رفتن به مطلب
shamir

باز نشدن لینکه مطالب ماژول ها در صفحه اول

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام لینک ماژول هام یعنی مثل پربینندهترین مطالب یا لینک مطلب اسلاید شو رو اینا میزنم مطلبش رو صفحه ی اول باز میشه یعنی تمام ماژول ها اینا هست می خوام تو صفحه جدید باز شه که ماژول ها اینا غیر فعاله کله صفحه مطلبه بیاد یجا خوندم باید رفت به این مسیر

JoomlaPath\templates\ja_purity\html\com_content\frontpage\default_item.php

ولی قالب من فولدر frontpage نداره کد نویسی هم بلد نیستم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

سلام من میخوام لینک ماژول هام یعنی مثل پربینندهترین مطالب یا لینک مطلب اسلاید شو رو اینا میزنم مطلبش رو صفحه ی اول باز میشه یعنی تمام ماژول ها اینا هست می خوام تو صفحه جدید باز شه که ماژول ها اینا غیر فعاله کله صفحه مطلبه بیاد یجا خوندم باید رفت به این مسیر

JoomlaPath\templates\ja_purity\html\com_content\frontpage\default_item.php

ولی قالب من فولدر frontpage نداره کد نویسی هم بلد نیستم اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

منظورم از باز شدن در صفحه جدید این نیست که تو تبه جدید باط شه منظورم اینه تو صفحه اول نمایشش نده مطلبو وقتی روش میزنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورم از باز شدن در صفحه جدید این نیست که تو تبه جدید باط شه منظورم اینه تو صفحه اول نمایشش نده مطلبو وقتی روش میزنم

با سلام

دوست عزیز من که اصلا متوجه منظورتون نشدم

اگه قرار باشه تو تب جدید نشون نده ، تو صفحه اول هم نشون نده ، پس دیگه کجا میماند که نشون بده ؟!!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من که اصلا متوجه منظورتون نشدم

اگه قرار باشه تو تب جدید نشون نده ، تو صفحه اول هم نشون نده ، پس دیگه کجا میماند که نشون بده ؟!!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

ببینید من صفحه ی اول یک سری ماژول دارم مثل اسلایدشو و غیره که نظیم کردم فقط تو صفحه اول باشه چون میخوام تو صفحه های دیگه کل عرض سایتم مطلب باشه ولی وقتی روی لینک پربیننده ترین مطالب یا لینک اسلایدشو میزنم اون مطلبو تو همون صفحه اول بازش میکنه زیر اشلایدشو اینا من میخوام تو صفحه اول باز نشه که کل عرض سایت مطلبو نشون بده

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار باید نوع منوهاتون رو بلاگ مجموعه انتخاب کنید تا پس از اینکه لینک هر مطلبی رو باز میکنید بطور کامل و عریض نمایش داده بشه

البته این مورد بستگی به شرایط قالبتون هم داره که پس از مخفی شدن ماژولها ستون قسمت مطالب هم عریض بشه و جای ستونهای مخفی شده را هم بگیره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...