رفتن به مطلب
aftabgarmabakhsh

راهنمايي در مورد قيمت و نحوه انجام كار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. 1 نفر از من خواسته 1 سايت مشابه سايت هاي نيازمندي ها براش طراحي كنم كه امكانات زير را داشته باشه :

1) امكان دسته بندي كالا ها و سرفصل ها

2)مثل سايت هاي آگهي ، امكان عضوگيري و درج آگهي داشته باشه

3) بحث واريز وجه نقد يا پيگيري پول واريز شده به حساب خاص خودشون

4) ارسال ايميل به يكسري ايميل خاص

5) گزارش هاي مديريتي(ميزان فروش، تعداد آگهي و ...)

6) آمار بازديدكنندگان . گزارش هاي مربوط به آن

حالا ميشه منو راهنمايي كنيد؟ كه هزينه طراحي اين سايت چقدره/ چقدر طول ميكشه و ... ضمن اينكه من بحث 3و 4 را تا حالا كار نكردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

1.از کامپوننت adsmanager استفاده کنید که امکانات خیلی پیشرفته در اختیار می گذاره.

2.برای عضو گیری که از خود جوملا و برای درج آگهی هم همین کامپوننت Adsmanager

3.میشه بیشتر توضیح دهید؟ شما می خواهید فروش آنلاین داخل سایتتان بگذارید؟ آگهی که فقط برای نمایش دادن است و چیزی را شما نخواهید فروخت. اگر هم فقط پرداخت آنلاین می خواهید ، افزونه های زیادی هم برای جوملا 2.5 و هم جوملا 1.5 در سایت جومینا منتشر شده است.

4. خود جوملا امکان ارسال ایمیل به کاربران را دارد ولی افزونه های زیادی در سایت جوملای جهانی برای ارسال ایمیل وجود دارد!

5.خود کامپوننت Adsmanager امکان این امکان را فکر کنم داشته باشد ولی اگر نداشت ، نهایتا می توانید به دوستان برنامه نویس بگیرد چنین چیزی برایتان بنویسند!

6. می توانید از ماژول ها یا کامپوننت هایی که منتشر شده است استفاده کنید.

برای چنین سایتی باید روی 450 ، 500 بروید. باید ببینید که طرف حساب کی هست و به جیبش نگاه کنید!:D البته شما باید ببینید قالب را اختصاصی می خواهند یا مثل شما می خواهید برایشان بخرید یا رایگان استفاده کنید. :thankyou:

یا علی

لینک به ارسال

ممنون دوست عزيز.

1.از کامپوننت adsmanager استفاده کنید که امکانات خیلی پیشرفته در اختیار می گذاره.

اين كامپوننت تجاريه؟ اگه نه، ممكنه لينك و help اش را برام بذاريد؟

3.میشه بیشتر توضیح دهید؟ شما می خواهید فروش آنلاین داخل سایتتان بگذارید؟ آگهی که فقط برای نمایش دادن است و چیزی را شما نخواهید فروخت. اگر هم فقط پرداخت آنلاین می خواهید ، افزونه های زیادی هم برای جوملا 2.5 و هم جوملا 1.5 در سایت جومینا منتشر شده است.

نه فروش اينترنتي ندارند ولي ميخوان كسايي كه آگهي ميذارن، اول هزينه درج آگهي را پرداخت كنن بعد آگهيشون را بتونن درج كنن

4. خود جوملا امکان ارسال ایمیل به کاربران را دارد ولی افزونه های زیادی در سایت جوملای جهانی برای ارسال ایمیل وجود دارد!

براي ارسال ايميل، ميخوان براي يكسري مشتريهاشون، (كه كاربر سايت نيستن) ايميل تبليغاتي بفرستن

لینک به ارسال

سلام.

نه این کامپوننت تجاری نیست! در انجمن معرفی کرده ام! جستجو کنید!

در مورد اینکه اول پول بدهند ، فکر نکنم خود سیستم Adsmanager این امکان را داشته باشد. شما می خواهید برای هر یک آگهی پول بدهند یا اینکه فقط یک بار مثلا ماهیانه پول بدهند؟ اگر می خواهید فقط یک بار پول بدهند یا ماهیانه پول بدهند ، می توانید از Rsmembership استفاده کنید که عضویت را پولی می کنه. و اگر می خواهید بابت هر آگهی که گذاشته می شه پول داده شود ، فکر کنم در خود سیستم adsmanager چنین چیزی باشد ولی اگر می خواهید به بانک های ایرانی وصل بشه ، باید با دوستان برنامه نویس صحبت کنید.

در مورد ارسال ایمیل هم افزونه زیاد هست و کافیه جستجو کنید!

البته این را هم اضافه کنم که امکانات مورد نیاز شما در جوملا 2.5 وجود دارد و شما حتما از جوملا 2.5 استفاده کنید.

یا علی

لینک به ارسال

سلام ....

من اینجور سایتو کمتر از 1000000 تومن نمی زنم...(حالا خیلی خوش بینانه)

با قیمت های کم بازارو خراب نکنید...(همینه دگه به یکی یه قیمت می دی می گه"ای بابا یکی هست اینو با 400 500 تومن می زنه...."

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز ببینید هر کسی یک قیمتی میده. هر کسی کار خودشو انجام میده. شاید من یک چیز هایی بدانم که کارم باهاش آسان تر بشه و پول کمتر بگیرم.

شما باید ببینید چقدر کار کردید و همانقدر پول بگیرید. البته این هم مهم هست که طرف شما کی باشه. معمولا از اشخاص باید کمتر پول گرفت تا کار نپره! ولی اگر شما برای ارگان های دولتی می خواهید کار نکنید ، نباید یک ریال کمتر بگیرید.

ولی من چنین سایتی را با 700 موافق هستم.

البته باز هم بستگی به شخص و اینکه چه قالبی بخواهند بستگی داره و ممکن هست کمتر یا بیشتر شود.

یا علی

لینک به ارسال

اگر می خواهید بابت هر آگهی که گذاشته می شه پول داده شود ، فکر کنم در خود سیستم adsmanager چنین چیزی باشد

در مورد ارسال ایمیل هم افزونه زیاد هست و کافیه جستجو کنید!

ممنون دوست عزيز. دقيقا ميخوام همين حالت را داشته باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...