رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

همان طور که خیلی از دوستان و همه ی ما میدونیم شرکت در کلاس های جومینا برای تمام جوملا دوستان امکان پذیر نیست.{ هزینه , درس , خانواده , مشکلات خانوادگی , زمان محدود و ...}

پس آدم هایی که دوست دارن در زمینه ی جوملا پیشرفت کنند و رنگ نام کاربری شون در انجمن به رنگهای مختلف در بیاد چی؟{قسط جسارت ندارم ولی آرزوست}

تکلیف چیست؟

چون موقعیت ما نمی خوره باید همین جوری بمونیم.

اگر چیز هایی که گفتم رو نداشته باشیم حداقل یه اینترنت پر سرعت برای دانلود که داریم.

من یه پیشنهاد دارم.

آموزش هایی که آقای تهرانی در کلاس بصورت حضوری میدهند رو به فایل ویدو در بیارند. خوب نمیگم که رایگان باشه. همون قدر که پول شهریه میگیرین حالا بیشتر یا کمتر در جومینا لرن برای فروش بذارین.

اینجوری حداقل کسایی که نمی تونند و مشکل مالی دارن با یه پول شهریه کلاس بتونند از آموزش ها بهره مند شوند.

خوب مطمئنن در بعضی زمینه های جوملا آموزش در قالب ویدو و pdf جواب نمیده حتما باید حضوری باشه.

در بقیه زمینه ها که میشه آموزش داد.

اگر امکانش هست این کا رو بکنید چون خیلی ها استعداد دارن ولی امکانات ندارن.

ما حرف دلمون رو گفتیم دیگه به خودتون بستگی داره

شرمنده سرتون رو درد اوردم

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با توجه به عدم رعایت کپی رایت در ایران

فک نمی کنم انجام چنین کاری شدنی باشه

من خودم یه مدت به همین فک می کردم اما بعد دیدم اگه ویدئو کلاس ها همه جا پخش بشه که میشه و فقط یه عده میخرن و بقیه بعدا از سایت های دانلود دریافت می کنن دیگه شرکت تو کلاس ها کمتر میشه و اینجوری جومینا متضرر میشه

حالا بگذریم که فیلم از کلاس اموزش زیاد هم نمی تونه مفید باشه چون شما باید صفحه کامپیوتر رو هم ببینی

برای اموزش بصورت ویدئویی باید یه چیزی شبیه سی دی های اموزشی که الان تو فروشگاه هست کار بشه تا مفید و کار گشا باشه

یا علی

لینک به ارسال

دوست عزیز بالاخره هر فنی سختی ها و راه و روشهای خودشو داره...

مطمئن باشید کسی داخل انجمن پیدا نمیشه که خواهان شرکت در کلاسها نباشه!

در ضمن کمی جستجو کنید میبینید که تنها جومینا به این شیوه عمل نکرده!

بنا به تبلیغات نمیتونم نام ببرم ولی جستجو کنید میبینید که تنها راه منطقی همینه ...

پس 100% جای دلخوری نمیمونه درسته؟

لینک به ارسال

سلام

از کسی دلخور نیستم.

از سرنوشت و گذشته ی خودم دلخورم.

این فقط یه پیشنهاد بود. یه میان بر که نشد.

مهم نیست.

یا حق

لینک به ارسال

آموزش هایی که آقای تهرانی در کلاس بصورت حضوری میدهند رو به فایل ویدو در بیارند. خوب نمیگم که رایگان باشه. همون قدر که پول شهریه میگیرین حالا بیشتر یا کمتر در جومینا لرن برای فروش بذارین.

اینجوری حداقل کسایی که نمی تونند و مشکل مالی دارن با یه پول شهریه کلاس بتونند از آموزش ها بهره مند شوند.

من خودم میخواستم این دوره در کلاس ها شرکت کنم اما تهران جایی برا موندن نداشتم تصمیم گرفتم بیام و شب ها پارکی جایی بخوابم اما ترسیدم هوا بد بشه و زیر بارون بمونم

با توجه به عدم رعایت کپی رایت در ایران

من خودم یه مدت به همین فک می کردم اما بعد دیدم اگه ویدئو کلاس ها همه جا پخش بشه که میشه و فقط یه عده میخرن و بقیه بعدا از سایت های دانلود دریافت می کنن دیگه شرکت تو کلاس ها کمتر میشه و اینجوری جومینا متضرر میشه

خوب میشه روی سی دی ها قفل گذاشت

یا کلاسهایی به صورت مجازی و آنلاین گذاشت

اتفاقا به نظر من اگه کسی این آموزش هار رو نگاه کنه انگیزه اش برا شرکت در کلاس ها بیشتر میشه

لینک به ارسال

خوب ماکه هر چی بگیم چیزی درست نمیشه.

جناب تهرانی باید یه کاری انجام بده.

من خودم رک میگم که برای چند شب تهران موندن +پول شهریه که روش میره واقعا بودجه ام نمیرسه.

بازم مشکلی نیست.

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...