رفتن به مطلب
lived

مشکل همیشگی با اینترنت اکسپلورر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان کسی پیدا میشه که مشکل جوملا و اینترنت اکسپلورر رو برای همیشه برای من حل کنه،یعنی پول بگیره و بهم آموزش بده چطور این مشکل رو رفع کنم الان چندین سایت دارم که با ورژن های مختلف اینترنت اکسپلورر مشکل دارن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

متاسفانه این مشکلیه که برای همه هست نه فقط برای شما!

برای اینکار باید برای هر ورژن که خواستی یه فایل css جدا ایجاد کنی و موقع استفاده از هرمرورگر css مخصوص رو import کنی

جناب آقای شمسی نحوه ی انجام اینکار رو به طور کامل و خوب تو این پست بیان کردند (البته بدون گرفتن پول!)

سرافراز باشید

لینک به ارسال

سلام.

البته در ادامه فرمایشات آقا رامین عزیز ، باید بگم که فقط آموزش آقای شمسی لازم نیست!!! شما باید همچنین بدانید که حالا خب فایل Css ایجاد شده ولی شما باید زبان Css را بدانید تا بتوانید کد نویسی Css انجام دهید!

اینترنت اکسپلور کد های css را درست نمی فهمه. برای همین شما باید در فایل css ای که برای ie ساخته اید ، دستورات css را به صورت کامل بنویسید! یعنی اینکه مثلا شما یک margin برای همه ی مرورگر ها می نویسد و در همه مرورگر ها درست عمل می کند ، ولی در ie نه. بعد شما باید همین margin را در فایل css ای که برای ie ساختید ، دوباره البته اینبار با یک عدد دیگه بنویسید!

اگر زبان css بلد نیستید ، خب آموزش توی نت زیاد هست!!!! (البته یکم HTML هم باید بدانید!)

یا علی :thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...