رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

مشکلی با زیر منوها دارم. وقتی در سایت زیر به یک زیر منو بروید کل صفحه خراب میشه و ماژولها به نمایش نمیاد. فرم منو هم به هم میرزه. این مشکل هموجور که ببینید در خود منوی اصلی وجود نداره. میدونید مشکل چیه؟

ای سایت است

http://www.removalshouselondon.co.uk/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اگر شما از ماژول منو استفاده می کنید ، یا باید ماژول را درست کنید و یا از یکی دیگه استفاده کنید.(در انجمن جستجو کنید)

ولی من فکر می کنم که منوی شما داخل قالب نوشته شده است. برای رفع مشکل یا باید بدید به یکی برایتان درستش کنه.(من می توانم این کارو بکنم) یا اینکه از یک ماژول منو دیگه استفاده کنید یا اینکه از یک قالب دیگه که منو داره استفاده کنید.

ماژول های منو خیلی مشکل ایجاد می کنند که کار را سخت می کنه.

اگر قالبتون قبلا این مشکل را نداشت ، حذفش کنید و دوباره نصب کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

منو یک ماژول داره خودش که قبلا خوب بود. اما من یک بار هم قالب و ماژول منو رو جدا جدا نصب کردم. مشکل باید چیزه دیگه باشه

لینک به ارسال

قالب رو هم که عوض میکنم این مشکل است. جوملا 2.5 دارم. به نظر مشکل از اونه؟ یک ماژول دیگه منو هم نصب کردم که باز هم در بخش زیر منو به مشکل میخوره

چه جوری میشه دوباره جوملا رو دوباره نصب کرد در حالی که مطالب حفظ بشه؟

لینک به ارسال

سلام.

شما پک جوملا 2.5.3 را روی هاستتون اکسترکت کنید و پوشه installation را حذف کنید ببینید درست میشه.

اگر نشد پک جوملا 2.5.3 را در پوشه tmp اکسترکت کنید و سپس وارد مدیریت سایت > مدیریت افزونه ها بروید و سپس روی نصب از طریق پوشه کلیک کنید تا نصب شود(با آدرس پیش فرض)

اگر حل نشد نتیجه این است که عیب از جوملا نیست.

شاید هم تداخل پلاگین داشته باشید برای حل این مشکل به مدیریت پلاکین ها بروید و سپس پلاگین ها را یکی یکی غیر فعال کیند تا ببینید با این کار مشکل حل میشه یانه.

نتیجه را اعلام کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

در صورت امکان اطلاعات ورود به مدیریت جوملاتون+لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...