رفتن به مطلب
karbar1

تنظیم sige

پست های پیشنهاد شده

با سلام حضور اساتید و دوستان انجمن

آیا با پلاگین sige امکان آوردن فقط 1 تصویر درون مطلب وجود دارد، اگر امکان آن هست لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این هم لیک دمو

لطفا اگر این افزونه چنین امکانی ندارد که بتواند فقط یک تصویر را با استفاده از آن در مطلب درج کرد، چیزی مشابه این پلاگین که هنگام نمایش تصویر پاپ آپ هم باشد معرفی بفرمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

میتونید به جاش از این افزونه ای که در تاپیک زیر معرفی کردم استفاده کنید . منتهی این ماژوله و اگه بخواهید در داخل مطلب استفاده کنید میبایست از افزونه های درج ماژول در مطلب نظیر Module Anywhere نیز استفاده کنید

http://forum.joomina.ir/thread-12509.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سپاس از توجه شما

با توجه به توضیحات صفحه دمو من نتونستم تصویر را در متن قرار دهم، [/code]موارد زیر را هم امتحان کردم

[/code] {gallery}single=Nature/A-G-Panorama.KERMANSHAH.jpg{/gallery}

{gallery}Nature,single=A-G-Panorama.KERMANSHAH.jpg{/gallery}

{gallery}images/Nature,single=A-G-Panorama.KERMANSHAH.jpg{/gallery}

لطفا اگر ممکن است راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

مطمئن نیستم اما برای اطمینان میگم تو اسم فایلها از حروف بزرگ، فاصله،نقطه استفاده نکنید شاید درست بشه

من هم یه پلاگین شبیه این تست زدن چون نقطه یا حروف بزرگ استفاده میکردم نشون نمیداد!

نکته بعد اینکه شاید مهم نباشه اما محض اطمینان میگم شما بعد نصب پلاگین رو منتشر هم کردی؟؟

:002:

لینک به ارسال

با سپاس از اساتید و دوستان انجمن

لطفا اگر کسی از دوستان با پلاگین گالری تصاویر کار کرده و به دستورات جانبی این پلاگین آشنایی داره راهنمایی کنه

در پاسخ جناب BlackStar عرض کنم: پلاگین به صورت گالری نمایش داده می شود و هیچ مشکلی ندارد، اما دستورات جانبی را نتونستم تنظیم کنم!

دوستان اگر الطفاتی به این موضوع داشته باشند، فکر می کنم برای بقیه کاربران هم مفید فایده خواهد بود، چرا که ابزاری کارآمد و عمومی است

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

لینک زیر را ببینید . در این لینک تمام پارامترها به همراه چند مثال توضیح داده شده

http://joomla-extensions.kubik-rubik.de/sige-simple-image-gallery-extended#list-of-parameters

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...