رفتن به مطلب
pop3

هک شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز سایتم ه-ک حتی با rsfirewall و جوملا جدید الان میتونید به سایت نگاه کنید وو حتی دسترسی به مدیریت نیز حذف شده است علت چی بود الان نگاه کنید به سایت www.viraca.org

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ظاهرا که یک بسته نصب هست و لینک مدیریت هم درست کار میکنه !؟ (مشکل الن دقیقا چیه !؟)

صرفنظر از بحث امنیت سیستم مدیریت محتواتون و مسائل امنیتی که اعمال کردید بحث امنیت سرور هم مهمه...

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این که فقط یک قالب آماده و بسته نصبی که روی سایت شما نصب شده

سایت شما رو کسی به جز خودتون نمیدونه چه شکلی بوده

ولی برای بر طرف شدن مشکلتون ابتدا به مدیر هاست تماس بگیرید و در جریان بزارید موضوع رو

شما از طریق بک آپ می تونید به سادگی سایت رو برگردونید اگر هم ندارید به مدیر هاست بگید براتون بر میگردونه

در مورد راههای امنیت سایت های جوملایی مقالات زیادی منتشر شده و راههایی زیادی وجود داره که شما خطر دسترسی به سایتتون رو توسط دیگران به حداقل میرسونید

سعی کنید جوملاتون را آپدیت نگه دارید و ...

لینک به ارسال

الان من دوباره سایتو برش گردوندم این عککسب بود که گرفتم از سایت untitled.JPG.

untitled.JPG

لینک به ارسال

دوست عزيز من الان سايتتون رو چك كردم مشكلي نداره بجز اينكه يم قالب آماده رو انگار نصب كردن رو سايتتون!!

ميشه يكم توضيح بدين مشكل از كجا بوده كه ه-ك شدين؟؟ ميشه اسم قالب، افزونه ها و هاستتون رو يا برام pm كنيد يا اينجا بذارين؟

لینک به ارسال

viraca.org/extension.zip

الان دو فایل index هست که الان زیپ کردم براتون من متوجه نشدم چیزی ازش

ممنون میشم یه نگاهی بیندازید

بلی من براتون pm می کنم یه نگاه بندازید ببینید مشکل از چی بوده اسم قالب هم GK Corporate 2

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...