رفتن به مطلب
alikarimi8

مشکل قالب با کامپوننت joomla comments3.26

پست های پیشنهاد شده

سلام. من برای نظرات از کامپوننت joomlacomments 3.26 استفاده میکنم.از وقتی قالبو عوض کردم و از این قالب اسفاده کردم:http://forum.joomina.ir/thread-1368.htmlوقتی کاربر میخواد نظر بده تو فیلد کد تایید که حتما باید برا نظر دادن داخلش چیزی نوشته بشه هر چی نوشته میشه دیده نمیشه؟مشکل از کجاست؟یعنی نوشته میشه ولی دیده نمیشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

مشکل از قالب شماست.

در واقع این قالبی که شما استفاده می کنید قبلا طراحی شده و نامش SinaGlass هست و چنین مشکلی هم درش نیست!

شما در حال حاضر دو راه دارید

1. به شخصی که قالب SinaGlass رو درش دست برده و به این شکل و شمایل درش آورده تماس بگیرید و مشکل رو بگید تا خودشون درست کنند!

2. اگر خواستید همینطوری از قالب استفاده کنید می تونید از تنظیمات کامپوننت تصویر امنیتی رو غیر فعال کنید

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

لطفا آدرس سایتتونو اینجا قرار بدید با برسی بشه !

گفتید که در همه قالبها درست کار میکنه فقط با این قالب مشکل داره ؟ با قالب های پیشفرض جوملا هم تست کردید ؟

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

ممنون که برسی کردید persians جان / Motasefane ! یا خوشبختانه من زیاد با table کار نمیکنم و ین قالب هم کلا با تیبل ساخته شده ! و هنگام که بخوای این نو ساختار هارو دستکاری و ادیت کنی کلی دردسر جلو میاد { نمیدونم شایدم چون من خوشم نمیاد برا همین !!}... این هم نمونه ای از اون دردسر هاست ...

فکر کنم بهترین راه همونی باشه که استاد فرمودند _ از تنظیمات کامپوننت تصویر امنیتی رو غیر فعال کنید _ ...

نه اگه باز نکید دارید که از این قسمت کامپوننت استفاده کنید بهتره یه دمو آنلاین بزارید تا برسی بشه ! و اگه بتون جواب خواهم داد...

یا حق

--------------------------------------------------------

:دی مثل اینه persians عزیز پستشونو پاک کردن . / به هر حال

لینک به ارسال

با سلام

ممنون که برسی کردید persians جان / Motasefane ! یا خوشبختانه من زیاد با table کار نمیکنم و ین قالب هم کلا با تیبل ساخته شده ! و هنگام که بخوای این نو ساختار هارو دستکاری و ادیت کنی کلی دردسر جلو میاد { نمیدونم شایدم چون من خوشم نمیاد برا همین !!}... این هم نمونه ای از اون دردسر هاست ...

فکر کنم بهترین راه همونی باشه که استاد فرمودند _ از تنظیمات کامپوننت تصویر امنیتی رو غیر فعال کنید _ ...

نه اگه باز نکید دارید که از این قسمت کامپوننت استفاده کنید بهتره یه دمو آنلاین بزارید تا برسی بشه ! و اگه بتون جواب خواهم داد...

یا حق

--------------------------------------------------------

:دی مثل اینه persians عزیز پستشونو پاک کردن . / به هر حال

با تشکر از شما ولی همچین امکانی نیست که کد تایید رو غیرفعال کنم والبته واسه آنتی اسپم هم بهتره باشه.آدرس سایتو بهتون پ.خ دادم.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اگر این امکان نبود بنده عرض نمی کردم!

در مسیر زیر می تونید این تصویر رو غیر فعال کنید

وارد مدیریت کامپوننت نظراتتون بشید / تنظیمات / سربرگ امنیت

به هر حال با غیر فعال کردن یا کمک دوستان در رفع مشکل قالب امیدوارم مشکلتون حل بشه

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز بهتر بود لینک سایتتونو اینجا قرار میداد تا همه دوستان مشکل رو برسی میکردن به هر حال ... { مطالب خوبی داشتید استفاده کردم }

این مشکل از قالب سایت شما نبود در واقع مشکل از قالب جوملا کامنت بود ! {css-green.css }

مشکل هم این بود که نوشته ها به رنگ سفید نوشته میشدند و چون پس زمینه کادر هم سفید بود دیده نمی شدند :)

2 راه برای حل این مشکل وجود داره :

1- به مسیر زیر برید

components/com_comment/joscomment/templates/JQdefault-emotop/css/css-green.css

و در خط 261 css قالب جوملا کامنت یعنی همون جایی که نوشته :

#comment .captchainput {
float:left;
margin-top:1px;
}

اینو بهش اضافه کنید :

color:#000000;

تمام /

2 اینو به css قالبتون اضافه کنید { فرقی نمیکنه کجاش ... هرجا که دلت خواست / مثلا آخرش }

#comment .captchainput {
}

موفق باشیذ

یاحق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز بهتر بود لینک سایتتونو اینجا قرار میداد تا همه دوستان مشکل رو برسی میکردن به هر حال ... { مطالب خوبی داشتید استفاده کردم }

این مشکل از قالب سایت شما نبود در واقع مشکل از قالب جوملا کامنت بود ! {css-green.css }

مشکل هم این بود که نوشته ها به رنگ سفید نوشته میشدند و چون پس زمینه کادر هم سفید بود دیده نمی شدند :)

2 راه برای حل این مشکل وجود داره :

1- به مسیر زیر برید

components/com_comment/joscomment/templates/JQdefault-emotop/css/css-green.css

و در خط 261 css قالب جوملا کامنت یعنی همون جایی که نوشته :

#comment .captchainput {
float:left;
margin-top:1px;
}

اینو بهش اضافه کنید :

تمام /

2 اینو به css قالبتون اضافه کنید { فرقی نمیکنه کجاش ... هرجا که دلت خواست / مثلا آخرش }

#comment .captchainput {
}

موفق باشیذ

یاحق

با تشکر از شما.انشالله اینا رو انجام میدم وحتما حل میشه.ولی قبل از این من قالب کامپوننتو عوض کنم هم مشکل داشت.یعنی درست از وقتی قالبو سایتو عوض کنم اینطوری شد.بازم ممنون.:thankyou:

در ضمن به آقای persian هم بگم که بله حق با شما بود بنده دقت نکرده بودم و غیر فعال کردن captcha رو ندیده بودم.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...