رفتن به مطلب
kiarash0028

نمایش آخرین اخبار مرتبط با بخش

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

من یک افزونه می خوام که وقتی مثلاً سایت چند منو با بخش های مختلف داره به عنوان مثال اجتماعی ، اقتصادی و ... وارد هر کدوم از منوها میشی و بعد وارد یکی از مطالب او بخش میشی آخرین اخبار مربوط به همون بخش رو بیاره . مثلاً وارد منوی اجتماعی میشی و وارد یکی از مطالبش میشی آخرین اخبار بخش اجتماعی رو بهم نشون بده نه همه بخش ها البته می دونم میشه تعیین کرد کدوم بخش رو نشون بده ولی می خوام جوری باشه که خودش تشخیص بده که تو کدوم بخش مطالب همون بخش رو بیاره.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

می تونید منو رو ایجاد و نوعش رو "نمایش لیست مجموعه های بخش" قرار بدید

یا علی

سلام

ببخشید من منظور شما رو متوجه نشدم ولی فکر می کنم شما هم منظوره منو متوجه نشدید شما سایت افکار نیوز رو نگاه کنید http://afkarnews.ir . وقتی وارد منوی اقتصادی میشی و یکی از مطالبش رو باز می کنی یعنی وقتی به ادامه مطلب میری گوشه سمت راست نوشته تازه ترین عناوین اقتصادی و داره آخرین اخبار همون بخش رو نشون می ده بقیه منوها هم بهمین شکله یعنی اگر بری داخل اجتماعی یکی از مطالبش رو باز کنی گوشه سمت راست نوشته تازه ترین عناوین اجتماعی . من یه همچین چیزی می خوام .

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

می تونی برای هر بخش که مد نظرته یه ماژول آخرین اخبار بسازی

و نمایش ماژول رو فقط در اون منو انتشار بدین.

لینک به ارسال

با سلام

جواب سوال شما همون ماژول نمایش آخرین اخبار هست که تو خود جوملا بطور پیشفرض هستش

حالا اینکه شما به فرض با رفتن به منو و یا مطلبی خاص یه ماژولی رو مبینید ، اون بحثش مربوط به تخصیص منو هست که در تنظیمات هر ماژولی شما میتوانید تعیین کنید که این ماژول در چه منوهایی دیده بشه و در کدام ها دیده نشه

امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

حالا اینکه شما به فرض با رفتن به منو و یا مطلبی خاص یه ماژولی رو مبینید ، اون بحثش مربوط به تخصیص منو هست که در تنظیمات هر ماژولی شما میتوانید تعیین کنید که این ماژول در چه منوهایی دیده بشه و در کدام ها دیده نشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از راهنمائی دوستان . ولی مشکل من نشان دادن آخرین اخیار تو هر منو به یک صورت نیست من در ادامه مطلب می خوام آخرین اخبار با هم متفاوت باشه و آخرین اخبار همون بخش رو بیاره . مگه همه ادامه مطلب ها به یکجا ختم نمیشه ؟ اگر تنظیمی داره که میشه تعیین کرد که آخرین اخبار هر بخش توی ادامه مطلب همون بخش بیاد لطفاً راهنمائی کنید مثلاً توی بخش اجتماعی وارد یک خبر می شیم داخل خبر یعنی ادامه مطلب خبر اجتماعی ، آخرین اخبار بخش اجتماعی بیاد البته اینو می دونم که میشه تعیین کرد که توی منوی اجتماعی فقط اخبار اجتماعی بیاد ، من در ادامه مطلب هر منو می خوام آخرین اخبار همون منو بیاد . امیدوارم منظوره منو متوجه شده باشید اگر متوجه نشدید به سایت افکار نیوز یک نگاه بیندازید .

با تشکر

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از راهنمائی دوستان . ولی مشکل من نشان دادن آخرین اخیار تو هر منو به یک صورت نیست من در ادامه مطلب می خوام آخرین اخبار با هم متفاوت باشه و آخرین اخبار همون بخش رو بیاره . مگه همه ادامه مطلب ها به یکجا ختم نمیشه ؟ اگر تنظیمی داره که میشه تعیین کرد که آخرین اخبار هر بخش توی ادامه مطلب همون بخش بیاد لطفاً راهنمائی کنید مثلاً توی بخش اجتماعی وارد یک خبر می شیم داخل خبر یعنی ادامه مطلب خبر اجتماعی ، آخرین اخبار بخش اجتماعی بیاد البته اینو می دونم که میشه تعیین کرد که توی منوی اجتماعی فقط اخبار اجتماعی بیاد ، من در ادامه مطلب هر منو می خوام آخرین اخبار همون منو بیاد . امیدوارم منظوره منو متوجه شده باشید اگر متوجه نشدید به سایت افکار نیوز یک نگاه بیندازید .

با تشکر

ممنون از دوستان ، متوجه شدم .

لینک به ارسال

منظورتون رو نفهمیدم از ادامه مطلب

ببینین هم بنده و هم آقا مصطفی خدمتتون عرض کردیم که چیکار باید بکنین

طبق توضیحات با ماژول ها یه خورده کار کنین راه میفتین.

اگر که نه اطلاعاتتون رو بدین واستون درست کنم

شادکام باشی

لینک به ارسال

منظورتون رو نفهمیدم از ادامه مطلب

ببینین هم بنده و هم آقا مصطفی خدمتتون عرض کردیم که چیکار باید بکنین

طبق توضیحات با ماژول ها یه خورده کار کنین راه میفتین.

اگر که نه اطلاعاتتون رو بدین واستون درست کنم

شادکام باشی

سلام

آقا ، مشکم حل شد اول درست متوجه نشدم بعد تست کردم فهمیدم چجوریه . تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...