رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض ادب و احترام حضور تمامی دوستان و اساتید انجمن جومینا با آرزوی بهترین ها در سال جدید و همچنین عرض تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س)

در بعضی پاسخ ها در بخش درخواست افزونه اینطور پاسخ داده شده:

در تالار منتشر شده جستجو کنید

این مسئله قبول که بعضی ها با وجود افزونه برای شیطنت اقدام به ارسال می کنن ولی چرا به جای یادآوری انتشار افزونه لینک همان تاپیک را نمیگزارن ؟؟ در صورتیکه اعمال محدودیت و تذکر به افرادی که از روی شیطنت تاپیک بیهوده ارسال میکنن مانع تکرار اونا میشه...

مثلا در این تاپیک من تو بخش کامپوننت های 2.5 جستجو کردم و چیزی از فروشگاه ساز مجازی که برای دانلود افزونه باشه پیدا نکردم شاید هم من خوب نگشتم ولی باز هم ارسال لینک تاپیکی که وجود داره بجای اون متنی که کمکی نمیکنه باید ساده تر و بسیار مفید تر باشه...

البته جومینا بقدری خوبی داره که این مسائل یا مشکلی نیست و یا به چشم نمیاد...

بی نهایت سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ضمن تبريك عيد و تسليت شهادت بي بي دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)

بايد خدمتتون عرض كنم دليل ارجاع كاربرها به جست و جو اينه كه دوستاني كه تو انجمن فعال هستند چون هميشه با موارد مختلفي روبه رو مي شن برخي از سوالات كاربرا واسشون تكراريه، ضمن اينكه ميدونن قبلا اين مورد تو انجمن بحث شده و حتي به نتيجه هم رسيده بنابراين جست و جو ميتونه موارد مختلفي از اون موضوع رو براي كاربر بياره تا اون فرد مشكل مورد نظرشو پيدا و برطرف كنه.

البته مشكلاتي هم هست مثل اينه جست و جوي انجمن هم به خاطر ماهيت برنامه نويسيش ضعيفه و مثل گوگل موارد مشابه رو كمتر مياره و براي نتيجه گرفتن بايد بيشتر كلمات كليدي سرچ بشه تا جوابي مناسب يافت بشه.

البته با نظرتون هم موافقم كه دوستان اگه لينك تاپيك مورد بحث رو هم سراغ دارن بذارن تا بقيه هم استفاده كنن كما اينكه بسياري از دوستان هم همين كار رو انجام ميدن.

موفق باشين/ياعلي(ع)...

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عزیز و گرامی

دوست عزیز بنده با مقداری از حرف های شما موافقم اما با بقیه اش نه!

در اینجا مدیرای زحمتکشی و جود دارند که واقعا زحمت میکشن و من دوباره یه خسته نباشید میگم!

و اما در مورد اون چیزی که شما میگید!دوست عزیز اینجا یه محیط هست که همه جمع شدیم دوستانه کار بکنیم و دلیلی نمیشه که به همه سوال های ما جواب بدن مدیرا!شما ببینید الان توی انجمن کلی سوال هست که جواب داده شده!خوب شما شاید به یه سرچ ساده ببنید که نمونه سوال شما مطرح و پاسخ داده شده! این جوری هم وقت کمتری صرف پاسخ دادن شما میشه و هم شما زودتر و راحت تر به پاسخ میرسید!

همین جا هم از جناب فرحزادیان و صفر علی و موذنی و مانیان و دفاعی و مرادی و تهرانی و حسینی پارسا یه تشکر وخسته نبتشید میکنم!دمتون واقعا گرم

لینک به ارسال

از پاسخ دوستان گرامی جناب عرفان و rezaaaaa محترم بی نهایت سپاس...

جناب rezaaaaa من می دونم که با جستجو به نتیجه می رسم اما مسئله ای که باعث شد این انتقاد رو داشته باشم تاپیکی بود که در ارسال اول مشخص شده ببینید من با دیدن پاسخ مدیران محترم سریع و بدون هیچ تردیدی سعی به جستجوی بحث مورد نظر داشتم ولی عرض شد که نتونستم چیزی پیدا کنم البته بازهم گفتم که شاید من خوب جستجو نکرده باشم ولی حساب کنید که یه کاربر که یه ماهه ثبت نام شده چقدر جستجو میکته تازه اگه پیدا نکنه ذهن کاربر نسبت به پاسخ درخواستش طبیعتا منفی میشه درسته؟ خوب حالا وقتی که مطمئن هستیم درخواست تاپیک چیزی هست که قبلا بحث شده پس یعنی به تاپیک مورد نظر مسلط هستیم حالا برای لینک گذاشتن اون چقدر وقت صرف میشه؟ بیشتر از تایپ جمله ی

" در این باره در انجمن بحث ......"

ممنون از دوستان گرامی و بینهایت سپاس از مدیران محترم جومینا

هدف من از این نقد بی هیچ وجه تخریب نبوده و نخواهد بود فقط به قصد توجیه خودم و "شاید ساختن" از جومینا انتقاد کردم امیدوارم سوء تفاهم نشده باشه .

لینک به ارسال

دوست عزیز و گرامی بنده ch110ali

انتقاد شما بسیار به جا و سازنده هست

اما اگه هم سرچ کردید و چیزی یافت نشد خیلی ساده یه پست بزارید و صبور باشید و اینو بدونید که مدیران محترم زودی رسیدگی میکنن و جواب شما رو میدن!

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان عزیزم :heart:

دوستان دلیل اینکه گفته میشه سرچ کنید دلیلش اینکه اولا کاربر عادت به سرچ کنه و همیشه و همه جا راحتر و زودتر به جواب برسه .

دوماً خودتا قضاوت کنید تو جومینا چقد کار انجام میشه همین تالار چندتا بخش اره ... همین روال عضویت سایت که چندین و چند درخواست داده شده / بهینه سازی افزونه ها برای سایت / تهیه اموزشها / پاسخ گویی به سوالات دیگر عزیزان که سوالات جدیدی پرسیدن و ....

در مورد داینه به جای این نوشته لینک اون تایپیک رو قرار بدیم

ببینید روزانه چندینو چند پست در موضوع در تالار ایجاد میشه بنظرتون من یا سایر دوستان لینک ها رو حفظ میکنیم :s نهایتش اینکه بتون اینو بخاطر بسپوریم که تو کدوم بخش بوده

ما هم باید سرچ کنیم و لینک رو پیدا و در تالار قرار بدیم که در این حالت از کارهای که بالا عرض کردم عقب می افتیم

در ضمن اگه از یک کلمه به نتیجه نرسیدید با کامه مشابه سرچ کنید

مثلا در مورد که لینکش رو در پست اول دادین من سرچ کدرم و این هم نتیجه http://forum.joomina.ir/search.php?action=results&sid=bca5984d9c0e05cb60262ea80f76cee6&sortby=lastpost&order=desc

@ در ضمن دوستان این رو در نظر داشته باشند که وقت ما هم محدود هست و نیتونیم کل وقتمونو براریم برا اینجا --

--- ما هم آدمیم و مثل آدم ها غذا میخویریم و مثل ونا زندگی میکنیم :D

زندگیتا سپید

لینک به ارسال

اقای شمسی خدایی اولین بار هست که جواب به این زیادی دادین:D

همیشه معمولا مینویسید

درود

کمک میکنید

و میگید زندگیتان سپید

----------------------------------------------------------------

خدایشش موندم که شما دارید نظر به این زیادی میدید:D:D:D

لینک به ارسال

با سلام به همه عزیزان بخصوص آقا رضا گل

رضا جان میدونید من برا خاطر این پست ها رو خلاصه میدم که کاربر حوصلش سر نره موقعی که داره پست رو میخونه و یا یکی که سرچ کرد سرید به مطلب من راحت بخونه و اصل مطلب رو درک کنه ...

:afro: اینو هم زیاد نوشتم که بدونید که منهم بلدم :دی

همین جا هم از جناب فرحزادیان و صفر علی و موذنی و مانیان و دفاعی و مرادی و تهرانی و حسینی پارسا یه تشکر وخسته نبتشید میکنم!دمتون واقعا گرم

پس اینطوریاست دیگه ! ما رو لولو خورده ! ها!! دارم برات دیگه شما رفتنی شدی اخراجــــــــ :دی ! :D

وای دَدَ (ای بابا)

فرمول مطلب نوشتن ماهم که دیگه لو رفت باید به فکر ترکیب و فرمول دیگه ی باشیم ! :دی

دوستان دارم / زندگیتان سپید

لینک به ارسال

جناب شمسی گرامی ممنون از شما باور کنید من تازه یاد گرفتم چطور باید جستجو کرد جدی میگم کمک خوبی بود من کاملا از انتقادم توجیه شدم و بیشتر جنبه سوال داشت تا نقد... ممنون از همه دوستان و مدیران محترم انجمن جومینا بخصوص جناب شمسی محترم...:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...