رفتن به مطلب
mehdi2153

مشکل در نصب جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام.دوستان سیستم عامل من سون 64 بیتی هستش روش یک ومپ سرور 2 نصب کردم بعد از ساخت دیتابیس تو نصب جوملا بعد از وارد کردن نام دیتا بیس و لوکال هاست و نام کاربری مرحله بعد میگه که ارتباط با دیتا بیس برقرار نشد دوستان کار بلد چه ورژنی از ومپ سرور باید نصب کنم سوال 2 بهترین ورژن جوملا 1.5 چیه؟ممنون میشم لینک ومپ سرور و جوملا 1.5 امنیت بالا را قرار بدین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهترین همین ومپ سرور 2 هست

احتمالا مشکل از اطلاعات وارد شده هست

نام کاربری root

رمز خالی

نام سرور localhost

نام دیتابیس رو هم میزنی

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

اگه دقیق بخوام بگم بهترین ورژن Wampserver 2.0c هستش . توی گوگل سرچ کنید میتونید لینک دانلودش رو پیدا کنید

در حال حاضر آخرین ورژن جوملا 1.5 ، ورژن 1.5.26 میباشد

ولی من توصیه میکنم اگه سایتتون رو تازه دارید بر پا میکنید ، بهتره برید سراغ جوملا 2.5.4 که دیگه بعد ها دردسر ارتقا نداشته باشید

در هر حال دیگه دوره پشتیبانی از جوملا 1.5 داره تموم میشه و بایستی به فکر ورژنهای بالاتر که در حال حاضر 2.5.4 میباشد بود

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام توصیه میکنم از phpmyadmin استفاده کنید با سون 64 بیتی بهتر جواب میده منم همین مشکلو داشتم . اگر نشد آنتی ویروستو غیر فعال کن .

هیچ کس از خدا تنهاتر نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...