رفتن به مطلب
Texima

سوالی در مورد خود پوسته انجمن جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه سوال در مورد خود انجمن :D مدیران گرامی چرا دکمه ویرایش پست خودمون برای خود ما نیستش؟؟مگه خود ویرایشی هم گزاشتید از گروهی به بالا؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

همانطور که قبلا هم بارها در این خصوص بحث شده دکمه ویرایش بعد از یک مدت زمان مشخص از کار می افته...

اگر بلافاصله بعد از ارسال پست دکمه ویرایش رو ندیدید یکبار صفحه رو رفرش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

شرمنده متوجه نشده بودم وگرنه تو بحثتون شرکت میکردم;) والا هزاربار هم رفرش میکنیم ولی نمیاد.

ولی خدایی واسه این گروه بده همچین مشکلی باشه :sleepy:

لینک به ارسال

خیر اسن دکمه همانطور که جناب فرحزادیان گفتیند بهد از مدتی غیر فعال میشه چون تا حالا چند بار پیش اومده یکی یه چیزی مینویسه و پس از ان متن پست را عوض میکنه .

لینک به ارسال

بابا درسته که از برنامه نویسی چیزی زیاد سرمون نمیشه ولی اینقدر دیگه حالیمون میشه که خود به خود دکمه ای غیبش نمیزنه:dodgy:

مگر اینکه جوجو بیاد بخوردش;)والا

لینک به ارسال

سلام

آقای Texima ! به طور طبیعی دکمه ویرایش بعد از مدتی غیر فعال یا کلا برداشته میشه اما.....

آقایان تهرانی و فرحزادیان! بعضی از ارسال ها از همون اول هم دکمه ویرایش و حذف ندارن و بعضی از ارسال ها حتی بعد از مدت چندین ماه هم دکمه حذف و هم ویرایش موجودند (البته ویرایش غیر فعاله) اما میشه ارسال رو حدف کرد

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز کسی نگفت که شما از برنامه نویسی سر در نمیارید یا جوجو...!

همونطور که دوستان فرمودند خودم اینجوری تنظیم کردم که بعد از مدت زمات خاصی (30 دقیقه) عمل ویرایش غیره فعال بشه ... / تا جایی که من میدونم این با برنامه نویسی شدنی هست حالا جوجو رو نمیدونم :P

البته بعضی از انجمن های تالار رو هم طوری تنظیم کردیم که اصلا نتونید ویرایش کنید ! / چون اصلا بعد از ارسال شما باید اون پست تایید بشه ! مثلا بخش طبقه بندی آموزشها / ...

الان این مشکلی که گفتید تو کدوم بخش پیش امده ؟ /

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام

جو جو ؟؟

دوست عزیز دکمه ویرایش پس از نیم ساعت حذف میشه

جناب آقا تهرانی اصلا از اول اینکه پست رو میدی دکمه ویرایش نمیاد که بخواد حذف بشه:D

سلام

آقای Texima ! به طور طبیعی دکمه ویرایش بعد از مدتی غیر فعال یا کلا برداشته میشه اما.....

سلام دوست گرامی ، والا واسه من تا حالا از اون اولش نیومده:sleepy:

با سلام

دوست عزیز کسی نگفت که شما از برنامه نویسی سر در نمیارید یا جوجو...!

احتیاجی نیست کسی بگه من خودم دارم میگم بلد نیستم:D:D

همونطور که دوستان فرمودند خودم اینجوری تنظیم کردم که بعد از مدت زمات خاصی (30 دقیقه) عمل ویرایش غیره فعال بشه ... / تا جایی که من میدونم این با برنامه نویسی شدنی هست حالا جوجو رو نمیدونم Tongue

والا فکر کنم روی 30 میلی ثانیه تنظیم شده باشه چون اصلا از همون اول چیزی نمیاد:D

ولی جوجو رو دست کم نگیرید خیلی کارا میتونه بکنه;)

البته بعضی از انجمن های تالار رو هم طوری تنظیم کردیم که اصلا نتونید ویرایش کنید ! / چون اصلا بعد از ارسال شما باید اون پست تایید بشه ! مثلا بخش طبقه بندی آموزشها / ...

الان این مشکلی که گفتید تو کدوم بخش پیش امده ؟ /

زندگیتان سپید

والا فکر کنم روی همه تالار ها تنظیم کرده باشید که چیزی نیاد:D

البته اینجا گفته بشه که این مشکل نیست چه باشه چه نباشه ما کا رخودمون رو میکنیم، ولی خب من تو بخش "مشکلات" ، "افزونه ها" ، "درخواست ها" پست داشتم ولی چیزی نیومده.:sleepy:

==============================================================

از اینا همه گذشته الان بعد از یک روز که اینجا پست دادم بلاخره تو این تالار ما چشممون به جمال دکمه ویرایش و حذف روشن شد:Dولی پستهای دیگه هنوز تاریک هستن:D

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اگه این مشکل برای شما پیش بیاد باید برای دوستان دیگه هم پیش بیاد و فعلا همچین گزارشی نشده / اگه دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارند بفرماییند تا من برسی کنم.

@ خدارو شکر.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اگه این مشکل برای شما پیش بیاد باید برای دوستان دیگه هم پیش بیاد و فعلا همچین گزارشی نشده / اگه دوستان دیگه هم همین مشکل رو دارند بفرماییند تا من برسی کنم.

@ خدارو شکر.

زندگیتان سپید

سلام

والا نمیدونم شاید برای دوستان دیگه مهم نباشه یا توجه نکرده باشن:Dولی خب فعلا واسه من اینطوریه:-/

دوتا عکس میزارم که دوتا پست تو یه روز ارسال شده یکیش نداره اون یکی که تو همین بحث هست جدیدا اومده ، البته فقط تو این بحث فعلا برام اومده:D

موفق و موید باشید:thankyou:

13342144921.jpg

13342145811.jpg

لینک به ارسال

برای من هم بارها این مشکل بوجود اومده

---------------------

و الان این مشکل برای من انگار رفع شده

چون همین نوشته رو ویرایش کردم

لینک به ارسال

برای من هم بارها این مشکل بوجود اومده

---------------------

و الان این مشکل برای من انگار رفع شده

چون همین نوشته رو ویرایش کردم

سلام

دوست عزیز شما درست میفرمایید واسه بنده هم تو این تالار الان امکان ویرایش اومده ، اما تو تالارهای دیگه متاسفانه خیر:(

برای شما چی؟تو تالار های دیگه میتونید ویرایش کنید؟؟

لینک به ارسال

درود بر شما قبلا توضیح داده است !

دکمه ویرایش پس از مدتی از بین میرود و شما قادر هستید تا مدت محدودی پست خود را ویرایش نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

مرسی از قبلا گفتنای شما;)ویرایش برای من مهم نیست ولی خواستم بگم اینطوری که میگید نیست حتی از اول که پست میدی نمیاد چه برسه که مدت محدود داشته باشی:D

شد و سلامت باشید همگی:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز کشتون رو پاک کنید و دوباره برسی کنید .

دوستان دیگه توجه کنید اگه کسی این مشکل رو داره همینجا مطرح کنه /. البته با در نظر گرفته پست های قبلی .

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...