رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من برا انتقال جوملام به 2.5 یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که یه مدیریت دانلود خوب مثل فوکا دانلود نتونستم گیر بیارم

از تمام مدیران خواهش دارم

که لطفا فکری به حال این مشکل بکنند

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

فوکا دانلود کاملا فارسی شده را می توانید از لینک زیر شروع بع دانلود کنید

برای جوملا 2.5 می باشد

قابلیت ایجاد بخش هایی برای دانلود

انتخاب فایل تصویری برای نمایش

ایجاد فایل صوتی برای ایجاد

امکان ایجاد توافق نامه

100% فارسی شده

و ...

برای دانلود کلیک کنید

این افزونه رو خیلی وقت پیش از سی ام اس فارسی دانلود کرده داشتم و امیدوارم به دردتون بخوره

یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز مرسی

اما انگار شما خوب متوجه منظور من نشدید

این فوکا برا 1.5 هست نه 2.5 بهتره یه تست کنید

به نظرم هنوزم هیچ سایتی به انتشار فوکا دانلود 2.5 نکرده چون من واقعا بیشتر و ب های جوملا رو زیر و رو کردم

لینک به ارسال

من خودم رو جوملا 2.5 راه اندازی کردم و دارم باهاش کار می کنم.

یا حق

دوست عزیز اگه در نصب اون کامپوننتی که من برای دانلود گذاشتم دچار مشکل شدی یه سری به این تاپیک بزن.

دوست خوبمون آقای عرفان اون رو برا دانلود قرار داده.

هرچند هیچ فرقی نمکنه فقط خواستم به نتیجه خودتون برسی.

هر دو اینها برای جوملا 2.5 هستند.

http://forum.joomina.ir/thread-12878-post-68751.html#pid68751

لینک به ارسال

من خودم رو جوملا 2.5 راه اندازی کردم و دارم باهاش کار می کنم.

یا حق

دوست عزیزم، من این افزونه رو برای نصب روی جوملا 2.5 امتحان کردم نصب نشد. :s

هر چند با توجه به تگ هاش معلومه که در اصل برای جوملا 1.5 نوشته شده، ولی خوب خوبه که برای شما نصب شده! :P

به همین دلیل بود که اون تاپیک رو ایجاد کردم، در هر حال از لطفت ممنون. :D

به نظرم هنوزم هیچ سایتی به انتشار فوکا دانلود 2.5 نکرده چون من واقعا بیشتر و ب های جوملا رو زیر و رو کردم

دوست من همیشه اصل رو ول نکنید دنبال فرع برین، اول شما باید به سایت خود افزونه مراجعه می کردین اگه نبود یعنی اینکه برای جوملا 2.5 منتشر نشده.

در هر حال توی تاپیکی که دوستمون kafco لینکشو گذاشتن، من افزونه و ترجمشو از سایت خود افزونه یعنی www.phoca.cz گرفتم، که البته تنها کاری که کردم چون ترجمه فارسیش جدا بود از خود افزونه، اون رو داخل خود افزونه قرار دادم و فایل xmlشو درست کردم.

یاعلی./

لینک به ارسال

دوست من همیشه اصل رو ول نکنید دنبال فرع برین، اول شما باید به سایت خود افزونه مراجعه می کردین اگه نبود یعنی اینکه برای جوملا 2.5 منتشر نشده.

در هر حال توی تاپیکی که دوستمون kafco لینکشو گذاشتن، من افزونه و ترجمشو از سایت خود افزونه یعنی www.phoca.cz گرفتم، که البته تنها کاری که کردم چون ترجمه فارسیش جدا بود از خود افزونه، اون رو داخل خود افزونه قرار دادم و فایل xmlشو درست کردم.

یاعلی./

دوست عزیز شما متوجه منظور من نشدید

من منظورم فوکا دان جهانی نبود من با سایتشم بارها رفتم ودیدم که 2.5 منتشر شده برای بیشتر کشورها

من منظورم کشور عزیزمون خود ایران است که هنوز هیچ سایتی فوکا دانلود 2.5 منتشر نکرده نه جهان

خوب اگر شما تونستید فوکا دانلود 2.5 رو فارسی کنید خوب اپلود و لینک بدید تا همه دوستان استفاده کنن

لینک به ارسال

دوست عزیز شما متوجه منظور من نشدید

من منظورم فوکا دان جهانی نبود من با سایتشم بارها رفتم ودیدم که 2.5 منتشر شده برای بیشتر کشورها

من منظورم کشور عزیزمون خود ایران است که هنوز هیچ سایتی فوکا دانلود 2.5 منتشر نکرده نه جهان

خوب اگر شما تونستید فوکا دانلود 2.5 رو فارسی کنید خوب اپلود و لینک بدید تا همه دوستان استفاده کنن

نه شما دقت نکردین به پست قبلی من!!!

من نوشتم که "افزونه و ترجمشو از سایت خود افزونه (سایت فوکا) یعنی http://www.phoca.cz گرفتم".

قصد مناقشه با شما نداشتم، امیدوارم از من ناراحت نشده باشین ولی همیشه نباید برای بدست آوردن چیزی از راحت ترین راه اقدام کنیم یعنی بشینیم تا یکی لقمه رو آماده کنه بهمون بده؛ بلکه گاهی اوقات باید خودمون پیش قدم بشیم تا هم مشکل خودمون رو حل کنیم و هم بقیه از کار ما استفاده کنند.

بفرمایید اینم لینک تاپیک فوکادانلود برای جوملا 2.5

http://forum.joomina.ir/thread-12878-post-68751.html#pid68751

در پناه حق، یاعلی./

لینک به ارسال

مرسی اقا عرفان از راهنمایت

منظورم من از وارد شدن اینه که چرا وقتی وارد میشم محتوای نمیبینم چرا؟ من وقتی وارد میشم میگه

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.

حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)

شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

شما با نام کاربری 'amir2647' وارد شده‌اید.

میخواستم دلیلشو بدونم:002:

لینک به ارسال

این جزءکامپوننت های طبقه بندی شده هست.

احتمالا شما اجازه دسترسی ندارین.

یاعلی./

لینک به ارسال

پس از مدیران محترم خواهش میکنم یه کامپونت فارسی مثل فوکا دانلود برای جوملا 2.5 معرفی کنن

من نمیدونم راستش تو جوملا 2.5 فایل هامو با چی مدیریت کنم تا 1.5 بود فوکا جواب میداد اما حالا نمیدونم /////////////////////

با تشکر:(

لینک به ارسال

توی نت هست، یه کم سرچ نیاز داره.

من به دلیل قوانین انجمن نمیتونم بهتون لینک بدم.

یاعلی./

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون از راهنمایتون خیلی لطف کردید من گشت گذار خودمو کردم میدونی که چی میگم

من گشتم چیزی مثل فوکا پیدا نکردم

اگر دوستان گل راهی سراغ دارن راهنمای کنن :002:

لینک به ارسال

من خود فوکا رو عرض کردم، نه افزونه ی مشابه رو.

اصلا شما به سایتش سر زدین.

یه نگاهی بندازین بد نیست.

یاعلی./

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...