رفتن به مطلب
sabanet69

در خواست نصب jwhmcs

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید شرمنده مزاحم می شدم من تو این مدتی که با این انجمن اشنا شدم و فعالیت می کنم همیشه سوالاتی پرسیدم که واقعا کم و زیاد دوستان گل معرفت داشتند کمک کردند ولی امشب کمکی از شما می خوام در حق یه معلول انجام بدید اونم نصب افزونه jwhmcs رو جوملا بنده هست شرمنده خودم یک سری نصب کردم کلا سایت را ریخت بهم حیلی اذیت شدم تا درست شد حالا از اساسیت فن و با تجربه کسی را می خوام که بهش اطمینان کنم و برام اینو نصب جوری که بدون مشکل نصب بشه حدایش تو این مدت این اولین درخواستی هست که خیلی برام اهمیت داره که انجامش بدم برای همین دست به دامن شما دوباره می شم بازم می گم بنده معلول هستم اگر کمک کنید همیشه کاری که می تونم بکنم دعا کردن سر نمازه هست همین بازم ولی کسی هست که این لطف بزرگ را در حق بنده انجام بده عمری مدیونش هستم واقعا شرمنده زیاد صحبت کردم سرتون را درداوردم هلال کنید ولی ناامیدم نکنید بنده منتظر هستم می دونم که بازم کمکم می کنید ممنون فعلا یا حق هرکجا هستید در کنار خانواده همیشه با سلامتی کامل و دل خوش زندگی کنید

:thankyou::heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هلال کنید ولی ناامیدم نکنید

سلام

من تنها کمکی که از دستم بر میاد اینه که بگم هلال یکی از حالتهای ماه است! اونی که شما منظورته "حلال" است نه "هلال"

قصدم فقط یادآوری بود نه چیز دیگه

خوش باشی

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز قصدتون هر چی که هست نیازی به دادن اسپم نداشت. خواهشمندم کاربرا رو ناامید نکنین.:idea:

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون دوستان عزیز شرمنده باید ببخشید دیگه تکرار نمی شه دوستان گل کسی هست برای کمک ممنون می شم دست منو بگیره ممنون بازم:thankyou:

لینک به ارسال

دوستان چرا کمی معرفت وسط نمی ذارید خداوکیلی شما که تا اینجا به من کمک کردید حالا که واقعا به تجربه و کمک شما نیاز دارم پشت ادمو خالی می کنید بازم شرمنده

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...