رفتن به مطلب
sonic69

آمار جوملا وردپرس و دروپال

پست های پیشنهاد شده

سلام من نمیدونستم این مطلب رو کجای سایت قرار بدم ولی خیلی برام عجیب بود سایت زیر رو دوستان نگاه کنند

سایت

واقعا چنین چیزی واقعیت داره؟این آمار واقعیه؟امکانش هست که وردپرس این همه از جوملا سرتر باشه؟:huh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بله.این آمار تقریبا درسته. ورد پرس به دلیل وبلاگی بودن محبوبیت ویژه تری داره

شاید کار باهاشم برای بعضیا راحت تره

با احترام

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قبلا هم با کلی توضیح منطقی گفتم که مقایسه این دو سیستم اصلا درست نیست چون هدفشون باهم متفاوت هست ... سرچ کنید / کامل توضیح دادم

نه وردپرس از جوملا سر نیست ، همونطور که جوملا از وردپرس سر نیست !!

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

دوست عزیز سرعت وردپرس از جوملا بسیار زیادتر است و در گوگل هم خیلی بهتر شناخته میشه بر خلاف جوملا سئو بالاتری هم داره

اما عیبی که ورد پرس داره اینکه موقعی که سایت بازدیدش خیلی زیاد میشه از کار می افته و دیگه کارنمیکنه و فشار زیادی به هاست میاره

و همین عیب کافیه واسه خوب نبودنش

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من عرض کردم قبلا توضیح دادم نمیخوام دوباره توضیح بدید .

ببینید دوست عزیز این دو اصلا کلاس کاریشو کلاً باهم فرق داده . wp برای سایت های بلاگی هست و joomla یک سیستم همه کاره //ولی در بحث بلاگی به پایه wp نمیره //

بلکه سبک هست چون بلاگ باید سبک باشه اگه از wp هم اون کارهایی که از joomla خواسته میشه قرار باشه خواسته بشه اوقت سرعت اونم به نسبت پایینتر میاد.

بله باز قبول دارم بصوت اولیه سئو wp از joomla بلاتره ولی با نصب یه افزونه جبران میشه ...

wp یه بدی که داره همه چیزش تو قالبهاش جا داده شدن (اکثر موارد) برا همین هم سایت های که با wp ساخته میشوند خیلی راحتر ریپ میشوند...

و...خلاصه اینکه اینارو نمیشه باهم مقایسه کرد. و... خلاصتر اینکه به نسبت نیازت باید چیزی رو که میخوای اتخاب کنی.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

باشه حرف شما درست و کاملا متین اما بگید این افزونه که باعث بشه سئو جوملا مانند وردپرس بشه چیه

من تا حالا سایت وردپرسی رو ندیدم که امار پایینی داشته باشه و اکثرا مخاطب بسیار زیادی دارند اما جوملا....

اگه میشه این افزونه ها رو معرفی کنید من افزونه سئو که توی سایت جوملا بود نصب کردن چیز نفهمیدم تازه باعث میشد لینک های سایت خراب بشه

و به اسم فارسی در بیاد و این کار باعث بشه روی هر کدوم کلیک کنی صفحه 404 رو باز کنه چون لینک های قبلی رو از بین میبرد

لینک به ارسال

با سلام

آرش جان داداش من اینهارو از رو جهل نمیگم من با هر دو سیتم کار کردم و در مورد هر دوشم مطالعه داشتم و دارم.

شما برو تالار پشتیبانی وردپرس بپرس هدف اصلی وردپرس چی هست؟ / سایت های شرکتی و ... یا وبلاگی یا نه ..؟ /

همین سوالا رو در تالار جوملا هم بپرس

@منظورم سایت های مادر بودند.

در مورد افزونه سئو

sh404SEF

joomSEF

aceSEF

RSSeo

داداش گلم مسیر این دو اصلا کلاس کاریشو کلاً باهم یک نیست که بخوای با هم مقایسه کنی جوملا رو میتونی با دروپال مقایسه کنی و وردپرس رو با مووبل تایپ

درست این به این معنی هم نیست که نمیشه از وردپرس یا مووبل تایپ برا سایت هااستفاده کرد نه این حرف هم درست نیست ولی باز میشه گفت مواردی هم که برای سایت های بزرگ بکار گرفته میشه از دو حالت خارج نیست یا مدیر سایت بخاطر تسلت خودش رو سیستم این کارو کرده یا اینکه سایت حالت بلاگی داره مثل سایت های اسکریپت.

و...خلاصه اینکه اینارو نباید باهم مقایسه کرد. و... خلاصتر اینکه به نسبت نیازت باید چیزی رو که میخوای اتخاب کنی.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

سلام ممنون از وقتی که گذاشتید من جسارت نکردم داداش :blush: راستش من قبلا وردپرس کارکردم

تنها مشکلی که جوملا داره و منو ازار میده همین کم بودن سئو هستش و اینکه توی موتور ها جستجو دیر شناخته میشه یا اینکه نمیشه

این افزونه هایی هم که معرفی کردید دوتاشو امتحان کردم جز ضرر چیزی واسم نداشت و تازه همه اینا هم یه نسخه داره باید بخری

و نسخه ی های رایگان کمکی بهت نمیکنند اگر هم بکنن خیلی کم که مجبور بشی بخری اما در ورد پرس نیازی به هزینه واسه این کار نیست

تازه این افزونه ها لینک ها رو فارسی میکنه که من دلیلشو نمیفهمم:huh:

خب وقتی فارسی میشه سایت اونا رو نمیشناسه و همش ارور 404 میده و مجبورم پاکش کنم افزونه رو

لینک به ارسال

سلام

ببین ارش جان این حرف که میگی فقط لینک ها رو فارسی میکنه اصلا درست نیست

سئو به معنی فارسی کردن لینک ها نیست که !!!

افزونه های سف لینک ها رو کوتاه می کنن مثلا عبارات اضافه ای مثل index.php و component و .... رو حذف و لینک رو به کوتاهترین شکل ممکن در میارن

این مشکلی هم که شما داشتی و ارور 404 میگرفتی حتما مشکل از طرف خود شما یا هاست شما بوده وگرنه افزونه مشکلی نداره چون بارها تست شده

شاید شما تنظیمات رو درست اعمال نکردی

یا شاید هاستت مشکل داره یا ....

به هر حال شما مجبور نیستی چیزی رو که دوست نداری انتخاب کنی

شما ته دلت با وردپرسه اما قدرت جوملا رو هم دوست داری

ببین داداش شما نمی تونی انتظار قدرت یه ماشین شاسی بلند مثل سانتافه رو از یه ماشین مثل فراری داشته باشی

هر کدوم رو بحر کاری ساختند

شما اگه نیاز به سئو بیشتر داری و نمی تونی با افزونه های سئو جوملا کار کنی برو دنبال وردپرس

موفق باشی

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

یک نکته کوچیک

سئو خود جولا اونقدر که شما فکر میکنید ضعیف نیست / فعال و تست کنید بخصوص در جوملا 2.5 ولی بطور پیش فرض به پای ورد پرس نمیرسه .

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

سلام ممنون از هردو مخصوصا به اقای دفاعی عزیز از اون مثال زیباشون در مورد ماشین:D

نه بابا ما قدرت جوملا رو دوست داریم و در اون شکی هم نیست اما اگر بهترین افزونه برای سئو رو معرفی کنید که من بیشتر روش کار کنم خیلی خوب میشه ممنون:thankyou:

چون میدونم راهی که تازه من میخام شروع کنم واسه شما خاطره شده پس چه بهتره از شما بپرسم تا اینکه خودم تست کنم هرچند ازم دلخور بشین:blush:

لینک به ارسال

با سلام

از اونهایی که معرفعی کردم با هر کدوم راحت باشی کار کن جز بهترینها هستن / شما با آخری کار کن چون هم به حد کافی دربارش در تالار بحث شده و هم قدرت خوبی هم داره

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

ممنون یه سوال دیگه بعد از اینکه لینک ها رو تغییر داد خوب چون سایت من توی گوگل ایندکس شده

همین الانشم چون یبار کلا ادرس ها رو به واژه مترادف انگلیسی تغییر دادم تا بازدید بهتر بشه مثلا توی بخش ارسال جک قبلا ادرس این گونه بود ersal joke

من به این تغییرش دادم send joke حالا از طریق گوگل همش صفحه 404 باز میشه

میترسم این افزونه با تغییر ادرس باز همین اتفاق تکرار بشه و گوگل ازم شاکی بشه راهی هست برای رفعش یا باید تحمل کرد؟؟

لینک به ارسال

من یه بار ورد پرس را نصب کردم عرض 20 ثانیه بعد پاکش کردم خیلی ساده و مبتدیه:1::1::1::1::1::1::1::1:

لینک به ارسال

با سلام

از اونهایی که معرفعی کردم با هر کدوم راحت باشی کار کن جز بهترینها هستن / شما با آخری کار کن چون هم به حد کافی دربارش در تالار بحث شده و هم قدرت خوبی هم داره

زندگیتان سپید

جناب شمسی من هرچی تو تالار دونبال مطلبی در مورد RSSeo بودم پیدا نکردم حتی نتونستم دانلودش کنم

انصافا جست و جو کردم ولی پیدا نکردم میشه لطف کنید لینک دانلود+لینک آموزشش رو هم بزارید منون میشم از لطف شما

لینک به ارسال

سلام

اینم لینک سایت اصلی

http://www.rsjoomla.com/joomla-extensions/joomla-seo-sef.html

با احترام

ممنون از شما این رو باید خیریداری کرد؟

رایگانش نیست؟

آموزشش رو هم میتونم از جایی پیدا کنم من تاحالا با سئو کار نکردم

منون از شما

لینک به ارسال

ممنون یه سوال دیگه بعد از اینکه لینک ها رو تغییر داد خوب چون سایت من توی گوگل ایندکس شده

همین الانشم چون یبار کلا ادرس ها رو به واژه مترادف انگلیسی تغییر دادم تا بازدید بهتر بشه مثلا توی بخش ارسال جک قبلا ادرس این گونه بود ersal joke

من به این تغییرش دادم send joke حالا از طریق گوگل همش صفحه 404 باز میشه

میترسم این افزونه با تغییر ادرس باز همین اتفاق تکرار بشه و گوگل ازم شاکی بشه راهی هست برای رفعش یا باید تحمل کرد؟؟

کمی صبر کنید.گوگل صفحات جدید رو میشناسه

با احترام

لینک به ارسال

بزارید خیال همتون رو راحت کنم

اگه میخواید یه چیزی در حد بلاگ و با بازدید متوسط بسارید فقط ووردپرس

اگه یه پروژه در حد کوچک یا متوسط مد نظرتونه جوملا

اگه حرفه ای تر فکر میکنید و یه وبسایت خاص توی ذهنتونه فقط و فقط دروپال

خوب حالا نیاز شما کدومه!؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...