رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

قابل توجه کاربران محترم انجمن جومینــــــا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز و کاربران محترم انجمن جومینــــــا لطف کنید و چند دقیقه از وقتتون رو صرف خواندن این تاپیک کنید تا ان شاءا... در آینده گله ای در کار نباشد

راستش من نمیدونم چه تعداد از شما دوستان قوانین معرفی و تست افزونه ها رو خوندید

ولی بعضی از تاپیکها را که میبینم با وجود اینکه میدونم دوستان نیت شون خیر هست ولی حداقل من یکی ناامید و ناراحت میشم . میدونید چرا ؟

ببینید من کاری به بقیه همکارها ندارم و خودم رو مثال میزنم . من الان بیشترین وظیفم در انجمن ، معرفی افزونه است ولی در کنار اینکار دارم مشکلات کاربران را هم در حد توانم برطرف میکنم و هیچ منتی هم ندارم و نخواهم داشت و با کمال میل این کار رو انجام میدم

دوستان خواهشا یه لحظه به امضای بنده توجه کنید . میبینید که نصف امضام رو صرف تشریح قوانین انجمن توسعه افزونه های فارسی کردم

واقعا اگه بیشتر از این امکانش بود کل قوانین رو به نمایش میذاشتم ولی حیف که واقعا دیگه نمیدونم به چه طریق باید شما رو دعوت به خواندن قوانین کنم

بحث اصلی من روی اولین قانون هستش که مناسفانه با اینکه یکبار قبلا در این تاپیک تاکید کرده بودم که دیگه همچین موردی پیش نیاد ولی امروز دوباره شاهد همین مورد در این تاپیک بودم

اگه این روند همینطور بخواد ادامه پیدا کنه میدونید یعنی چی ؟

یعنی من که دارم در طول روز دنبال چندین افزونه میگردم که خدایی نکرده قبلا حتی توی سایت یا انجمن دیگری فارسی شدش منتشر نشده باشه و سالم باشه بعد از کلی وقت هم برای تستش معرفی میکنم

حالا خودتون قضاوت کنید کسی که میاد و بدون توجه به این مورد افزونه رو فارسی میکنه و منتشر میکنه ، خب به نظرتون یعنی من اشتباه کردم که قبلا افزونه رو معرفی کردم و چون الان یکی اومده و فارسی شدش رو قرار داده

اگه اینکار بخواد ادامه پیدا کنه نه تنها زحمات من و بقیه همکارها به هدر میره مهمتر از همه حق کسی که میتونست با فارسی سازی اون افزونه به سطح بالاتر ارتقا پیدا کنه پایمال میشه

شاید من بتونم از حق خودم بگذرم ولی نمیتونم ببینم حقوق سایر کاربران اینطور بخواد پایمال بشه

شاید اگه یه سایت یا یه انجمن دیگه میومد و الان فارسیش میکرد ناراحت نمیشدم ولی از این بابت گله مندم که تو انجمن خودمون داره اینطور میشه

به عنوان برادر کوچکترتون ازتون خواهش میکنم در اولین فرصت قوانین را مطالعه کنید . لینکش برای راحتیتون تو امضام هست

سعی کنید بعد از این برای معرفی افزونه هایی که خودتون فارسیش کردید جستجوی دقیق و کاملی کنید تا قبلا حتی فارسی نشدش تو انجمن توسعه افزونه های فارسی معرفی نشده باشد

ارادتمند و مخلص همه جومینــــــایی های با صفا

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موافقم!

اقا مصطفی هم فعاله و هم کاری!

خدایی خیلی حق گردن من تنها داره!خودشم میدونه اما اینجا نمیگم!از همین جا واسط ارزوی موفقیت دارم مصطفی عزیز

لینک به ارسال

در ادامه ی حرفهای اقا rezaaaaa که واقا شرح صادقانه ای از اقای مصطفی صفر علی رو کردند باید بگم که:

اقا مصطفی حرفهای شما کاملا درست و منطقی هست...

اما من یه نظری دارم!

ببینید در اکثر مواردی که بچه ها کاری خلاف قوانین رو انجام میدن ناشی از حواس پرتی و بی احتیاتی هستش...و 99% هم بدون منظور خاص هستش...

مثال:

در مورد فارسی سازی افزونه فرمودین...که جستجو کنن اگر قبلا موجود نبود بعد ماژول رو قرار بدن!

خوب ببینید کسی که میاد ماژولی رو که به نظرش مفید هست فارسیشو قرار میده خوب خودش اون ماژول رو داره میاد اینجا برای استفاده دیگران اونو قرار میده پس 100% نیت پاکی داشته درسته؟

در مورد سرچ قبل انتشار هم همیشه ادم از ذوقش که میخواد سریع افزونه رو برای دوستاش بزاره نمیتونه سرچ درست حسابی از روی حواس انجام بده و هی عجله میکنه زودی اپلودش کنه تو جومینا و...

حالا با اجازتون اقا مصطفی من حرفی دارم که بیشتر با مدیران و بعد با کاربران انجمن هستش....

بیشترین چیز ازار دهنده برای من داخل انجمن سپاس(تشکر) بیجا از پستها هستش !!! و همچنین پستهای مفید و بدون سپاس(تشکر) !!!

کاش یکم عادلانه نسبت به سپاس ها یی(تشکر) که میدیم تصمیم بگیریم...

لینک به ارسال

با سلام

ببینید در اکثر مواردی که بچه ها کاری خلاف قوانین رو انجام میدن ناشی از حواس پرتی و بی احتیاتی هستش...و 99% هم بدون منظور خاص هستش...

بنده عرض کردم که دوستان نیتشون خیر هست ولی ...

در مورد فارسی سازی افزونه فرمودین...که جستجو کنن اگر قبلا موجود نبود بعد ماژول رو قرار بدن!

خوب ببینید کسی که میاد ماژولی رو که به نظرش مفید هست فارسیشو قرار میده خوب خودش اون ماژول رو داره میاد اینجا برای استفاده دیگران اونو قرار میده پس 100% نیت پاکی داشته درسته؟

پس با این حساب در انجمن توسعه افزونه های فارسی رو باید تخته کنیم . اگه قرار باشه هر کی به سلیقه خودش عمل کنه که دیگه ...

در ضمن من نگفتم که اصلا هیچی قرار ندهند . گفتم چیزی را معرفی کنند که تا حالا معرفی نشده و فارسی سازیش هم صورت نگرفته . واقعا در این بازار کمیابی افزونه برای جوملا 2.5 دیگه خودتون قضاوت کنید...

در مورد سرچ قبل انتشار هم همیشه ادم از ذوقش که میخواد سریع افزونه رو برای دوستاش بزاره نمیتونه سرچ درست حسابی از روی حواس انجام بده و هی عجله میکنه زودی اپلودش کنه تو جومینا و...

خیلی رک میگم اگه کسی میخواد اینجوری سرچ کنه که از همین الان ، بی نظمی ادامه دار میشه . من خودم برای معرفی یه افزونه بار ها شده که از صبح تا شب سرچ کردم و شکست خوردم تا یه افزونه با شرایط مناسب پیدا کنم . منم هر روز دارم با شوق و ذوق سرچ میکنم ولی درست و منطبق بر قوانین

حالا با اجازتون اقا مصطفی من حرفی دارم که بیشتر با مدیران و بعد با کاربران انجمن هستش....

بیشترین چیز ازار دهنده برای من داخل انجمن سپاس(تشکر) بیجا از پستها هستش !!! و همچنین پستهای مفید و بدون سپاس(تشکر) !!!

کاش یکم عادلانه نسبت به سپاس ها یی(تشکر) که میدیم تصمیم بگیریم...

در این مورد من نمیتونم نظری بدم چون سپاس یا همون تشکر یه مورد شخصیه و هر کسی بنا به خواست خودش اینکار رو انجام میده

به نظر من بحث سپاس رو زیاد نمیشه بهش ایراد گرفت . اگه اینطوره دیگه از انجمن توسعه افزونه های فارسی ، انجمن مفیدتری هم داریم . با اینکه مفیده ولی تعداد سپاسها تو بیشتر تاپیکها کمه و البته هیچ انتظاری هم نیست

در کل تمام خواست من این بود که انجمن از هدفش و قوانینش خارج نشه . امیدوارم اهمیت موضوع رو درک کنید . کافیست کمی هم خودتون رو جای ما بگذارید

نه فقط شما بلکه همه کاربرها ، اگه میخواهید پیشرفت کنید و به سطوح بالاتر برسید روزی شما نیز باید اینگونه عمل کنید . پس از الان خودتون رو عادت بدید به شرایط

اینکه هرکس از روی شتاب و عجله بخواهد کاری را انجام بده اصلا دلیل منطقی نیست

یه نکته مهم رو فراموش نکنید که اینجا جومینــــــا است و قوانین خاص خودش رو داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

برادر افروزی حرفات منطقیه ، والا انقدر از این بلاها سر جومینا اسکریپت اومده :D!!! منتها یه فرقی داره اونا جومینایی نبودن ولی اینجا انجمن جومیناست و همه بچه ها جومینایین ! و اینه که کار رو خراب تر میکنه . انشا الله که همه بچه ها هوای همدیگه رو داشته باشن ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...