رفتن به مطلب
rezaaaaa

تشکر از مدیرای با معرفت و گل و دوست داشتنی!

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت مدیریت گل!

از اقای فرحزادیان و تهرانی و شمسی عاجزانه خواهش میکنم که این تاپیک رو نه ببندن و حذف کنن!

این رو بزارید برای تشکر از مدیرای زحمتکش!

من خودم از همین جا از اقای فرحزادیان ماه و اقای صفر علی عزیز و علی موذنی گل و سعید شمسی (تراکتوری) و امیر رضا تهرانی عزیز و ستار رضایی دوست داشتنی و حسینی پارسا و اقای مانیان و دفاعی و مرادی عزیز کمال تشکر رو دارم!

امیدوارم که همیشه توی کارتون موفق و پیروز باشید!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ممنون رضا جان . همه اینا نظر لطفته عزیز

فقط همانطور که آقای تهرانی هم قبلنا گفته بود ، ما دوست داریم بیشتر بهمون انتقاد بشه تا تشکر

البته انتقاد سازنده ، نه تخریبی !

اینجا همه دارن از جون و دل انجام وظیفه میکنند و هیچ چشم داشتی هم ندارند تا جومینــــــا همیشه پایدار و سربلند باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

اقا مصطفی حرفتون درسته! اما در کنار تمام زحمتها و انتقاد ها یه تشکر هم لازمه!

داداش خدایشش باید یه پست واسه تشکر باشه !چون همین خود شما چهقد داری کمک من میکنی!به نظرت این جای تشکر نداره مصطفی!

از تمام کاربرا و مدیرا خواهش دارم توی این پست نظر نزارن!فقط همون تشکر زو بزنید کافیه!چون اگی اقای فرحزادیان(آنتی اسپم) بیاد پست رو میبنده!پس لطفا نظر ندید و از همون تشکر استفاده کنید!شرمنده که اینو گفتم!

ارزوی سلامتی و موفقیت برای همه شما جومینایی های عزیز دارم!

ارادتمند و کوچیک شما رضا

لینک به ارسال

آقا رضا شما لطف دارید و ممنون . تشکری که شما در زیر پست هر مدیر یا کاربری مینمایید نشانده دهنده همین پستی هست که اینجا قرارداده اید . من میدونم شما لطف دارید خیلی از دوستان دیگه هم لطف دارند اما این پست یک مشکلی ایجاد میکنه و اون اینکه انجمن را از مسیر اصلیش منحرف میکنه چرا که ما تابحال سعی نموده ایم همیشه محیط انجمن را تخصصی نگه داریم

با اجازتون من پستتتون را میبندم

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...