رفتن به مطلب
MehryarS

دو تا مشکل در طراحی قالب

پست های پیشنهاد شده

مشکل 1:

همانطور که همه می دونیم موقعیت های ماژول ها دارای ارتفاع ثابت نیستند که در بعضی از موارد ایجاد نا هماهنگی میکنه مخصوصاً در مورد موقعیت های bottom1, bottom2, bottom3 این ناهماهنگی بیشتر نمود میکنه. اومدم توی CSS براش ارتفاع تعیین کردم اما یه مشکل دارم. من می خوام تیتر ماژول هام رو تصویر قرار بدم بنابراین در هر موقعیت دوتا ماژول قرار میگیره حالا با تعریف ارتفاع فاصله این ماژولها از هم به اندازه ارتفاع تعیین شده می باشد. این مشکل چجوری حل میشه؟؟؟؟

مشکل 2:

می خوام یه موقعیت تعریف کنم که همواره بالای همه ی ماژولها، تصاویر، افزونه ها باشه فکر می کنم باید با z-index براش سطح قرار بدم اما نمیدونم مقدار position چی باید باشه و مقدار z-index چند باید باشه؟؟

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون و :thankyou: (¯`•.عیـــــــــد همگــــــــی مبــــــــــارک.•´¯)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

مشکل 1:

من منظور شما را درسن نفهمیدم ولی اگر می خواهید همه ی ماژول هایی که در یک ردیف هستند ، یک اندازه باشند و هر کدوم اندازش بیشتر بود بر اساس همون موقعیت اندازه همشون یکی باشه ، یک کد php هست که اگر برای تگ های مورد نظر بگذارید این کارو می کنه.

مشکل 2:

شما z-index را هر قدر که مناسب بود بگذارید. 20 ، 40 یا..

پوزیشن هم معمولا باید ابسولوت باشه تا مشکلات احتمالی رفع بشه.(چون می خواهید z-index قرار بدید.)

position: absolute

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

مشکل 1:

من منظور شما را درسن نفهمیدم ولی اگر می خواهید همه ی ماژول هایی که در یک ردیف هستند ، یک اندازه باشند و هر کدوم اندازش بیشتر بود بر اساس همون موقعیت اندازه همشون یکی باشه ، یک کد php هست که اگر برای تگ های مورد نظر بگذارید این کارو می کنه.

مشکل 2:

شما z-index را هر قدر که مناسب بود بگذارید. 20 ، 40 یا..

پوزیشن هم معمولا باید ابسولوت باشه تا مشکلات احتمالی رفع بشه.(چون می خواهید z-index قرار بدید.)

position: absolute

در مورد مشکل 1 میشه راهنمایی کنید کدوم کد؟

در مورد مشکل 2 بیشترین مقدار z-index چنده؟

موفق باشید.

لینک به ارسال

درمشکل دوم من یک اسلاید شو دارم که میخوام گوشه این اسلاید شو روی اسلاید شو یک عکس ثابت باشه همیشه مثل عکس زیر

41740812317423295161.png

درمورد مشکل اول هم با height همانطور که گفتم آزمایش کردم اما مشکل جدیدی بوجود آمد که هر ماژول اندازه ی یکسانی پیداکرد که من این رو نمی خوام

لینک به ارسال

دوستان من اسکرین شات تهیه کردم که راحت تر بتونین منظورم رو متوجه بشین اما خبری نیست گویا.... :x (32):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...