رفتن به مطلب
didi1987

سوبی پرو و ثبت اطلاعات در آن

پست های پیشنهاد شده

کامپوننت سوبی پرو را روی وب سایت جوملا(2.5) نصب کردم

و همین طور بسته فارسی اون رو هم از خود وب سایت توسعه دهنده اون دانلود کردم و نصب کردم

ولی باز هم موقع ورود اطلاعات به فارسی خطا میده و حتما باید انگلیسی تایپ بشه که در دیتابیس ذخیرش کنه

کسی می تونه کمک کنه؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز برای حل این مشکل زبان فارسی این کامپوننت را از اینجا دانلود و روی جوملا نصب کنید.

موفق باشید.

ممنون

ولی من هم از همین جا دانلود کردم ونصب کردم ولی مشکلم حل نشد

می تونه دلیل دیگه ای داشته باشه؟

لینک به ارسال

سلام.

احتمالا مشکلی در کار رخ داده است. من هم قبلا این مشکل را با سوبی پرو داشتم که با گذاشتن فایل زبان در این کامپوننت و وصل کردن آن به فایل xml مشکلمان حل شده است.

شما هم همین کار را بکنید ببینید نتیجه می دهد یا نه.

در صورت نیاز می توانید اطلاعات ورود به ادمین جوملا + لینک این تاپیک را برای من یا یکی از همکاران ارسال کنید تا برسی و رفع مشکل کنیم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

احتمالا مشکلی در کار رخ داده است. من هم قبلا این مشکل را با سوبی پرو داشتم که با گذاشتن فایل زبان در این کامپوننت و وصل کردن آن به فایل xml مشکلمان حل شده است.

شما هم همین کار را بکنید ببینید نتیجه می دهد یا نه.

در صورت نیاز می توانید اطلاعات ورود به ادمین جوملا + لینک این تاپیک را برای من یا یکی از همکاران ارسال کنید تا برسی و رفع مشکل کنیم.

موفق باشید.

بسیار ممنون

می تونید بگید چجوری باید به فایل xml وصل کرد؟

در مورد دوم ایمیلتون رو می دید که من اطلاعات رو براتون ارسال کنم

لینک به ارسال

با سلام

برای این مورد میتونید فایلهای زبان رو در پوشه language واقع در پوشه administrator کپی کنید و همون جا یه فایل xml هم قرار داره اونو باز کنید و به کدها دقت کنید متوجه خواهید شد

administrator/language/fa-IR

fa-IR.com_name.ini

کد بالا فقط یک مثال بود شما به تگها توجه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

برای این مورد میتونید فایلهای زبان رو در پوشه language واقع در پوشه administrator کپی کنید و همون جا یه فایل xml هم قرار داره اونو باز کنید و به کدها دقت کنید متوجه خواهید شد

administrator/language/fa-IR

fa-IR.com_name.ini

کد بالا فقط یک مثال بود شما به تگها توجه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از راهنماییتون

این کار رو انجام دادم و حتی دوباره سوبی پرو رو نصب کردم و کلا فایل های زبان رو از اول فارسی گذاشتم و بعد هم اینکاری رو که شما گفتید رو انجام دادم

ولی باز هم عبارات فارسی در دیتابیس ذخیره نمی کنه

می تونه مشکل از تنظیمات جدولش توی دیتابیس باشه؟

لینک به ارسال

با سلام

در دیتابیس ، انکودینگ جداول مربوط به این افزونه رو بررسی کنید که utf-8_general_ci باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام.

آقا مصطفی مشکل از انکودینگ ها نیست! چون با کاراکتر های زبان فارسی فقط مشکل داره! اگر مشکل از انکودینگ ها بود جملات به صورت ؟؟؟؟ در می آمد. البته وقتی این کامپوننت نصب می شود انکودینگ ها به صورت پیش فرض utf8_general_ci هست.

برای حل این مشکل (الان تست کردم و جواب گرفتم) ابتدا افزونه را که فایل زبان فارسی را بهش اضافه کردم را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

دانلود

بعد از نصب این کامپوننت ، یک قسمتی هست به نام بخش که یک سری آیتم پیشفرض داره. هموشون را حذف کنید. (نباید ویرایش کنید بلکه باید از نو بسازید.) سپس یک بخش جدید بسازید و داخل این بخش یک سری فیلد هایی را تعریف کنید و داخلش اگر خواستید هم گروه بسازید. بعد داخل این هایی که خودتون ایجاد کردید یک یا هر چقدر خواستید مطلب بسازید.

کارهایی که گفتم 100% جواب خواهد داد. لطفا نتیجه را گزارش دهید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

آقا مصطفی مشکل از انکودینگ ها نیست! چون با کاراکتر های زبان فارسی فقط مشکل داره! اگر مشکل از انکودینگ ها بود جملات به صورت ؟؟؟؟ در می آمد. البته وقتی این کامپوننت نصب می شود انکودینگ ها به صورت پیش فرض utf8_general_ci هست.

برای حل این مشکل (الان تست کردم و جواب گرفتم) ابتدا افزونه را که فایل زبان فارسی را بهش اضافه کردم را از لینک زیر دانلود و نصب کنید:

دانلود

بعد از نصب این کامپوننت ، یک قسمتی هست به نام بخش که یک سری آیتم پیشفرض داره. هموشون را حذف کنید. (نباید ویرایش کنید بلکه باید از نو بسازید.) سپس یک بخش جدید بسازید و داخل این بخش یک سری فیلد هایی را تعریف کنید و داخلش اگر خواستید هم گروه بسازید. بعد داخل این هایی که خودتون ایجاد کردید یک یا هر چقدر خواستید مطلب بسازید.

کارهایی که گفتم 100% جواب خواهد داد. لطفا نتیجه را گزارش دهید.

موفق باشید.

با تشکر از راهنماییتون

بله درست شد و کار کرد

باز هم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...