رفتن به مطلب
iran2008

زیباسازی صفحات داخلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من میخوام بدونم آیا راهی هست که بشه صفحات داخلی رو نظم داد ؟

یعنی یه جوری منظم شوند .

مثلا اینجا رو ببینید : http://www.dsport.ir/index.php/football

اگه ملاحضه بفرمائید میبینید که مطالب نامنظم بنظر میرسند .

ولی اگه اینجا رو ملاحضه بفرمائید : http://www.khabaronline.ir/service/sport

میبینید که خبرها در صفحات خیلی نظم دارند و قشنگه .

البته قبول دارم که cms ها یکی نیستند . ولی خواست مببینم تو جوملا راهی نیست که یکاریش کنم؟ آخه سایت خبری هست .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تو جوملا هیچ کار غیر ممکنی و جود نداره

شما میتونید با دستکاری در کدهایی css قالبتون هر کاری دوست داشته باشید با قالبتون انجام بدید

موفق و سربلند باشید

لینک به ارسال

به نظرم چیدمان مطالبتون خوبه!

ولی برای تغییرات میتونین هم قالب فعلیتون رو ویرایش کنین و هم یه قالب جدید با چیدمان مورد نظرتون استفاده کنین.

البته اگه یه کم کار با php و css بدونین میتونین با کمک دوستانمون توی جومینا تغییرات مورد نظرتون رو اعمال کنین.

یاعلی./

لینک به ارسال

پیشنهاد من به شما اینه که به سایت جومینا بروید در قسمت تزئینات مطالب از انواع و اقسام پلاگینها استفاده کنید...:002:

لینک به ارسال

مرسی از همه

خوب راستش م نسی اس اس رو که بلدم به اندازه ای که کار خودمو راه میندازم و بتونم قابل جوملا بزنم .

پی اچ پی وارد نیستم متاسفانه و تو قالب سازی فقط کدهای جوملا رو کپی پیست میکنم .

قالبی که در پست اولی دیدی رو خودم ساخته ام .

یه سوالی برام پیش اومد که یکی از دوستانمون آقای عرفان در پست سومی نشوته : برای تغییرات میتونین هم قالب فعلیتون رو ویرایش کنین و هم یه قالب جدید با چیدمان مورد نظرتون استفاده کنین

قالب فعلی که خود قابل سایتمه که هیچ . ولی مگه میشه یه قالب دیگه هم استفاده کرد ؟ یعنی منظورم اینه که یه سایت دو قالب داشته باشه ؟ یعنی مثلا یه قالب پیش فرض خود سایت و صفحه اول و قالب دیگری برای صفحات داخلی . ( البته من دقیق منظور ایشون متوجه نشدم )

لینک به ارسال

ولی مگه میشه یه قالب دیگه هم استفاده کرد ؟ یعنی منظورم اینه که یه سایت دو قالب داشته باشه ؟ یعنی مثلا یه قالب پیش فرض خود سایت و صفحه اول و قالب دیگری برای صفحات داخلی . ( البته من دقیق منظور ایشون متوجه نشدم )

بله امکانش هست، نه دو تا بلکه هر چند تا قالب که بخواین میتونین داشته باشین و هر جور که می خواین استفاده کنین. مثلا:

1- قالب کل سایتتون رو تعویض کنین

2- کاربر بتونه قالب مورد نظرش رو از بین قالباتون انتخاب کنه

3- صفحه اولتون مثلا قالب 1 رو داشته باشه، صفحه تماس با ما قالب 2 رو داشته باشه، بخش اخبار ورزشی قالب 3 رو داشته باشه و ...

4- ...

یاعلی./

لینک به ارسال

مرسی آقا عرفان

اینو میخوام بدونم چطوری؟ میش هتوضیح بدی یا جایی بگی برم دنبالش :

3- صفحه اولتون مثلا قالب 1 رو داشته باشه، صفحه تماس با ما قالب 2 رو داشته باشه، بخش اخبار ورزشی قالب 3 رو داشته باشه و ...

لینک به ارسال

با سلام

در جوملا 1.5 شما میتوانید در مدیریت قالب روی نام قالب مورد نظر کلیک کنید و از قسمت تخصیص منو تعیین کنید که این قالب در کدام منوها استفاده شود

البته یک نکته را هم توجه داشته باشید که اینکار را روی سایر قالبهایی که پیشفرض نیستند میتوانید انجام دهید چون وقتی قالبی را پیشفرض میکنید این امکان از اون قالب غیرفعال میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...