رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

کامپوننت مدیریت فوق پیشرفته جوملا JSN PowerAdmin - برای جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

download.php?imgf=13366436811.png

سلام به همه جومینــــــایی های عزیز

در این تاپیک با کامپوننتی آشنا خواهید شد به نام JSN PowerAdmin

این کامپوننت جوملای شما را دگرگون خواهد کرد و با گونه ای دیگر از مدیریت جوملا روبرو خواهید شد

حداقل برای من یکی که بسیار بسیار جالب و فوق العاده بود

این کامپوننت واقعا یه چیزی فراتر از حد یک افزونه است . چون امکاناتی که در اختیارتون قرار میده را باعث شده تا به همه چیز در یک مکان دسترسی داشته باشید !!!

اعم از منوها ، ماژولها و ...

گذشته از همه این حرفها امکان جستجوی آژاکسی واقعا" فوق پیشرفته در تمامی قسمتهایی که حتی فکرش را هم نمیتوانید کنید!!!

کافیه فقط یه کلمه مثلا" menu رو سرچ کنید ، ببینید چه چیزهایی به شما نشون میده

از دیگر امکانات منحصربفرد این کامپوننت امکان افزوده شدن یک گزینه به نام Uninstall به تمام زیرمنوهای منوی کامپوننت ها میباشد

با نصب این کامپوننت ، منوی بالای قسمت مدیریت جوملا تغییر خواهد کرد و علاوه بر منوی قبلی و پیشفرض جوملا منویی جدید نیز بطور دسترسی همزمان به هردو خواهید داشت

تنها ایرادهایی که من تو این افزونه دیدم فقط در همین قسمت در بخشی که پیامها و خروج از جوملا قرار گرفته ، لینکها به درستی کار نمیکنند

و مورد دیگه اینکه وقتی میخواهیم پیش نمایش سایت رو ببینیم با کلیک چپ سایت در تب جدید باز نمیشه و تو همون تبی که هستیم باز میشه و برای باز شدن در تب جدید باید از روشهای دیگری استفاده کرد که این نحو درست نیست

به غیر از این موارد من مشکل دیگری ندیدم

از تیم توسعه افزونه تقاضا دارم چنانچه امکان داره این افزونه را در اولویت فارسی سازی و بهینه سازی قرار دهد ، مطمئنا" طرفداران زیادی خواهد داشت

برای این کامپوننت یک فایل PDF آموزشی نیز هست که در انجمن آموزش قرار خواهد گرفت

لینک دموی افزونه قیلطر میباشد و میتوانید فایل تصویری را از سرور جومینــــــا با کیفیت نسبتا" مناسب دانلود کنید

این فایل نیاز به هیچ پلیری ندارد و با مرورگرتون میتوانید آن را مشاهده کنید

به دلیل قرار دادن دموی تصویری از قرار دادن اسکرین شاتها خودداری نموده ام و فقط دو اسکرین شات که در دمو قرار ندارد را قرار میدهم

این افزونه شامل یک کامپوننت و یک پلاگین میباشد که پس از نصب پلاگین بطور خودکار فعال میشود

واقعا" به همه دوستان جومینــــــایی توصیه میکنم حتما" این دمو را ببینند تا بیش از هر زمان دیگری پی به این موضوع ببرید که ، اینست قدرت و عظمت مدیریت محتوای جوملا !

download.php?imgf=13366437111.png

download.php?imgf=13366437311.png

لینک دموی افزونه - قیلطر میباشد

لینک معرفی افزونه در سایت رسمی جوملا

لینک دانلود از سایت سازنده

لینک دانلود از سرور جومینــــــا برای جوملا 2.5

لطفا" هر دو لینک زیر را دانلود کنید و در یک پوشه قرار دهید و سپس فایلی را که انتهای پسوند آن z01.zip میباشد را به z01 تغییر دهید و سپس فایل دوم که زیپ میباشد را باز کرده و روی فایل دابل کلیک کنید . نیازی به اکسترکت نیست

لینک دانلود فایل دموی تصویری افزونه با کیفیت مناسب از سرور جومینــــــا - قسمت اول - این فایل را بعد از دانلود تغییر نام دهید

لینک دانلود فایل دموی تصویری افزونه با کیفیت مناسب از سرور جومینــــــا - قسمت دوم

لینک تاپیک فایل آموزشی افزونه - PDF

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...