رفتن به مطلب
apoosh

خواهشا یکی بگه چجوری قالب رو نصب کنم؟!!

پست های پیشنهاد شده

تقریبا از هر 5 تا قالبی که میگیرم یکیش نصب میشه!! بقیه یا اصلا اتفاقی نمیفته یا هنگام مشاهده همش چرت و پرت میاد روی صفحه!!

الان یک فایل کامل قالب دارم به اسم sitelocalhost20120324113138_2 که حجمش 17 مگابایت هست و تقریبا تمام موارد لازم جهت یک سایت رو توش داره!! (طبق گفته کسی که فایل رو گذاشته و دموش رو داده باید داشته باشه دیگه)، داخل فایل زیپ شده هم دیگه همه فایلی از administrator بگیر هست تا به انتها!

برای نصب وقتی از گزینه "از طریق بارگذاری فایل نصبی" اقدام میکنم، هیچ اتفاقی نمیفته! انگار نه انگار که ما گفتیم این رو نصب کن، هیچ عکس العملی نشون داده نمیشه و انگار فقط صفحه یک رفرش سریع شده باشه! واقعا نمیدونم چکار کنم که بتونم این قالب رو با افزونه های توش نصب کنم، شدیدا هم بهش احتیاج دارم، خواهش میکنم کمکم کنید و بصورت خیلی ساده توضیح بدین چکار کنم این و ماژولهاش نصب بشه، دیگه گیج شدم، هرچی هم گشتم یک راهنمایی درست و حسابی پیدا نکردم، تروخدا هم نگید این قالب تجاری هست و نمیشه توضیح داد و این چیزا! بخدا صواب داره :(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ظاهرا شما از بسته نصبی جوملا می خواهید استفاده کنید

این فایل، یک بسته نصبی است که به صورت مستقل عمل می کند و یک جوملای کامل + قالب و احتمالا افزونه های موجود در دمو می باشد

اگر بخواهید همین قالب را استفاده کنید باید فقط خود قالب را به تنهایی نصب کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران

لینک به ارسال

با سلام

اصطلاحا" به این بسته ها QuickStart گفته میشه که باید بطور جداگانه نصب بشه مثل جوملا

یعنی ابتدا یه دیتابیس براش درست کنید و بعد اون بسته را در یه پوشه اکسترکت کنید و مراحل را همانند نصب جوملا ادامه بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

آقا یه دنیا ممنونم

مشکلم حل شد

مرســــــــــــــــــــــــــی

:thankyou::thankyou::thankyou:

یک سوال دیگه هم از اساتید بپرسم

من قالب را نصب کردم و همه چی درسته، اما در بخش administrator که وارد میشم، عبارت Notice: iconv() [function.iconv]: Detected an illegal character in input string in C:\wamp\www\news2\libraries\joomla\string\string.php on line 730 نوشته شده و 15 بار هم به صورت یک جدول نارنجی رنگ زیر هم تکرار شده!!

چکار کنم که این حذف بشه؟!! اصلا واسه چی اومده!:huh:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قبلا در این مورد بحث شده ، کمی جستجو کنید

در ضمن بعد از این سعی کنید سوالات جدید را در تاپیک جدید مطرح کنید

اما در مورد این ارور ، مشکلی نیست . این مربوط به ورژن wamp میباشد . از Wampserver 2.0c استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

مرسی از راهنماییتون

فقط میبخشید، این ورژن Wamp رو باید نصب کنم یا همین رو توش تغییرات بدم؟ آخه من آخرین ورژن Wamp رو هم دارم

لینک به ارسال

مرسی از راهنماییتون

فقط میبخشید، این ورژن Wamp رو باید نصب کنم یا همین رو توش تغییرات بدم؟ آخه من آخرین ورژن Wamp رو هم دارم

سوال جدید رو در تاپیک جدید اعلام کنید...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...