رفتن به مطلب
hamid80

phoca pdf

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک سوال در مورد phoca pdf دارم می خواستم بدانم کاربردش چیه این امکان هست تو وب سایت یک فایل pdf مثل adobe acrobat نمایش داده بشه یا کاربرد دیگه داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینطور که توی خود سایت فوکا نوشته فقط pdf میسازه.

http://www.phoca.cz/phocapdf

Phoca PDF is a Joomla! component. It enables you to set and create PDF documents in Joomla!.

The whole Phoca PDF framework contains:

Phoca PDF component
   Phoca PDF fonts
   Phoca PDF plugins

Phoca PDF component uses TCPDF library for creating PDF documents. After installing this component you need to install and enable Phoca PDF plugin - specific plugin for specific part of Joomla! (e.g. plugin for content). You can manage Phoca PDF plugins in standard Joomla! Plugin Manager.

There is one font included in Phoca PDF component but you can install other Phoca PDF fonts (fonts contain large files so they are not included in basic Phoca PDF component installation package). Fonts are TCPDF fonts, so a lot of different font types can be installed in Phoca PDF.

یاعلی./

لینک به ارسال

با سلام

برای نمایش میتونید از افزونه هایی که مخصوص اینکار هستند استفاده کنید /.

@ تاجایی که یادم میاد قبلا در تالار معرفعی شدند سرچ کنید .

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

مرسی یعنی ما یک فایل pdf می گذاریم توی سایت و قابل مشاهده هست تو سایت مثل adobe pdf من گشتم چیزی نبود ممنون می شوم راهنمای کنید شماره تاپیک را

لینک به ارسال

جناب شمسی من پلاگین edocs نصب کردم فقط تو توضیحاتش نوشته که باید فایل تو این مسیر قرار بدی من نفهمیدم این نسیر کجا هست تو Media Manager هست یا جای دیگه

{edocs}my_documents/pdf/catalogue.pdf,100%,300{/edocs}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...