رفتن به مطلب
asrertebat

مشکل در عدم مشاهده اسلاید عکسها و صفحات پاپ آپ

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من در این سایت http://sitma.ir مشکل دارم

سایت درست بود نمیدونم چی نصب کردم خراب شد

مشکلات :

1- پنجره pop up باز نمی شود و متنی که داخل پنجره پاپ آپ نمایش داده میشد در اینجا نمایش داده می شود :download.php?imgf=13339607351.JPG[/url

خلاصه همه چیز به هم ریخته

لطفا راهنمایی کنید

آی دی یاهو : mohamad_sheibani

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یادم نیست چی بوده است چون همزمان نصب کردم ....

راهی برای رفع مشکل هست ؟؟؟ ضمنا اطلاعات سایت برام خیلی مهمه

لینک به ارسال

نحوه بررسی اینکه یک افزونه از جی کوئری استفاده می کند یا نه از چه طریق می باشد ؟؟؟؟

راهنمایی فرمایید

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکه بدونید آخرین افزونه هایی که نصب کرده اید چه بوده به روش زیر عمل کنید :

در جوملا 1.5 از طریق phpmyadmin جداول components و modules و plugins را بررسی کنید

در این جداول به صفحه آخر هر جدول بروید و نام افزونه را ببینید . در حقیقت افزونه ای که بزرگترین شناسه را دارد آخرین افزونه ای است که نصب شده

اما در جوملا 2.5 دیگه این دردسرها را ندارید . در مدیریت افزونه ها و در سربرگ مدیریت کافیست روی ستون شناسه کلیک کنید تا اسامی افزونه ها از هر نوعی مرتب شوند بر حسب شناسه . اینجا هم بزرگترین شناسه آخرین افزونه هایی هستند که نصب شده اند

من توصیه میکنم اگر زمانی خواستید افزونه ای را حذف کنید از این طریق عمل کنید . به سادگی اجزاء کلی یک افزونه در کنار هم قرار میگیرند و میتوانید به سرعت و یکجا حذفشون کنید

هر چند برای جوملا 2.5 از طریق phpmyadmin هم میشه این را تشخیص داد که برای آن فقط کافیست یک جدول بررسی شود آن هم جدول extensions میباشد در این جدول در ستون type میتوانید تشخیص دهید که افزونه از چه نوعیست و همچنین بزرگترین شناسه آخرین افزونه نصب شده میباشد

اما در مورد سوالتون خب معمولا پلاگینها و صد البته بیشتر ماژولها هستند که از جی کوئری استفاده میکنند . شما تنظیماتشان را بررسی کنید ببینید گزینه ای برای این مورد دارند یا نه . بعد یکی یکی غیرفعال کنید و تست کنید ( تست آزمون و خطا ) . ممکن هم هست که دو افزونه تداخل نداشته باشند و تداخل یک افزونه با قالب باشه ولی خب حالت اول احتمالش زیاده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

یک پلاگین هم در انجمن معرفی شده بود به نام jqueryintegrator که مشکل تداخله جی کویری در سایت رو برطرف میکرد(البته لازم بذکره بنده این پلاگینو نصب کردم که مشکلات تداخل رو رفع کرد اما بعد از مدتی منو های میدیریت از کار افتاد که با غیر فعال کردن افزونه مشکل حل شد)

اینم آدرس در انجمن که

پلاگین بسیار کاربردی jQuery++ Integrator

لینک به ارسال

کسی نتونست مشکل من رو حل کنه ؟

نحوه تشخیص اینکه جی کوئری ها در هم تداخل کردند؟؟؟

یه راه ساده بگید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...