رفتن به مطلب
amir23

مشكل با flexi custom code

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من براي گذاشتن كد هاي html (مربوط به آمار گيري سايت وبگذر) در سايتم از flexi custom code استفاده ميكنم. همه چيز تا 3-4 روز قبل درست بود. از 3-4 روز قبل ديدم ديگه خبري از آرم وبگذر در پايين سايت نيست و به جاي اون يك سري ارور هايي نوشته شده !!!با اين كه من اصلا به قسمت مديريت سايتم يك هفته هست كه وصل نشدم و هيچ مطلبي هم به سايت اضافه نكردم اما اين ارور ها خودشون پيدا شدن. چند بار flexi custom code رو حذف كامل و نصب دوباره كردم و حتي كد هاي html از ساير وب سايت هاي ديگه گرفتم و در سايتم گذاشتم اما بازم همون ارور ها رو نشون ميده.

به ديتابيس سايت وصل شدم ديدم يك سري امكانات و نرم افزار هاي جديد روي ديتا بيس نصب كرده اند. ممكنه خراب شدن flexi custom code به خاطر اون نرم افزار ها باشه؟

آدرس سايت:

http://www.easytrading.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منظورتون از نرم افزارهای جدید چیه؟

افزونه جدید منظروتونه؟ کیا نصب کردن مگه سایت بجز شما مدیر دیگه داره؟

شاید در هاستتون تغییراتی دادن با مدیر سرورتون تماس بگیرید و موضوع رو گزارش بدین

یا علی

لینک به ارسال

در هاستم نرم افزار هاي آمارگيري جديدي نصب كردن. من خودم هيچ چيزي اضافه نكردم.

لینک به ارسال

سلام آقاي مانيان خوبيد؟

از jumi هم استفاده كردم. اصلا كد هايي رو كه وارد ميكنم و دكمه save رو ميزنم همگي پاك ميشن!!! از سايت پارس تولز هم كد html گرفتم آزمايشي گذاشتم ديدم بازم همين جوريه اجازه ورود كد رو نميده. اينم ارور داره!!!

احتمالا آقاي فرحزاديان آنلاين كه بشن يك توضيح كوچكي بتونن بدن. فكر كنم مشكل از سرور باشه. راستش مطالبي كه 3 روز قبل در سايت اضافه كرده بودم هم پاك شده!!!(البته مطلب خاصي نبوده كه بخوام نگرانش باشم) در ضمن الان كه به قسمت مديريت هاستم وصل ميشم انگار يه مشكلي تو پروتكل https داره كه مرورگرم ارور ميده.

لینک به ارسال

با سلام

همانطور که طی اطلاعیه ای به تمامی یوزرهای جومینا هاست اعلام شد جومینا هاست سرورهای قوی تری رو در اختیار گرفته و چند روز اخیر تغییر سرور داشتیم و تغییرات مد نظر شما به همین علت می باشد...

انتقال به طور کامل انجام شده و در حال رفع مشکلاتی هستیم در برخی اکانت ها بوجود آمده از جمله شما که آن هم سریعا رفع خواهد شد

پروتکل https مشکلی ندارد و براحتی می توانید وصل شوید

کش اتون رو خالی و مجدد سعی کنید و اگر وارد نشد یک اسکرین شات از ارور دریافتی ارائه کنید در خدمتتون هستیم

موفق و سلامت باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...