رفتن به مطلب
mnkh97

نمایش دو ستونی نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدونم چطوری میتونم نوشته ها رو توی دو تا ستون نمایش بدم ، ینی به فرض 4 تا نوشته تو دو تا ستون 2 تایی نمایش داده بشن ، توی جوملا 2.5 ، هرچی توی منوها با تعداد ستون ها و ... ور رفتم نتیجه ای نگرفتم و جستجو توی انجمن هم بی نتیجه بود ، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

خوب باشید ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز شما ابتدا باید تعداد ستون ها را در مدیریت مطالب و مدیریت منوی صفحه اصلی تعیین کنید. بعد هم باید قالبتان با چند ستونه سازگار باشد و مشکلی هم نداشته باشد.

اگر شما تعداد ستون ها را تعیین کرده اید ، احتمال داره مشکل از قالبتان باشه.

اگر دموی آنلاینی از سایتتان بگذارید ، بهتر می توان راهنمایی کرد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

شما اول تنظیمات را روی قالب پیشفرض جوملا انجام بدید که از صحت تنظیماتتون مطمئن بشید

در مدیریت منوها ، منویی را که مربوط به صفحه اصلیتون میشه رو باز کنید

حالا تنظیمات را بصورت زیر انجام بدید

مطالب اول با عرض کامل صفحه = 0

مقدمه مطالب = 4

ستون ها = 2

لینک ها = 0

ترتیب بندی بر اساس ستون های چندگانه = در میان

خب حالا تو مدیریت قالبها ، قالب پیشفرض جوملا را پیشفرض کنید و پیش نمایش سایت را ببینید

الان شما باید در صفحه اصلی 4 مطلب ببینید که در 2 ستون قرار گرفته اند و در هر ستون نیز 2 مطلب

اگه همه چیز درست بود حالا قالب خودتون رو پیشفرض کنید و دوباره پیش نمایش سایت رو ببینید

اگر همه چی درست بود که هیچ ، مشکل حل شده و اگر درست نشد معلوم میشه که ایراد از قالبه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام

مرسی ، مشکل از قالب بود ، الان میخوام بدونم راهی داره که بتونم قالب رو درست کنم یا نه ؟

لینک به ارسال

شما برای درست کردنش باید css و کمی html بلد باشید.

ولی شما اگر آدرس سایتتان را بگذارید (با مشکلی که داره) تا ما به کد ها دسترسی داشته باشیم تا بگیم چطوری درستش کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

تا حدودی بلدم ، متاسفانه روی لوکاله ، اگه میشه یکم توضیح بدین ببینم میتونم درستش کنم یا نه ، اگخ نشد جایی آپ کنم که دوستان کمکم کنن ،

ضمنا قالب هم اردیبهشت و 2.5 هستش ...

مرسی

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان منم تقریبا مثل همین مشکل رو دارم ولی میخوام تو صفحه ی یک مجموعه اینجوری نشون بده، تو صفحه اول درست نشون میده.

الان به این صورته(وقتی یکی از مجموعه ها رو باز میکتم مطالبش رو اینجوری نشون میده)

vcib3fw1twvgcbepc62a.jpg

ولی نمیخوام اینجوری باشه. میخوام به این صورت باشه

3mfyc51xa6c0uirvhm0z.jpg

لینک به ارسال

با سلام

نوع منو رو طرح بندی بلاگ مجموعه انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

دوست عزیز با تشکر از جوابتون

1- من با جوملا 2.5 کار میکنم، تو اونجا گزینه ای جز"طرح جایگزین" نداره که اونم سه گزینه داره(1- استفاده از تنظیمات عمومی2-بلاگ3-کامپوننت) که هرکدوم رو میذارم بازم همون میشه، فرقی نمیکنه.

2- من زیاد جوملا کار نکردم شاید 1-2 هفته اونم بدون آموزش، چیزی یاد ندارم اگه میشه یکم دقیق تر بگین ممنون میشم

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، شما بهتره کتاب ارزشمندی رو که در باب آموزش جوملا 2.5 منتشر شده رو مطالعه کنید تا به خوبی با جوملا آشنا بشید

در مورد مشکل شما نیز در این کتاب توضیح داده شده که میتونید از صفحه 143 به بعد مطالعه کنید

البته بهتره کل کتاب رو مطالعه کنید

http://forum.joomina.ir/thread-15048-post-78515.html#pid78515

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

شما برای درست کردنش باید css و کمی html بلد باشید.

ولی شما اگر آدرس سایتتان را بگذارید (با مشکلی که داره) تا ما به کد ها دسترسی داشته باشیم تا بگیم چطوری درستش کنید.

موفق باشید.

با سلام من همين مشكل را دارم با قالبي كه طراحي كردم مطالب را بصورت چند ستوني نمايش نميده براي حل اين موضوع لطفا راهنمايي كنيد.؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...