رفتن به مطلب
mehdi12345

رفع مشکل هم اندازه نبودن ستونها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستام من یه مشکلی دارم

من میخوام اندازه ستون هایکه در بلاگ متن های مختصر داخلش قرار مگیره هم اندازه باشه و در واقع شکل یک بلوک ثابت باشه و بشتر از یه تعداد کاراکتر داخلش قرار نگیره که سبب بهم ریختن شکلش بشه

چه کار کنم

تصویر زیر رو ببینیدt3.jpg

در ان تصویر میبینید که قسمت 1 از قسمت 2 بزرگتره و در ضمن در ضمن این مکانها تعداد کاراکتر خواصی ندارن و هر یکی یه اندازه ای داره

من با قالبهای مختلف تست کردم و توی همشون قسمت 1 یکمی بزرگتره حالا باید چه کار کنم

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز این ها را زیاد بهشون توجه نکنید! من با نگاه اول اصلا متوجه نشدم ولی خوب که نگاه کردم متوجه شدم که یکم بزرگ و کوچک است! بازدید کنندگان سایت هم که اهمینی نمی دهند!

برای حل این مشکل باید یکم css نویسی شود. شما آدرس سایتتان را قرار دهید تا راهنمایی کنم.

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

سایت شما تا 10 دقیقه پیش بالا می اومد ، ولی الان نمیاد!

فردا اگر درست شد ، برایتون مشکلش را حل می کنم.

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا به مسیر زیر بروید :

templates/funline/css/joomla.css

حالا کد زیر را پیدا کنید :

.article_column {
}

حالا کد بالا را به صورت زیر تغییر دهید :

.article_column {
   width: 1%;
}

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام.

من همین الان رفتم و تست کردم.

کدی که آقا مصطفی دادند را تست کنید ببینید جواب می دهد. اگر جواب نداد از کدی که الان من می دهم استفاده کنید.(این کد را تست کردم و جواب داده است.)

#content .blog .article_column {
width:300px;
}

این کد را به همان فایلی که قبلا گفتم اضافه کنید.

یا علی

لینک به ارسال

متشکرم اقا مهدی مشکل اندازه عرضیش حل شد حالا می شه واسه طولش هم کاری کرد که مثلا یه تعداد خاصی کاراکتر رو نشون بده میخوام با توجه به اینکه مطالب از لحاظ اندازه با هم متفائت هستند ولی یه تعداد خاصی کاراکتر داخل این ستونها جای بگیره و باقی متن به ادامه مطلب بره به نظر شما چه کار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

برای این کار هم میتونید محل درج ادامه مطلب رو بطور دستی تغییر بدید . اگه یه نگاه به سایتتون بندازید متوجه میشید کجا باید قرار بدید

ولی نمیدونم شاید برای این مورد افزونه ای مثل یه پلاگین باشه که این کار رو بطور خودکار انجام بده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

نه اقا مصطفی فکر کنم منظورم رو خوب نفهمیدید من میخوام که تو این قسمتها به یک اندازه (از نظر تعداد کاراکتر) متن قرار بگیره تا از نظر شکلی کاملا هم اندازه باشه

لینک به ارسال

سلام.

برای این کار که خودش اتوماتیک به ادامه مطلب برود دو راه دارید:

1.کامپوننت کانتتنت جوملا(قسمت فرونت پیج) را ویرایش کنید و کد هایی که این کار را می کنند را قرار بدید. (که باید php بلد باشید و کار را سخت می کند.

2.از یک ماژول خبری مثل گلبال نیوز استفاده کنید.

به نظر من هر 2 راه بالا کلی وقت می بره! کاری که آقا مصطفی گفتند کاملا عقلانی تر است. شما یک مطلبی را که می نویسید ، بر اساس مطالب دیگر ، ادامه مطلبش را تعیین کنید.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...