رفتن به مطلب
سعید حمزه زاده

افزودن فیلد جدید به مطالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده یک سایت خبری راه اندازی کردم

همونطور که میدونید مطالب یک فیلد عنوان و یک فیلد متن دارند

واسه اخبار از فیلد عنوان واسه تیتر خبر و متن برای متن خبر استفاده میشه

حالا میخوام یک سر تیتر اضافه کنم، یعنی یک فیلد تیتر بیشتر

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اگر می خواهید به خود کام کانتنت جوملا اضافه بشه ، یکم دردسر داره چون باید php نویسی بشه و یکم هم در دیتابیس باید تغییر داده شود!!

بهترین راه یک کامپوننتی هست که اخیرا معرفی شده است و اسمش هم field attach هست که کارش اضافه کردن فیلد به فیلد های پیش فرض جوملاست!

راه بالا بهترین راه است. اما راه های دیگه ای هم هست! مثلا شما می توانید از افزونه های دایرکتوری ساز یا کاتالوگ ساز استفاده کنید! مانند sobi pro!

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

اگر می خواهید به خود کام کانتنت جوملا اضافه بشه ، یکم دردسر داره چون باید php نویسی بشه و یکم هم در دیتابیس باید تغییر داده شود!!

بهترین راه یک کامپوننتی هست که اخیرا معرفی شده است و اسمش هم field attach هست که کارش اضافه کردن فیلد به فیلد های پیش فرض جوملاست!

راه بالا بهترین راه است. اما راه های دیگه ای هم هست! مثلا شما می توانید از افزونه های دایرکتوری ساز یا کاتالوگ ساز استفاده کنید! مانند sobi pro!

یا علی

یک مشکل اینکه سایت به جوملا 1.5 هست

درضمن نمیخوام حتما نمایش داده بشه

میخوام فقط در بخش مطالب وارد و ذخیره بشه و همچین فیلدی وجود داشته باشه تا بتونم فقط با ماژول خبری گلوبال نیوز نمایشش بدم

و الا نمیخوام در نمایش مطالب نمایش داده بشه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن تا بتونم این فیلد جدید رو به بخش مطالب اضافه کنم

لینک به ارسال

خواستم اعلام کنم که خودم تونستم فیلدهای روتیتر، زیر تیتر و ... رو در هسته جوملا اضافه کنم و در قالب نمایش بدم

همچنین تونستم در افزونه گلوبال نیوز GN_sartitr رو اضافه کنم برای نمایش روتیتر..!!!

یا علی

لینک به ارسال

خواستم اعلام کنم که خودم تونستم فیلدهای روتیتر، زیر تیتر و ... رو در هسته جوملا اضافه کنم و در قالب نمایش بدم

همچنین تونستم در افزونه گلوبال نیوز GN_sartitr رو اضافه کنم برای نمایش روتیتر..!!!

یا علی

اگر صلاح می دونید مراحل کار رو آموزش بدید ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...