رفتن به مطلب
b_74

نصب قالب بدون استفاده از quickstart

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید که چه جوری می تونم قالب professional که از سایت تک وب دیزاین گرفتم رو بدون استفاده از quickstart نصب کنم و تموم ماژول ها و ... به طور کامل مثل همون quickstart نصب بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه میشه توضیح بدید .

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل دانلود شده رو از حالت فشرده خارج کن

بعد چند فایل میبینی

یکسی quick start هست

فایل های نصبی قالب و ماژول ها رو هم جداگانه میبینی

میتونی فقط فایل قالب رو نصب کنی

یا علی

لینک به ارسال

فایل دانلود شده رو از حالت فشرده خارج کن

بعد چند فایل میبینی

یکسی quick start هست

فایل های نصبی قالب و ماژول ها رو هم جداگانه میبینی

میتونی فقط فایل قالب رو نصب کنی

یا علی

من همون جوری که گفتید فقط فایل قالب رو از طریق صفحه مدیریت جوملا خواستم نصب کنم ولی چند لحظه بعد از صفحه مدیریت میاد بیرون و دوباره یوزر و پسورد میخواد . توی هاست هم تو قسمت templates آپلود کردم ولی باز هم جزء قالب هام تو صفحه مدیریت جوملام نیومد .

میشه راهنماییم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شما پس از جدا سازی قالب از بسته بایستی اون رو زیپ کنید و بعد در مدیریت افزونه ها اونو نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شما پس از جدا سازی قالب از بسته بایستی اون رو زیپ کنید و بعد در مدیریت افزونه ها اونو نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

مرسی از راهنماییتون .

من این کارو کردم ولی بعد از نصب اون فولدر که زیپش کردم و اون قالب رو هم به عنوان قالب سایتم گذاشتم . وقتی آدرس سایتمو میزنم این ارور رو میده : The plugin JAT3 framework must be installed and enabled. حالا چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

شما فایل قالب رو بذار من فایل نصبی قالب رو تقدیمتون کنم

یا علی

مرسی از لطفتون.

اینم فایل نصبی :

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13354657981.zip

اگه اشتباه بود بگید.

لینک به ارسال

با سلام

keran4i عزیز ، توجه داشته باشید که در جوملا 2.5 حتما قالب باید نصب بشه !

اون تو جوملا 1.5 بود که میشد با اکسترکت هم میشد قالب را اضافه کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

شما این فولدر رو در قالبتون اکسترکت میکنی کار نمیکنه؟؟؟!!!

من این فایل رو تو قسمت مدیریت جوملا قسمت قالب آپلود کردم بعد از چند دفعه آپ کردن نوشت با موفقیت نصب شد . بعدش هم پلاگین رو آپ کردم .

وقتی سایتمو دیدم قالبی که میخواستم بود ولی با اون دمویی که دیده بودم فرق داشت و به طور مثال جایی که من برای گذاشتن فلش میخوام و توی دمو داشت با این جور نصب کردن که گفتید حذف شده بود .

حالا میخواستم ببینم باید چه چیز دیگه آپلود کنم تا بتونم قالبمو مثل همون چیزی که توی دمو دیده بودم درست کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

به احتمال زیاد در تصویر ماژول های دیگه ای هم نصبه

اگر مطمئن هستید این دقیقا همونه باید از quick استفاده کنید یا تمام ماژول ها و پلاگین های همراهشو نصب و فعال کنید و دستی تنظیماتش رو انجام بدید

لینک به ارسال

با سلام

خب این طبیعیه . وقتی شما قالب رو از بسته Quickstart جدا میکنید در حقیقت دارید قید یکسری از امکاناتش رو هم میزنید

به هرحال باز تو همون بسته مجدد ببینید اون چیزی که شما میخواهید کدام افزونه بوده از بسته جدا کرده مجدد زیپ نموده و نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

یه سوال دیگه :

فرقی بین نصب از طریق quick و نصب به صورت دستی هست ؟؟؟؟؟؟

یعنی بین این دو تا چه تفاوتی وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من الان یه مشکل دیگه ای که دارم بعد از نصب quick فقظ دو تا زبان برای سایت و مدیریت سایت داره که انگلیسی و فرانسوی هستش .

برای حل این مشکل باید چیکار کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، شما وقتی از بسته Quickstart استفاده میکنید یعنی مثل اینه که یه جوملای جدید نصب کردید و اون جوملا هم خب زبانهای خودش رو داره

برای فارسی سازی هم میتونید بعد از اینکه قالب و سایر الحاقات موردنیازتون رو نصب کردید از بسته جوملا فارسی جومینا استفاده کنید و اونو مثل یه افزونه نصب کنید تا جوملاتون فارسی بشه

فرق بسته Quickstart با نصب بصورت دستی هم مشخصه که اولی دارای قالب و الحاقات اضافه است و دومی فقط خود قالبه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام.

دوستان ببینید برای راه اندازی قالب دوستمان نیاز به فریم ورک T3 هست.

شما باید یا این فریم ورک را از بسته نصبی جدا کنید و سپس نصب کنید یا اینکه این فریم ورک را از سایت سازنده دانلود و نصب کنید.

ببینید قالب های شرکت joomlart همه گی از این فریم ورک بهره می برند و خیلی استایل و تنظیمات پیش فرض داخلش هست و به همین دلیل بهتر است شما از بسته نصبی قالب این فریم ورک را جدا کنید و سپس نصب کنید. برای این کار به پوشه plugins/system/jat3 بروید و هرچی فایل آنجا هست را زیپ کنید تا بسته نصبی اش ساخته شود و سپس نصب کنید.

همچنین فراموش نکنید که باید فایل زبان این فریم ورک را هم بردارید و داخل بسته بگذارید. برای این کار به پوشه administrator/language/en-GB بروید و فایل en-GB.plg_system_jat3.ini را کپی کنید و داخل روت بسته بگذارید.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...