رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

b_200_0_16777215_0___images_stories_010new_hafezbox.png

سایت های تفریحی نیاز های خاصی دارند که معمولا ،امکانات فراهم کننده این نیاز ها بسیار کم یاب است. یکی از این امکانات امکان گرفتن فال برای بازدید کنندگان است . بتازگی در حال طراحی یک سایت تفریحی هستم که انواع فال ها را میباید در خود داشته باشد به همین مجبورم افزونه های مربوط به این فال ها را برای این سایت بنویسم . سفارش دهنده این سایت اجازه داده اند که افزونه هایی که نگارش میابد را برای استفاده عمومی منتشر نمایم به همین با توجه به ارادتی که خدمت جناب حافظ دارم اولین افزونه مربوط به سایت هایی از این دست را خدمتتون تقدیم میکنم و این افزونه از یک کامپوننت و یک ماژول تشکیل شده است و دارای امکانات جالبی است که توجه شما را به مطالعه ان در ادامه مطلب جلب مینمایم

همانگونه که گفته شد این افزونه از یک ماژول و یک کامپوننت تشکیل شده است که میباید هر دو نصب باشد شما در کامپوننت فال حافظ جومینا میتوانید عنوان فال ، 2 بیتی مربوط به فال و معنی 2 بیتی را درج نمایید . گرچه در هنگام نصب افزونه 26 فال با معنی هم برای شما نصب میگردد اما شما این امکان را دارید که تعداد ان ها را افزایش دهید .

با نصب ماژول طراحی شده پنجره ای برای شما نمایش داده میشود که پس از نیت میتوانید بر روی آن کلیک نمایید. تا از نتیجه نیت خود مطلع گردید .

شخصا اعتقادی به فال و.... ندارم اما مهم اینجا است که ببینید بازدید کنندگان سایت شما هم به این موضوع علاقمند هستند و یا خیر ؟؟

خبر خوش انکه بزودی سایر فال ها برای جوملا را منتشر میکنیم که به غنی سایت شما ( از نوع تفریحیش) خواهد افزود

گروه برنامه نویسی جومینا امید وار است استفاده لازم را از این ماژول ارزشمند ببرید

برنامه نویس : امیررضا تهرانی - تیم برنامه نویسی جومینا

اسکرین شات :

screenhafez1.png

screenhafez2.png

رمز فایل فشرده :

www.joomina.ir

برای دانلود کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

b_200_0_16777215_0___images_stories_010new_hafezbox.png

سایت های تفریحی نیاز های خاصی دارند که معمولا ،امکانات فراهم کننده این نیاز ها بسیار کم یاب است. یکی از این امکانات امکان گرفتن فال برای بازدید کنندگان است . بتازگی در حال طراحی یک سایت تفریحی هستم که انواع فال ها را میباید در خود داشته باشد به همین مجبورم افزونه های مربوط به این فال ها را برای این سایت بنویسم . سفارش دهنده این سایت اجازه داده اند که افزونه هایی که نگارش میابد را برای استفاده عمومی منتشر نمایم به همین با توجه به ارادتی که خدمت جناب حافظ دارم اولین افزونه مربوط به سایت هایی از این دست را خدمتتون تقدیم میکنم و این افزونه از یک کامپوننت و یک ماژول تشکیل شده است و دارای امکانات جالبی است که توجه شما را به مطالعه ان در ادامه مطلب جلب مینمایم

همانگونه که گفته شد این افزونه از یک ماژول و یک کامپوننت تشکیل شده است که میباید هر دو نصب باشد شما در کامپوننت فال حافظ جومینا میتوانید عنوان فال ، 2 بیتی مربوط به فال و معنی 2 بیتی را درج نمایید . گرچه در هنگام نصب افزونه 26 فال با معنی هم برای شما نصب میگردد اما شما این امکان را دارید که تعداد ان ها را افزایش دهید .

با نصب ماژول طراحی شده پنجره ای برای شما نمایش داده میشود که پس از نیت میتوانید بر روی آن کلیک نمایید. تا از نتیجه نیت خود مطلع گردید .

شخصا اعتقادی به فال و.... ندارم اما مهم اینجا است که ببینید بازدید کنندگان سایت شما هم به این موضوع علاقمند هستند و یا خیر ؟؟

خبر خوش انکه بزودی سایر فال ها برای جوملا را منتشر میکنیم که به غنی سایت شما ( از نوع تفریحیش) خواهد افزود

گروه برنامه نویسی جومینا امید وار است استفاده لازم را از این ماژول ارزشمند ببرید

برنامه نویس : امیررضا تهرانی - تیم برنامه نویسی جومینا

اسکرین شات :

screenhafez1.png

screenhafez2.png

رمز فایل فشرده :

www.joomina.ir

برای دانلود کلیک کنید

سلام خدمت دوستان و سپاس از تهیه این کامپوننت و نیز فال حافظ

من جوملا 2.5.3 نصب کردم. وقتی از این دو ماژول کامپوننت استفاده می کنم پیغام خطا دریافت نمیکنم اما بعد از کلیک و هدایت به صفحه جدید فال رو نمیبینم. مثلا در فال حافظ عکس مقبره حافظ و اینکه آیا میخواهید دوباره نیت کنید هست اما فالی رو مشاهده نمیکنم. طالع مصری هم به همین شکل. مشکل از چی میتونه باشه؟ ماژول رو هم منتشر شده گذاشتم مسیله ای نداره

سپاس

لینک به ارسال

با سلام

با مرورگرهای دیگر هم تست کرده اید ؟

اگر باز هم نتیجه نگرفتید یکبار افزونه را بطور کامل حذف کنید و مجدد نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

با مرورگرهای دیگر هم تست کرده اید ؟

اگر باز هم نتیجه نگرفتید یکبار افزونه را بطور کامل حذف کنید و مجدد نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام ممنون از پیگیریتون

آره همه رو امتحان کردم نشده

جالبه اروری نمی گیرم فقط متن فال رو نمی بینم:@

لینک به ارسال

سلام

هنگیم نصب این افزونه اررور زیر را میدهد.

JInstaller: :نصب: فایل نصب XML یافت نشد

چطور باید این مشکل را حل کنم؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این ارور بدلایل مختلفی پیش میاد

دراین باره هم بارها در انجمن بحث شده

شما کافیه متن ارور تو گوگل سرچ کنی

یا علی

لینک به ارسال

Warning: mysql_fetch_row(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in C:\wamp\www\ZTCP\components\com_joominahafezfal\joominahafezfal.php on line 33

lمن بعد از نصب با این پیغام برخوردم

لینک به ارسال

با سلام خسته نباشید

لطفا راهنمایی کنید که چگونه میتوان این کامپونت را به منو انتقال داد تا بتوان ان را در سایت نمایش داد

جوملا2.5.6

با تشکر

لینک به ارسال

من کامپوننت و ماژول نصب نکردم اما باید این شکلی باشه که شما باید مازول مربوطه را در موقعیت و صفحه خاصی که تمایل دارید قرار بدید سپس لینک منو به اون صفحه بدید

لینک به ارسال

با سلام

خیر ، ولی مشابه همین را میتونید از سایتهای ارائه ابزارهای وب بصورت کد اسکریپت دریافت کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...