رفتن به مطلب
newestgame

مشکلات قالب JA

پست های پیشنهاد شده

ببخشید من قالب JA_SanidineII_Light رو روی جوملا 1.5 خودم آوردم اما یه مشکلی داره

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in C:\wamp\www\Joomla_Persian_1.5.25-Stable-Full_Package\templates\ja_sanidineii_light\ja_menus\Base.class.php on line 50

والبته من روی لوکال هاست فعلا امتحان میکنم و هنوز روی هاست نریختم

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

فریم ورک T3 را نصب کردید؟ اگر نه نصب کنید ببینید درست می شود یا نه.

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

فریم ورک T3 را نصب کردید؟ اگر نه نصب کنید ببینید درست می شود یا نه.

یا علی

داداش ببخشید من خیلی مبتدیم اینی که فرمودید چی هست ؟ :huh::huh:

راستی من با Wamp می روم wamp server 2.0i

ممنون

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز برای اجرا شدن قالب های جوملارت باید شما فریم ورک T3 را مثل یک افزونه روی جوملاتون نصب کنید.

لینک دانلود

با این کار درست می شود.

یا علی

لینک به ارسال

خیلی خیلی متشکرم ممنون ولی چجوری باید بریزم ?

راستی ماژول ها و موارد لازم برای اینکه دقیقا مانند سایت pesbaz شه از کجا باید دانلود کنم ؟

شما لطف می کنید برای من بگذارید ؟

یه سوال دیگه ممنون میشم :من چون برای سایت گیم می خواهم بخش هایی که دارم باید هم خود بخش باشد و هم

زیر مجموعه هاشون مثال :

بخش دانلود بازی های کامپیوتر »»» مجموعه ورزشی و ...

بخش دانلود بازی های کنسول »»»» مجموعه xbox 360

و همه ی اینا مثل سایت هایی که می نویسند می خواهم بصورت یه ماژول در سمت چپ قرار گیرد

ممنون

لینک به ارسال

سلام.

مثل اینکه شما خیلی مبتدی هستید:D

شما بروید ابتدا اینی که من گفتم را دانلود کنید و سپس مثل یک افزونه از طریق مدیریت افزونه ها > نصب حذف ، نصب کنید.

مواردی را هم که گفتید نیاز داره که شما کتاب آموزش جوملا 1.5 را بخوانید.

اگر هنوز شروع به طراحی اولین سایتتان نکردید ، با همین جوملا 1.5 شروع کنید و یاد بگیرید و بعد بروید سراغ جوملا 2.5.

شما کتاب آموزش جوملا 1.5 را دانلود کنید و بخوانید.

با جومینا باشید چون من خودم می خواهم یک فیلم آموزش کامل جوملا 2.5 به زبان فارسی که خودم ظبط کرده ام را منتشر کنم.

بزودی...

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

مثل اینکه شما خیلی مبتدی هستید:D

بله دوست عزیز من فرمودم اما در کار های مدیریت محتوای پیچیده تر مثل همین جوملا و وردپرس و نیوک و ...

موندم

من برای سومین بار هستش که دارم دوباره از اول با جوملا کار می کنم چون خیلی ساده هستم و کسی هم نیست به من

در این زمینه یاری بده اما اگه می خوای بدونی خیلی خیلی مبتدی هستم میتونی این سایت رو ببینی

که با سیستم وبلاگ دهی رزبلاگ ساخته شده است اما من بدلیل سادگی اون و اینکه دوست دارم با یکی از همین سیستم های حرفه ای مثل همین جوملا کار کنم تا یه سایت حرفه ای تر بسازم شما الان اون سایت من رو که دیدی پس از سه هفته الان روزی 2 3 تا اعضا جذب میکنه

اما گفتم آرزوی من هستش که با جوملا بسازم

البته من تمامی کارهایی که گفتید رو انجام دادم کتاب ' date='سوالات و ... اما میگم از یه بچه 15 ساله چه انتظاراتی میره ؟

حالا اگر کسی هست که به من کامل کمک کنه من از صمیم قلب ازش تشکر میکنم و هرگر فراموشش نمی کنم

اما اگه نشد کلا کلا سایت سازی رو ول میکنم

یه راه می مونه »یا وبلاگمو ادامه بدم که اونم یه فکرایی دارم اما بازم نمی ارزه و یا اصلا فقط فقط برم ویبولتین یا مای بیبی

ببخشید

متشکرم

لینک به ارسال

سلام.

شما 15 سالتون هست؟ خب من هم 16 هستم. جدی می گم.

من یک فیلم آموزشی در حال تهیه هستم که البته چند قسمتش کامل شده ولی قسمت هایش بزودی آماده می شود. لینک http://forum.joomina.ir/thread-12168.html

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دوست گلم اصلا نگران یا ناراحت نباشید چون همه یه روزی مبتدی بودند و به مرور یاد گرفتند و تجربه کردند

شما این کتاب رو دانلود و با دقت مطالعه کن:

http://downloads.joomlacode.org/frsrelease/3/7/4/37490/joomla_1_5_Users_Manual_Farsi_PersianIT.pdf

اون فیلم آموزشی رو هم که آقا مهدی دارن زحمتش رو می کشند و می تونید استفاده کنید

یه سری هم به جومینا لرن ما بزنید که با آموزش های مفیدش غریب افتاده:D :

http://joominalearn.ir

با انجمن جومینا هم همراه باشید و مطمئن باشید خیلی سریع سطح اطلاعات و تجربتون بالا خواهد رفت...

خلاصه تا جومینا رو دارید غمتون نباشه:D

نکته: مشکلات و سوالاتتون رو اگر مربوط به یک موضوع نیست در تاپیک های جداگانه و بخش های مربوطه مطرح کنید

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

خیلی خیلی ممنون از همه دوستان .

من الان بخاطر اینکه سایت شلوغ نشه تایپیک دیگر نزدم

دوتا سوال داشتم ببخشید :

1-من الان بین ساخت سایت با موضوع گیم و با موضوع pes (ادیت های آن ) مانده ام . زیرا نمی دونم کدوم سایت حرفه ای تر میشه اگه بحث خودم باشه

دوست دارم pes باشد ولی دقیق نمی دونم ؟

2-من یه مشکل خیلی خیلی بزرگی که دارم بحث خرج کردن برای سایت هستش من مشکل پول ندارم مشکل انتقال و دادن آن را دارم و اصلا نمی تونم

به همین خاطر باید رایگان بگیرم هاست رایگان و ...

ولی دامنه دارم .com .

و نیاز به راهنمایی دارم

لینک به ارسال
نکته: مشکلات و سوالاتتون رو اگر مربوط به یک موضوع نیست در تاپیک های جداگانه و بخش های مربوطه مطرح کنید

موفق باشید

تاپیک بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...