رفتن به مطلب
Fased Shod !

کامپوننت AdsManager بهترین سیستم مدیریت تبلیغات جوملا

پست های پیشنهاد شده

ext_esp.pngext_lang.pngext_mod.pngext_com.pngjed_status_popular.png1096_adsmanager.jpg

ext_esp.pngext_lang.pngext_mod.pngext_com.pngjed_status_popular.png

با سلام خدمت دوستان

کامپوننت adsmanager واقعا یک سیسیتم فوق العاده مدیریت تبلیغات برای جوملاست. بسیاری از دوستان آن را می شناسند. همه ی نیاز ها را در مورد تبلیغات حل می کند.

این کامپوننت به صورت پیش فرض فایل های زبان فارسی را داشت ولی به xml وصل نبود. من این فایل ها را به xml وصل کردم و بعد دیدم که فقط بعضی از جاهایش فارسی شده است و بیشتر جاهایش فارسی نیست.(به صورت تگ است.) ولی من آن فایل را حذف کردم و نسخه اصلی را در آپلود سنتر جومینا گذاشتم.

همچنین این سیستم چند تا مازول و پلاگین داره که آن ها هم فارسی سازی لازم دارند.

چیز های جالبی که این سیستم داره ، امکان نصب پلاگین هست. با پلاگین های مختلفی که داره می توان این سیستم را به سیستم های دیگر نصب کرد و... مثل کامپوننت cb هست که امکان نصب پلاگین دارد.

این کامپوننت در پک اصلی اش ، پلاگین اتصال به cb و jcomment را هم دارد!

لینک جوملای جهانی

دمو

وب سایت پشتیبانی

دانلود از سرور جومینا

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

زبان فارسی در درون خود بسته نصبی سایت سازنده هست که کمی ناقص هست.

یا علی

لینک به ارسال

سلام.

دوستان من این ترجمه ها را به xml وصل کردم ولی ناقص هستند.(در توضیحات افزونه توضیح دادم.) در ضمن کم ناقص نیست! خیلی خیلی ناقص هست.

باید دوباره فارسی شوند.

از مدیران عزیز درخواست دارم که به این ترجمه ناقص بسنده نکننده و فارسی سازی این سیستم را در اولویت قرار دهند.

یا علی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...