رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

طالع بینی مصری برای جوملا 2.5 فارسی جومینا

پست های پیشنهاد شده

b_200_0_16777215_0___images_stories_010new_egyptbox.png

همانطور که در پست قبلی گفته شد در حال طراحی یک سایت سرگرمی تفریحی هستم که یکسری ماژول و کامپوننت نیاز دارد . از یک رو از انجایی که افزونه هایی از این دست برای جوملا نیست و یا خیلی کم است و از روی دیگر تعداد بسیار زیادی از سایت های سرگرمی هستند که با جوملا ایجاد شده . لذا تصمیم به انتشار این افزونه ها برای عموم گرفته ایم . این طالع بینی از یک ماژول و یک کامپوننت درست شده است و بازدید کننده میتواند با انتخاب ماه تولد خود طالع بینی خود را مشاهده نماید

کامپوننت همراهاین افزونه در حقیقت کار خاصی انجام نمیدهد و تنها وظیفه ایجاد نما در سمت سایت را دارد اما ماژول همراه نحوه نمایش طالع بینی ماه را مشخص مینماید

scerrnegypt1.png

scerrnegypt2.png

شخصا اعتقادی به فال و.... ندارم اما مهم اینجا است که ببینید بازدید کنندگان سایت شما هم به این موضوع علاقمند هستند و یا خیر ؟؟

خبر خوش انکه بزودی سایر فال ها برای جوملا را منتشر میکنیم که به غنی سایت شما ( از نوع تفریحیش) خواهد افزود

گروه برنامه نویسی جومینا امید وار است استفاده لازم را از این ماژول ارزشمند ببرید

برنامه نویس : امیررضا تهرانی - تیم برنامه نویسی جومینا

رمز فایل فشرده :

www.joomina.ir

برای دانلود کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و تشکر از افزونه خوب استاد تهرانی

میخواستم ببینم براتون مقدور نیست این افزونه رو برای جوملا 1.5 هم بهینه سازی کنید، چون بسیاری از سایت های جوملا که در حال فعالیت هستند از نسخه 1.5 استفاده می کنند و نمیتوانند از این افزونه مفید استفاده کنند.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما و گروه جومینا

لینک به ارسال

درود بر شما

چرا امکانش هست اما راستش سایتی مه دارم طراحی میکنم 2.5 است از طرف دیگه کم کم باید بریم رو 2.5 بالاخره چاره و راه فراری نیست

یک نکته دیگه ای هم هست و اون اینه که تیم مدیریت جومینا تصمیم گرفته تمرکز بیشتری رو 2.5 بکنه به همبن دلیل هر وقت هم من افزونه ای با 1.5 مینویسم با اعتراض بقیه لعضلی تیم از جمله آقای پارسا روبرو میشم .

ارادت

لینک به ارسال

b_200_0_16777215_0___images_stories_010new_egyptbox.png

همانطور که در پست قبلی گفته شد در حال طراحی یک سایت سرگرمی تفریحی هستم که یکسری ماژول و کامپوننت نیاز دارد . از یک رو از انجایی که افزونه هایی از این دست برای جوملا نیست و یا خیلی کم است و از روی دیگر تعداد بسیار زیادی از سایت های سرگرمی هستند که با جوملا ایجاد شده . لذا تصمیم به انتشار این افزونه ها برای عموم گرفته ایم . این طالع بینی از یک ماژول و یک کامپوننت درست شده است و بازدید کننده میتواند با انتخاب ماه تولد خود طالع بینی خود را مشاهده نماید

کامپوننت همراهاین افزونه در حقیقت کار خاصی انجام نمیدهد و تنها وظیفه ایجاد نما در سمت سایت را دارد اما ماژول همراه نحوه نمایش طالع بینی ماه را مشخص مینماید

scerrnegypt1.png

scerrnegypt2.png

شخصا اعتقادی به فال و.... ندارم اما مهم اینجا است که ببینید بازدید کنندگان سایت شما هم به این موضوع علاقمند هستند و یا خیر ؟؟

خبر خوش انکه بزودی سایر فال ها برای جوملا را منتشر میکنیم که به غنی سایت شما ( از نوع تفریحیش) خواهد افزود

گروه برنامه نویسی جومینا امید وار است استفاده لازم را از این ماژول ارزشمند ببرید

برنامه نویس : امیررضا تهرانی - تیم برنامه نویسی جومینا

رمز فایل فشرده :

www.joomina.ir

برای دانلود کلیک کنید

سلام خدمت دوستان و سپاس از تهیه این کامپوننت و نیز فال حافظ

من جوملا 2.5.3 نصب کردم. وقتی از این دو ماژول کامپوننت استفاده می کنم پیغام خطا دریافت نمیکنم اما بعد از کلیک و هدایت به صفحه جدید فال رو نمیبینم. مثلا در فال حافظ عکس مقبره حافظ و اینکه آیا میخواهید دوباره نیت کنید هست اما فالی رو مشاهده نمیکنم. طالع مصری هم به همین شکل. مشکل از چی میتونه باشه؟ ماژول رو هم منتشر شده گذاشتم مسیله ای نداره

سپاس

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من پس از نصب و اجرا با ارور زیر مواجه میشوم

طالع بینی آبان ماه

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home3/negarsta/public_html/negarstan.ir/components/com_joominaegept/joominaegept.php on line 68

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه با جوملا 2.5 سازگار میباشد و من تست کردم مشکلی نداشت

اگر روی جوملا 2.5 نصب کردید ، یکبار بطور کامل حذف و مجددا" نصب نمایید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

چرا برای جوملا طوری نساختید که با جوملا 1.5 هم سازگاری داشته باشه من برای جوملا 1.5 میخوام

لینک به ارسال

افزونه مشابه ای برای جوملا 1.5 وجود نداره؟

با سلام

من چرا هر ماهی رو انتخاب می کنم هیچی نمایش نمیده

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با قالب دگری هم جواب نداد

ویرایش شده توسط mohsen kian

لینک به ارسال

با سلام به دوستان

من تازه کار هستم

من فایل رو دانلود و نصب کردم و اروری هم نداد

اما حالا موندم که باید چکار کنم تا از این امکانات تو سایتم استفاده کنم

حالا باید چطوری تو سایتم فعالش کنم

روش استفاده رو اگر لطف کنید بهم بگید

مرسی

لینک به ارسال

روی جوملا 2.5 نصب کردید ؟ اگر بلی وارد مدیریت ماژول ها بشید و روی ماژول کلیک کنید سایر تنظیمات به صورت فارسی در آنجا هست

لینک به ارسال

مرسی از توجه شما من روی جوملا 3.3 نصب کردم - بعد از نصب می گه با موفقیت نصب شد اما تو هیچ یک از منو ها مثل مدیریت ماژول ها و غیره هیچی اضافه نشده!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...