رفتن به مطلب
naladra

مشکل با قرار دادن فلش در هدر قالب siteground-j15-34

پست های پیشنهاد شده

با سلا خدمت شما دوستان گرامی و کار درست جومینایی

من یک مشکلی دارم با قرار دادن فلش به جای هدر

اولا عکس هدر از CSS قابل تغییر است و وقتی من در index.php کد قرار دادن فلش را در قسمت مربوطه قرار میدم فایل فلشم خوب مچ نمی شه با قالب و خط سفیدی در یالا و پایین خود دیده میشه و در ضمن این قالب موقعیتی که من بتونم ماژولی رو به جای هدر قرار بدم نداره:(

ممنونم:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

احتمالا اون قسمتي که شما کدهاتونو قرار دادين براش ارتفا تعريف شده و ارتفاي فايل فلش شما از اون ارتفاي تعريف شده کم هست

برسي کنيد

در ضمن اگه ميتونيد دمو آنلاين بزاريد

يا حق

لینک به ارسال

من دقیقا ارتفاع هدر فلش رو اندازه ارتفاع هدر عکس قرار دادم

ولی هنوز بالای فلش خط سفیدی رو نمایش میده

دمو آنلاین

www.Drkhalilnejad.treata.com

لینک به ارسال

با سلام

اگه درست دیده باشم منظور شما همون خط نازک بالی هدر فلش هست

برای رفع اون میتونید در template.css و line 118 قالبتون یعنی همونجایی که نوشته شده

#top {
background:url("../images/top.jpg") no-repeat scroll center top transparent;
height:52px;
margin:0 auto;
padding:0;
text-align:right;
width:902px;
}  

height:52px;

رو به

height:50px;

تغییر بدید

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلان منم میخوام دقیقا همین کارو انجان بدم ولی نمیدونم باید چی کار کنم میشه کامل توضیح بدین

راستی قالب جوملا حتما باید تو هدرش فلشو پشتیبانی کنه یا اصلا ربطی نداره؟؟؟/

ممنون میشم جواب بدین.....

لینک به ارسال

سلان منم میخوام دقیقا همین کارو انجان بدم ولی نمیدونم باید چی کار کنم میشه کامل توضیح بدین

بعضی قالب ها خودشون یک فایل فلش همراهشون دارند که باید فایل فلش خودتون را با آن جایگزین کنید .

قالب هایی که فایل فلش همراهشون ندارند دو راه داره :

یا باید یک ماژول برای اینکار تو جوملا نصب کنی و فلش را داخل ماژول به جوملا معرفی کنی

یا باید فایل قالب را ادیت کنی ، فایل فلش را هم باید در سایت خودت آپلود کنی و در قسمت css های قالب مسیر فایل فلش خودتو وارد کنی . یکسری تنظیمات هم می تونی روی اندازه و حاشیه های فلش انجام بدی .

کلا ًتوی نرم افزار دریم وییور راحت تره فایل قالب را در آن باز می کنی و فلش را اونجایی که می خوای اینسرت می کنی و تنظیمات را هم در منوی پایینی که برات باز میشه انجام می دی

لینک به ارسال

دوست عزیز بستگی داره که قالب شما آدرس عکس هدر رو از کجا بگیره

اگر در index هست که باید بجای آدرس عکس فعلی هدر کد و آدرس فایل فلش رو بدید

اگر آدرس عکس از css خوانده میشه باید توی index کدهات رو در قسمتی که هدر رو از css لود میکنه بزاری و

البته اگر قالبتون موقعیت لازم در هدر رو داشته باشه میتونید از ماژول لود فلش استفاده کنید و اونو در موقعیت هدر قرار بدید

شما این کارا رو انجام بده اگر مشکلی بود مطرح کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

بعضی قالب ها خودشون یک فایل فلش همراهشون دارند که باید فایل فلش خودتون را با آن جایگزین کنید .

قالب هایی که فایل فلش همراهشون ندارند دو راه داره :

یا باید یک ماژول برای اینکار تو جوملا نصب کنی و فلش را داخل ماژول به جوملا معرفی کنی

یا باید فایل قالب را ادیت کنی ، فایل فلش را هم باید در سایت خودت آپلود کنی و در قسمت css های قالب مسیر فایل فلش خودتو وارد کنی . یکسری تنظیمات هم می تونی روی اندازه و حاشیه های فلش انجام بدی .

کلا ًتوی نرم افزار دریم وییور راحت تره فایل قالب را در آن باز می کنی و فلش را اونجایی که می خوای اینسرت می کنی و تنظیمات را هم در منوی پایینی که برات باز میشه انجام می دی

با استناد به گفته شما سعی کردم قالب سايت رو در برنامه دريم ويور باز کنم و فايل فلش رو در داخلش قرار بدم ولی نمی دونم کل قالب رو چطور تو اين برنامه باز کنم که گرافيکش نمايان بشه. لطفا کمی راهنمايی کنيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...