رفتن به مطلب
amir23

افزونه akeeba و حذف فايل بكاپ گرفته شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ممنون به خاطر گذاشتن افزونه akeeba. واقعا افزونه خوبيه براي بكاپ گيري خيلي هم سريعه!!

بعد از بكاپ گرفتن رفتم به جايي كه آدرس داده بودم فايل ها رو بريزه. اونجا سه فايل بود:

1. akeeba.log

index.htm .2

3. site-www.{mysite}.ir-20120318-035225.jpa

خب حالا فقط فايل شماره 3 فايل بكاپ منه؟

ميتونم بعد از دانلود فايل ها هر سه تاشونو از كنترل پنلم حذف كنم؟ يا فقط فايل سومي رو بايد حذف كنم؟

من آدرس پيشفرض رو براي ريختن فايل بكاپ انتخاب كردم. در واقع الان بكاپم رو بقيه هم ميتونن بردارن. اگه اين سه فايل رو بعد از دانلود حذف كنم ديگه بقيه نميتونن فايل بكاپ منو بردارن؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

بله فایل شماره 3 بک آپ میباشد.

هر سه رو نمیدونم اما فایل بک آپ رو بعد دانلود حتماً باید پاک کنی(جهت افزایش امنیت و عدم دسترسی دیگران به فایل شما)

وقتی پاکشون کردی دیگه چیزی وجود نداره که کسی بخواد دانلود کنه:D

یا علی

لینک به ارسال

ممنونم از پاسخ شما من هر 3 تا رو پاك كردم كه كسي نتونه بكاپم رو دانلود كنه حالا دوستاني كه تا بحال با اين افزونه بكاپ گرفتن ميتونن بگن من اشتباه كردم كه فايل هاي 1 و 2 رو هم پاك كردم و بايد برشون گردونم يا خير.

ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

سلام.

ببینید فایل log ، وقایع را ذخیره می کند. فایل index.htm هم به این خاطر ایجاد شده است تا کسی به فایل های شما دسترسی نداشه باشه.

اگر این 2 را حذف نکنید بهتر است.(اینو اضافه کنم که در بک آپ های جدید ، دوباره این فایل ها ایجاد می شوند)

موفق باشید.

لینک به ارسال

خب دوستان بگين چكار كنم؟ الان فايل هاي 1 و 2 رو روي كامپيوترم دارم. آپلودشون كنم همون جايي كه پاك كردم؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز توجه کنید

اگر این 2 را حذف نکنید بهتر است.(اینو اضافه کنم که در بک آپ های جدید ، دوباره این فایل ها ایجاد می شوند)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...