک آپ بگیرید.

3.یک پک جوملا را بردارید و پوشه ی installation را ازش جدا کنید و در روت فایل هایی که از جوملا بک آپ گرفتید بگذارید.

4.اون بک آپی که از دیتابیس گرفتید را به sample_data.sql تغییر نام دهید.

5.به آدرس زیر بروید و فایل sample_data.sql پیش فرض را حذف کنید و به جایش بک آپی که از دیتابیس گرفتید و به sample_data.sql تغییر نام داده اید را جایگزین کنید.

بسته شما آماده ی نصب است.

موفق باشید.

ممنون بابت توضیحاتتون، آدرس ننوشتید...

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من وقتی بسته نصبی رو ایجاد میکنم و میخوام اون رو مجددا نصب و آزمایش کنم موقع نصب اطلاعات نمونه پیغام خطای زسر رو میده

برخی از خطاهای رخ داده زمان جمع شدن دیتابیس: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'fulltext, state, sectionid, mask, catid, created, created_by, created_by_alias, ' at line 5 SQL=-- -- Dumping data for table 'jgzl2_content' -- INSERT INTO jgzl2_content (id, asset_id, title, alias, title_alias, introtext, fulltext, state, sectionid, mask, catid, created, created_by, created_by_alias, modified, modified_by, checked_out, checked_out_time, publish_up, publish_down, images, urls, attribs, version, parentid, ordering, metakey, metadesc, access, hits, metadata, featured, language, xreference) VALUES (4, 50, 'برگزاری مراسم شام غریبان', 'news1', '', '

و پس از کلی بررسی تنها چیزی که فهمیدم این بود که نمیتونه اطلاعات جداول رو موقع نصب اطلاعات نمونه ایمپورت کنه

من میخوام یک بسته آسان نصب برای وب سایتهای هیئاتی و مذهبی بسازم و روی این بسته ماژول ها و کامپوننت هایی هم نصب کردم و نمیدونم میتونه مشکل از این باشه یا نه

نسخه جوملا 2.5.8 نسخه اصلی هست که بسته زبان فارسی روش نصب شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...