رفتن به مطلب
net_vahid

گم شدن برخی موقعیت ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان

من یک qucik start نصب کردم ، بعد ماژول های اضافی رو پاک کردم .

وقتی میخواستم مثلا در موقعیت 10 ، 9 ، 8 یک ماژول جدید بذارم ، جایی که موقعیت رو انتخاب میکنی اصلا نیمی از موقعیت ماژول ها وجود نداره

خود قالب رو پاک کردم و دوباره نصب کردم

اما باز هم همون طوره

نمیدونم این مشکل تا حالا تو چند تا قالب از شرکتهای مختلف در جوملا 2.5 به وجود اومده

ولی تو 1.5 همچین مشکلی به وجود نمیاد

با تشکر از همکاری دوستان:heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و وقت بخیر

خوب حتما ماژول در موقعیتی که انتخاب کردید مناسب نیست.

برای اطمینان آدرس سایت / ماژولی که ظاهر نمیشه / نام دقیق موقعیت ها رو بگو تا ببینیم چطوریه.

یا حق

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز ghader.sedghi ، منظور دوستمون سایت هست نه مدیریت.

همچنین دوست عزیز: net_vahid

موقعیت های شما گم یا نا پدید نشده اند. شما بعد از آدرس سایتتان عبارت زیر را وارد کنید:

?tp=1

برای مثال:

http://www.maniyan.com/?tp=1

را بزنید تا موقعیت ها نمایش داده شوند تا بتوانید نامش را کپی کنید و در مازول موردنظرتان به عنوان موقعیت وارد کنید. توجه داشته باشید اگر این ?tp=1 کار نکرد ، شما باید به ادمین جوملا > افزونه ها > مدیریت قالب ها بروید و قالبتان را انتخاب کنید و در پارامتر ها "نمایش پیش نمایش قالب" را فعال کنید.

شما غیر از کار های بالا می توانید وقتی یک ماژولی را ایجاد می کنید در قسمت "موقعیت نمایش ماژول" روی "انتخاب موقعیت" کلیک کنید. سپس صفحه ای که باز می شود ، در قسمت انتخاب قالب قالبتان را انتخاب کنید تا موقعیت هایش نمایش داده شود.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز ghader.sedghi ، منظور دوستمون سایت هست نه مدیریت.

همچنین دوست عزیز: net_vahid

موقعیت های شما گم یا نا پدید نشده اند. شما بعد از آدرس سایتتان عبارت زیر را وارد کنید:

?tp=1

برای مثال:

http://www.maniyan.com/?tp=1

را بزنید تا موقعیت ها نمایش داده شوند تا بتوانید نامش را کپی کنید و در مازول موردنظرتان به عنوان موقعیت وارد کنید. توجه داشته باشید اگر این ?tp=1 کار نکرد ، شما باید به ادمین جوملا > افزونه ها > مدیریت قالب ها بروید و قالبتان را انتخاب کنید و در پارامتر ها "نمایش پیش نمایش قالب" را فعال کنید.

شما غیر از کار های بالا می توانید وقتی یک ماژولی را ایجاد می کنید در قسمت "موقعیت نمایش ماژول" روی "انتخاب موقعیت" کلیک کنید. سپس صفحه ای که باز می شود ، در قسمت انتخاب قالب قالبتان را انتخاب کنید تا موقعیت هایش نمایش داده شود.

موفق باشید.

ممنون دوست عزیز ، با کپی کردن و وارد کردن موقعیت به صورت دستی مشکل حل شد

من نمیدونستم میشه دستی هم موقعیت ماژول رو وارد کرد ، فکر میکردم فقط باید انتخاب کنی:heart:

لینک به ارسال

با سلام

بله دستی هم میشه اینکار رو انجام داد

اما این روش راه حل هم داره که دوباره موقعیتها را بتونی انتخاب کنی

برای این مورد ابتدا فایل templateDetails.xml را باز کنید . این فایل در پوشه قالبتون قرار دارد

بعد موقعیتهایی را که میدانید قالبتون داره ولی در مدیریت ماژولها قابل مشاهده نیست را میتوانید بصورت زیر اضافه کنید

نام موقعیت قالبتون

البته تگ ابتدایی و انتهایی در فایلتون هست فقط اون خط وسط را برای هر تعداد موقعیتی که میخواهید اضافه شود ، اضافه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...