رفتن به مطلب
reza6367

مشکل با کامپوننت انجمن ساز کیونا

پست های پیشنهاد شده

سلام من انجمن ساز کیونا رو نصب کردم فقط مشکلی که هست اینه که وارد صفحه تنجمن نمیشه و این ارور رو میده

500 Internal Server Error

Fatal Error was detected!

Please contact the site owner.

http://www.accsarco.ir/index.php/2012-04-19-08-43-09

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به جومینا خوش آمدید

کدام نسخه افزونه رو نصب کردید!؟

یکبار این افزونه رو حذف کامل و نصب مجدد کنید..

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزيز منم موقع نصب اين انجمن ساز خيلي مشكل داشتم. خوشبختانه انجمن رسمي كيوننا خيلي خوب اعضا رو ساپرت ميكنه. جوابي كه من ميدم رو از همين انجمن كش رفتم فارسيش كردم:D

در فايل php.ini بايد محدوديت مموريت رو افزايش بدي. توصيه هم كرده بود كه جوملات رو آپگريد كني. اما طرفي كه سوالو پرسيده بود با ادمين هاست تماس گرفتش و به اون درخواست رو داد. طرف هم براش درست كرد... لينك اين گفتگو رو در زير گذاشتم:

http://www.kunena.org/forum/168-K-17-Support/107835-500-Internal-Server-Error-Fatal-Error-Allowed-memory-size--message-displayed

لینک به ارسال

نه هیچ تغییری ندادم روی این فایل!

هم روی لوکال نصب کردم هم روی سرور هر دو همین مشکل رو داره .

نسخه رو از همین سایت گرفتم و جوملا 2.5

این فابل php.ini کجا هست توی سرور؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز با این افزونه کار نکردم

ولی به نظر میاد مشکل از فایل .htaccess هست

این فایل را تغییر نام دادید؟؟

نه آقاي مرادي اين مشكل نيست . من اين افزونه را دارم فايل htaccess رو هم تغيير نام دادم بازم كار ميكنه. من سايتم روي هاست هاي جومينا نصبه. شما هاستتون چيه؟ فايل php.ini رو افزايش دادين؟ با ادمين سرورتون تماس گرفتين؟

لینک به ارسال

سلام.

به تنظیمات کلی سایت بروید و همه ی گزینه های سئو را غیرفعال کنید و نتیجه را گزارش کنید.

نسخه کیوناتون چند هست؟ به سایت اصلی کیونا بروید و در صورتی که آخرین نسخه را ندارید ؛ آخرین نسخه را دانلود کنید و نصب کنید.

همچنین آقای فرحزادیان عزیز که گفتند که این افزونه را حذف و دوباره نصب کنید ، این کار را بکنید ولی بعد از حذف ، به دیتابیس بروید و جداول مربوط به این کامپوننت را هم حذف کنید.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...