رفتن به مطلب
amir23

درخواست افزونه اي براي نقشه سايت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من تو نت سرچ كردم ديدم اغلب كسايي كه جوملا 1.7 استفاده ميكنن با افزونه xmap مشكل دارن! خب منم يكي از اونها. xmap رو مثل خيلي هاي ديگه درست نصب ميكنم ولي زبانه css نداره. تو وب هم گشتم كسايي اينو گفته بودن اما كسي جواب نداده بود!!

ما از خير xmap گذشتيم!

تو انجمن خيلي گشتم كه يك افزونه ديگه پيدا كنم اما هرجا كه كسي افزونه اي اسم برده بود، آقاي شمسي بلافاصله بعدش xmap رو توصيه كردن!حالا بجز xmap افزونه ديگه اي كه خوب باشه هست تا منم يك نقشه براي سايتم بذارم؟ شما چي پيشنهاد ميدين؟:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

والا من برای هر سایتی که نصب کردم مشکلی نداشته!

حالا شما بفرمایید چه مشکلی دارید تا ما حل کنیم. xmap از بهترین افزونه های نقشه سایت است!

لیست همه ی نقشه های سایت

یا علی

لینک به ارسال

متاسفانه اين تنها مشكل من نبود تو سايت رسمي جوملا هم سرچ كردم خيلي ها باهاش مشكل دارن. در واقع به خوبي نصب ميشه ولي وقتي ميرم تو كامپوننت قسمت css رو نداره!! فقط site map و extension داره!

همه پلاگين هاش رو هم فعال كردم. دوباره نصب كردم بازم همين مشكلو داره!

من الان از jcrawler استفاده كردم كه خودش به صورت شناور نقشه سايت ميده خيلي راحت و بي دردسر اما قطعا xmap بهتره! حالا اگه مشكل من حل بشه ميرم رو xmap

ممنونم از اين كه وقت ميذارين

لینک به ارسال

سلام.

ببینید در جوملا 2.5 دیگه قسمت Css حذف شده است. ولی شما اگر Css نویسی و کمی هم html بلد باشید ، می توانید به هاست بروید و برایش Css نویسی کنید.

حالا شما آدرس سایتتان را با xmap قرار دهید تا Css هایی که لازم است را من برایتان بنویسم و بهتون بدهم تا در سایت بگذارید تا مشکل رفع شود.

یا علی

لینک به ارسال

واقعا من نميدونم چطوري از شما تشكر كنم! جدا ممنونم آقاي مانيان.

من نقشه سايت رو دوباره با xmap درست كردم. لينكش اينه:

http://www.easytrading.ir/easytrading-map.html

مشكل اينجاست كه همه رو در يك سطح نشون ميده! (هم category ها رو هم article ها رو و هم منو و ساب منو ها رو!

با فايرباگ كه چك كردم وقتي edit css رو ميزنم براي 10 ثانيه ظاهر نقشه سايت كاملا درست ميشه!! اما باز دوباره بهم ميريزه!

ممنونم كه ميخواهيد زحمت در آوردن كدها رو بكشيد.

راستي جوملا من 1.7 هست اما اين افزونه تو سايت سازنده براي جوملا 1.6 تا 2.5 يكي نوشته شده يعني يك ورژن توليد كرده براي جوملا 1.6 تا 2.5.

بازم ممنونم آقاي مانيان

ببينيد من متوجه شدم مشكل از كجاست تو يك فروم ديگه پيدا كردم اما حالا نميدونم كلاس هاي css رو كجا پيدا كنم؟ تو هاستم بايد برم؟

اين مطلب رو يك نگاهي بيندازيد:(3-4 نفر همين مشكل من رو داشتن با اين راهنمايي مشكلشون حل شد)

Hello,

for people having problems with xmap displaying in flat list style, I found the problem, at least on my sites:

the xmap.css has classes that are wrong. If you change all of the instances of .sitemap to .xmap, the css styling will appear properly in your map...with indented sub pages displayed properly.

Hope this helps.

I think that the xmap.css had some old classes in it that haven't been changed for some reason.

At any rate, this change fixed my maps that were flat.

cheers,
forest

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز کد زیرا به فایل template.css قالبتون اضافه کنید: (این کد تست شده است و جواب داده است.)

#xmap ul li {
   margin-right:10px;
}

با استفاده از این کد همه چیز جدا می شوند. حالا شما می توانید برای هر کدام از این آیم ها هم Css بنویسید. مثلا می توانید گلوله ها را از کنارش حذف کنید ، رنگش را عوض کنید و...

برای انجام این کار ها شما باید Css و یکم Html بلد باشید. ولی هر کاری خواستید بکنید و بلد نبودید ، اینجا بگید تا بهتون بگم چه کار کنید.

یا علی

لینک به ارسال

با تشكر از راهنمايي فوق العاده شما

طبق معمول شما درست گفتيد و مشكل حل شد.

به تمام دوستاني كه در انجمن هاي مختلف اين مشكل را مطرح كردند راه حل شما را خواهم گفت.

:thankyou:

هم نوشته فارسي و هم ترجمه آن به انگليسي در 3 قسمت در فروم هاي مختلف (از جمله فروم رسميxmap) به نام خود آقاي مانيان و به نام جومينا ثبت شد. لينك به پست شماره 6 داده شد(هرچند كه لينك ها در انجمن هاي ياد شده غير فعال هستن!). تصويري از پست شماره 6 در انجمن هاي مختلف گذاشته شد.

به اميد پيشرفت هر چه بيشتر تمام دوستان.:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...