رفتن به مطلب
مجید قنادیان

سایت سئوی جومینا اسکریپت راه اندازی شد .

پست های پیشنهاد شده

1285881837_seo-1.png

سلام دوستان راستش مدتی بود که نبودم اما الان با راه اندازی وب سایت سئوی جومینا اسکریپت در خدمتتون هستم .

هدف از راه اندازی این وب سایت بررسی وضعیت وب سایت های شما وب مستران عزیز از لحاظ سئو می باشد و به طور کلی در این وب سایت کلیه نیاز های دوستان شامل 77 ابزار سئو گنجانده شده تا شما را بی نیاز از هر سایت دیگری برای سنجیدن وضعیت سایتتان نماید.

شما می توانید فقط با چند کلیک ساده سایت خود را در JoominaScript Seo Tools محک زنید .

و به نقص های سایت خود پی برده و در جهت بهبود آن بر آیید .

http://seo.joominascript.ir/

در صورت مفید واقع شدن این وب سایت لطفا ما را با نظرات خود مطلع سازید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مجید جان ماشالله جومینا اسکری÷ت مثل همیشه شاهکار مرده .../ دستتون درد نکنه ...

چنتا نکته :

اگه وقت نکنید و فارسیش کنید خیلی بهتر میشه ... چون ...

نمیدونم برا من اینطوری بود یا کلا { اینترنت من امروز کمی مشکل داره } سایت کلاً سنگین عمل میکنه ...!

و در نتایج هم برا من با مشلاتی همراه بود .../ !!!

یا حق

لینک به ارسال

سلام سعید جان برای کندیش فکر میکنم یا مشکل از کندی اینترنت شما بوده یا از کندی سرور که ممکنه تو یه ساعاتی بعضا یکمی کند عمل کنه چون در مجموع برای خود من که سایت سرعتش قابل قبول بوده .

در مورد فارسی سازی هم حق با شماست مسلما اگه فارسی بشه بهتره اما به دلیله اینکه از این سایت فقط وبمستران استفاده میکنن و لقاط استفاده شده در وب سایت هم اکثرا تخصصی هستند و فارسی شدشون معنای خاصی ندارن ترجیح دادم که این وب سایت کامل انگلیسی باشه

البته یکمی تنبلی من و مشغله زیادم چاشنیش بود :D

لینک به ارسال

عجب چیزیه ، حیفه رو ساب دامین باشه خودش قابلیت یک سایت را داره میگم فارسیش کنیم براش یه دامنه بگیریم برای من سرعتش خوب بود ، سعید جمعه ها از سرور بک آپ میگیریم شاید موقع بک آپ سایت را دیدی سرعتش برای من خوب بود

لینک به ارسال

سلام

از لحاظ سرعت مشکلی نداره واسه من که خیلی زود لود شد.

دستتون درد نکنه عالی بود.

لینک به ارسال

راستش من الان واقعا وقت فارسی سازی ندارم اما چون این اسکریپت کاملترین اسکریپت توی زمینه خودشه پتانسیل بسیار بالایی داره اگه دوستان موافق باشن یا توسط خود اعضای سایت جومینا اسکریپت یا توسط تیم ترجمه الحاقات خود جومینا فارسی بشه و بعدم روی دامنه مثل joominaseo.ir سوار بشه من اگه خودم وقت داشتم حتما فارسیش میکردم ولی ...

البته یه نکته ای که هست توی ترجمه این اسکریپت باید خیلی دقت بشه چون لقاط تخصصی خیلی زیادی داره که شاید خیلی هاش معادل فارسی نداشته باشه

لینک به ارسال

سلام مجید جان اگه داداش مشکل گرافیکی داشتین حتما به من خبر بدین جومینا آیکن کاملا در خدمت هست برای کمک کردن به این چنین سایت ارزش مندی و سرعت بسیار خوبی داره با دیال آپ هم خیلی زود بالا اومد

با تشکر شهریار توکلی مدیریت سایت جومینا آیکن

DsI weblog

لینک به ارسال

دوستان من با محمدم مدیر جومینا حرف زدم قرار شد این اسکریپت توسط خود تیم جومینا اسکریپت فارسی بشه و ان شاالله تا چند روز آینده نسخه فارسی شدش منتشر بشه یه مژده هم به دوستان بدم که بچه های جومینااسکریپت در حال فارسی سازی سی ام اس tomato هستند که یکی از قویترین سی ام اس های موجود توی نته که به صورت اپن سورس هم هست و شما با این سی ام اس تجربه جدیدی را در کار با برنامه های مدیریت محتوا خواهید کرد و مسلما از آن استقبال زیادی خواهید کرد که دوستان می تونن نسخه اصلی و انگلیسی این سی ام اس را در سایت اصلی خودش مشاهده ، دانلود و تست کرده و منتظر نسخه فارسی شده آن توسط جومینا اسکریپت باشید که البته به دلیل سنگینی پروژه احتمالا کار ترجمه زمان زیادی را خواهد گرفت .

Tomato CMS

Tomato Cart

لینک به ارسال

سلام به تمامي دوستان...

منو ببخشيد كه يه كمي فعاليتم توي انجمن كاهش پيدا كرده ولي در عوض داريم يه كار خيلي بزرگي رو انجام ميديم كه شايد نت ايران رو به مرز گيرپاچ ببره....

از دوستان عزيزي كه هميشه سايت جومينا اسكريپت رو همايت و دنبال ميكنن خيلي ممنونم و اميد وارم كه كار هاي جومينا اسكريپت رو بپسندند

من در همين جا از آقاي تهراني كه هميشه هواي ما و سايتمون رو دارن تشكر ميكنم و از تيم هاي ترجمه كه نهايت سعيشون رضايت شماست ؛ و در همين پست آقاي عبدالحميد عباس پور رو معرفي ميكنم كه به تازگي يكي از مديران سايت شدند كه توي اين مدت كم خيلي زحمات براي سايت ما كشيدند

درضمن لطفا هر انتقادي رو كه دارين به ما گوشزد كنيد تا برطرفش كنيم!!!...

باتشكر_مديرت جومينا اسكريپت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...