رفتن به مطلب
mohsenilloveyou

افزایش بازدید ایرانسلی!! - Irancell Web Traffic

پست های پیشنهاد شده

به نظرتون ایرانسل ربطی به افزایش ترافیک وبسایت نداره ؟؟؟؟؟!!!

اگر نظرتون اینه سخت در اشتباهید و پیشنهاد می کنم حتما این PDF آموزشی چند صفحه ای که حاوی یک ترفند جالب برای افزایش بازدید وبسایت از طریق سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل است را دانلود و مطالعه نمایید!!

زبان: فارسی

تعداد صفحات: 5

دانلود با لینک مستقیم:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13362451221.zip

منبع: http://www.SEO-Trainer.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداشه گلم طبق قوانین شما باید توی اپلود سنتر جومینا لینک رو قرار بدید و برای دوستان بزارید

لینک به ارسال

دوست من چند تا سوال:

1- این مقاله ای که شما گذاشتی چه ربطی به جوملا و جومینا داشت؟

2- این چه ارتباطی با سئو داره؟

3- اگه قصدتون تبلیغات نیست چرا متنشو نذاشتین؟

4- چرا عنوانی گذاشتین که با مقاله تون مطابقت نداره؟

یا علی./

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز من مقاله رو خوندم

راستش به نظرم ربطی به سئو نداشت

میشه گفت یه راه بود برای بازدید احتمالی بیشتر

سئو یعنی مجموعه روش هایی که باعث میشه تو موضوعات یکسان شما تو نتایج جستجو در رده بالاتری باشید نه اینکه بازدید بیشتری داشته باشید

اینکار برای رتبه الکسا می تونه خوب باشه

البته این رو هم باید اضافه کنم که این روش بیشتر به درد سایت های دانلود موسیقی می خوره که اگه مدیر سایت فعال باشه قبل از اینکه نیازی به سرویس ایرانسل باشه خودش فول البوم طرف میذاره و بی خیال کپی رایته

خب وقتی کل اهنگ های طرف تو سایتش هست دیگه چه فرقی داره کدوم اهنگ محبوبه؟؟؟

:thankyou:

لینک به ارسال

داداشه گلم طبق قوانین شما باید توی اپلود سنتر جومینا لینک رو قرار بدید و برای دوستان بزارید

ممنون رضا جان. من به قوانین کاملا آگاهم. ولی متاسفانه به نت پر سرعت دسترسی نداشتم. دیگه مجبور شدم. خوشبختانه آقای دفاعی زحمت آپلودشو کشیدن.

لینک تحصیح شد./

ممنون جناب دفاعی

سلام

دوست عزیز من مقاله رو خوندم

راستش به نظرم ربطی به سئو نداشت

میشه گفت یه راه بود برای بازدید احتمالی بیشتر

سئو یعنی مجموعه روش هایی که باعث میشه تو موضوعات یکسان شما تو نتایج جستجو در رده بالاتری باشید نه اینکه بازدید بیشتری داشته باشید

اینکار برای رتبه الکسا می تونه خوب باشه

البته این رو هم باید اضافه کنم که این روش بیشتر به درد سایت های دانلود موسیقی می خوره که اگه مدیر سایت فعال باشه قبل از اینکه نیازی به سرویس ایرانسل باشه خودش فول البوم طرف میذاره و بی خیال کپی رایته

خب وقتی کل اهنگ های طرف تو سایتش هست دیگه چه فرقی داره کدوم اهنگ محبوبه؟؟؟

:thankyou:

سلام جناب دفاعی عزیز

ممنون بابت خوندن مقاله و آپلود اون توی دیتاسنتر جومینا

راستش و از نظر من، هر کاری که باعث افزایش بازدید سایت بشه یه جورایی به سئو ربط داره. این ترفند باعث میشه بازدید یه سایت بره بالا، بازدید بالاتر برای گوگل یعنی محبوبیت بیشتر و محبوبیت بیشتر یعنی تاثیر در رنک و این یعنی همون کاری که سئو باعثش میشه.

الکسا هم خودش تقریبا از داده های گوگل برای رتبه دهی استفاده می کنه. پس باز هم میشه گفت این ترفند باعث تاثیر روی سئو میشه

و مورد سوم...

خوب ما اگه آهنگهای محبوب و عامه پسند رو بدونیم، اونا رو میزاریم توی سایتمون؛ این یعنی یک تیر و 2 نشون. مورد اول افزایش بازدید به واسطه اومد مردم برای دانلود آهنگ محبوبشونه و مورد دوم اشغال کمتر فضای هاستینگ.

البته ببخشید؛ قصد جسارت ندارم.

بازم ممنون

دوست من چند تا سوال:

1- این مقاله ای که شما گذاشتی چه ربطی به جوملا و جومینا داشت؟

2- این چه ارتباطی با سئو داره؟

3- اگه قصدتون تبلیغات نیست چرا متنشو نذاشتین؟

4- چرا عنوانی گذاشتین که با مقاله تون مطابقت نداره؟

یا علی./

سلام عرفان جان.

1- همینطور که میبینید(!) من مقاله رو گذاشتم توی بخش مقاله های متفرقه؛ متفرقه هم یعنی جایی که ارتباط چندانی با بخش اصلی نداره!

2- مقاله هم به سئو ربط داره، به توضیحاتی که به جناب دفاعی دادم توجه کنید.

3- منظورتونو از این سئوال متوجه نمیشم!! من کلا تبلیغاتچی نیستم و هدفم ارتقاء سطح علمی اعضای انجمنه. می تونید به بقیه پست های که گذاشتم یه نگاهی بندازید.

4-از نظر من عنوان مقاله هم کاملا مرتبطه. چون همین کار رو هم انجام میده؛ و اینکه، اگه وبلاگ نویس یا مقاله نویس باشید، در جریان هستید که، معمولا عنوان مقاله رو جوری مینویسن که جلب توجه کنه.

موفق باشید

لینک به ارسال

1- همینطور که میبینید(!) من مقاله رو گذاشتم توی بخش مقاله های متفرقه؛ متفرقه هم یعنی جایی که ارتباط چندانی با بخش اصلی نداره!

کار درستی کردین! :D

2- مقاله هم به سئو ربط داره، به توضیحاتی که به جناب دفاعی دادم توجه کنید.

در این مورد من با آقا مرتضی موافقم!

3- منظورتونو از این سئوال متوجه نمیشم!! من کلا تبلیغاتچی نیستم و هدفم ارتقاء سطح علمی اعضای انجمنه. می تونید به بقیه پست های که گذاشتم یه نگاهی بندازید.

با توجه به اینکه مقاله متن زیادی نداره میتونستین راحت متنش رو توی پستتون قرار بدین تا کاربر مجبور به دانلود نشه!(توی pdfتون تبلیغتون بود که گفتم!)

4-از نظر من عنوان مقاله هم کاملا مرتبطه. چون همین کار رو هم انجام میده؛ و اینکه، اگه وبلاگ نویس یا مقاله نویس باشید، در جریان هستید که، معمولا عنوان مقاله رو جوری مینویسن که جلب توجه کنه.

اینجا سایت خبری نیست که اینجوری بهش نگاه کنیم، بلکه محتوایی هست و کاربر باید بدونه چه مطلبی داره دانلود میکنه!

در کل از زحمتی که کشیدین تشکر میکنم. :thankyou:

یا علی./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...